Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest wspaniale , jeszcze z metr i :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla mnie koksik :kox: :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Jest wspaniale , jeszcze z metr i :kox:

popieram :good: :good: i będę czuł się jak u siebie :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja od rana robię awantę w wspólnocie. Skurwiałe syny nie odśnieżają parkingu.. Dopiero dzisiaj poszło zlecenie na odśnieżanie :evil:

Szefowa firmy która przywozi ludzi przyjeżdża w szpilkach :polew: :polew: nawet jej outlander się zakopał :polew: :polew:

Opublikowano

kupcie sobie auto pozadne auto terenowe i nie bedzie problemu z zaspami :kox: ja jezdze i parkuje gdzie chce :good:

Opublikowano

mają ludzie pomysły ....

Opublikowano

Na taką pogodę to i Quattro nie pomoże.

Dzisiaj Insignie 4x4 zrobiłem jak chciałem, bo fujara na letnich jechał.

Do przodu jakoś jechał, ale żeby skręcić to...

Gratuluję :naughty:

Spróbuj teraz zrobić jak chcesz - Subaru Imprezę na zimowkach, czy tam Audi Quattro na zimowkach :)

A nie Insygnię 4x4 na letnich :)

Opublikowano

Na taką pogodę to i Quattro nie pomoże.

Dzisiaj Insignie 4x4 zrobiłem jak chciałem, bo fujara na letnich jechał.

Do przodu jakoś jechał, ale żeby skręcić to...

Gratuluję :naughty:

Spróbuj teraz zrobić jak chcesz - Subaru Imprezę na zimowkach, czy tam Audi Quattro na zimowkach :)

A nie Insygnię 4x4 na letnich :)

Przemciu, nie szczycę się tym, że objechałem 4x4, tylko martwię bezmyślności (a może oszczednością) niektórych ...

Opublikowano

Bry :hi: Miał by ktoś poratować kablami do aku i pożyczyć trochę prądu ze swojego... Zdechł mi całkiem akumulator a nie posiadam kabli i nie mam jak go wyjąć bo wszystkie kluczę są w bagażniku...... :wallbash:

Opublikowano

gdzie stoisz?? kable mam ale jestem na ursynowie

Opublikowano

gdzie stoisz?? kable mam ale jestem na ursynowie

Spacerowa/Słoneczna naprzeciwko ambasady rosyjskiej :disgust:

Opublikowano

gdzie stoisz?? kable mam ale jestem na ursynowie

Spacerowa/Słoneczna naprzeciwko ambasady rosyjskiej :disgust:

Skocz do ruskich pewnie kabli nie mają ale dostaniesz lampkę spirytu na rozgrzanie :kox::naughty:

Opublikowano

a już potrzebujesz się zwijać?? bo ja za godzinę na zajęcia muszę iść i nie wiem czy się wyrobię, chyba że kogoś tam dorwiesz na miejscu

Opublikowano

Przy rozładowanym akumulatorze nie mam nawet jak się zawijać i nie mam dokąd teraz, busem jeździć nie będę :decayed:

Opublikowano

koło 17 może lekko po będę się szlajał po mieście bo jedziemy jednego passata co to zimy nie lubi naprawiać wieć mogę się tam gdzieś przetoczyć i ci z kilo pożyczyć prądu :good:

Opublikowano

Dobra to czekam, tylko daj jakoś znać jak będziesz w okolicy to wyjdę :mysli:

Opublikowano

Spoko, tylko wrzuć tutaj numer fona żeby każdy go sobie zapisał

Opublikowano

A potem ustaw sobie powitanie na skrzynce .. coś na przykład jak "Agencja towarzyska w czym mogę Ci pomóc" :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

No tak, coś jeszcze ? :naughty: Może klatę piwa ? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.