Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oniak to wódki nie lubi :decayed: powiem wiecej... brzydzi się i na jej widok :sick3::polew:

Jestem w stanie to potwierdzić. Wiesz ile czasu go namawiałem żeby się ze mną napił w górach :polew: :polew: :polew:

Potwierdzam słowa Lukasza, ciezko było go namówić nawet na baniaczka :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

Wiciu czy widziałeś termin 2.02.2008 ?? A czy twa Pani też już wie o tym terminie czy mam jej osobiscie przekazać dobrą nowinę ?? :P

Opublikowano

widziałeś termin 2.02.2008 ??

Widziałem :>. Komentarz bez zmian.

(...) mam jej osobiscie przekazać dobrą nowinę ?? :P

http://www.wy***rdalaj.org/

:D

A tak BTW, a ja wcale nie jestem przekonany, ze J. będzie :mysli:

Opublikowano
to słabo jeździsz :tongue4:

Kasprzaka 210, Siekierkowski 240 :wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2008, 19:19 _________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

A tak na marginesie, to patrzę na listę jadących do Wisły i Norbiego nie widzę :mysli:Norbi, co z Tobą?

Bryniuś jakby Ci to słońce wytłumaczyć. Sytuacja jest troche poje... ale w Twoim klimacie, wiec się pewnie domyślisz :>
Opublikowano

Jak tam na noworocznym spociku drodzy koledzy i koleżanki?

Opublikowano
CO TO k**wa MIAŁO BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?
Opublikowano
Jak tam na noworocznym spociku drodzy koledzy i koleżanki?

no juz po Spocie ale zaczelismy bardzo dobrze :th: z 14 aut bylo

Opublikowano

kurva, Michał nie przy jedzeniu :sick3:

Nie wyglądasz na takiego kogo to kręci, ale człowiek jest nieomylny :polew:

Opublikowano

Szkoda ze macie spoty w środku tygodnia a nie jakos w weekend bo chetnie bym zaglądnął do Was ;)

Opublikowano

Lukas!

Spot jak zawsze :th:

Nawet był nowy kolega.

Pozbyłeś się co najmniej 2 smyczy klubowych :polew:

Opublikowano
CO TO k**wa MIAŁO BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?

Jak to co? Przecież napisane "ABC Fotografii" :polew:

Opublikowano

juz wiem dlaczego nie byłes na spocie :>

Gracjan rulez :thumbup::polew:

Opublikowano
screenhunter01jan082345is4.jpg
Opublikowano

Widzialem, takie rzeczy to tylko w USA :decayed:

Ktoś tu ostatnio byl w gorach... :D

obrazy001.jpg

Opublikowano

Ja niestety nie moglem dotrzeć na spotka bo Wku wlepiło mi kat A :rant: i mam turne po lekarzach itp .

No i rezanko lampek było z zenonem :)

Za tydzien postaram sie być :embarrassed:

Opublikowano

Szkoda ze macie spoty w środku tygodnia a nie jakos w weekend bo chetnie bym zaglądnął do Was ;)

Za tydzien w weekend bedziesz przeciez w Wawie...... :wink4:

Moze jakis spocik udaloby sie zorganizowac........bylaby okazja do poznania warszawskich dzikow :drunk: :drunk:......bo jak narazie to tylko dwoch znasz :)

Opublikowano

a słyszałem o Sławku wiele dobrego :) Mocną ma głowe podobno ;)

Sławek nie łam się akurat trafiłeś na leszczyków w materii :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.