Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam bym wolał sie odlać do czerwonego :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak czerwony jest super, jak sie dobrze napniesz to bedziesz niewidzialny :polew:

Zrobić ??? To trzeba coś tu robić ?

No to juz bylo nieladne...

Opublikowano

No tak czerwony jest super, jak sie dobrze napniesz to bedziesz niewidzialny :polew:

Zrobić ??? To trzeba coś tu robić ?

No to juz bylo nieladne...

budziu, budziu :polew::P

Opublikowano

Trzeniu

To jest rzut beretem.

Max 8 km :th:[br]

Opublikowano

to dla zmiany tematu powiem wam, że wczoraj byłem w aso kupować duperelki

chcialem kupić lampkę podsufitkową z diodkami :)

moje bez diodek 344 zlote

moj kolor z diodkami 689 zlotych :D

miodzik :sick3: :sick3:

Opublikowano

chcialem kupić lampkę podsufitkową z diodkami :)

moje bez diodek 344 zlote

moj kolor z diodkami 689 zlotych :D

Nie no, ASO czasami bierze te ceny normalnie z kosmosu.

Opublikowano

to dla zmiany tematu powiem wam, że wczoraj byłem w aso kupować duperelki

chcialem kupić lampkę podsufitkową z diodkami :)

moje bez diodek 344 zlote

moj kolor z diodkami 689 zlotych :D

miodzik :sick3: :sick3:

eee.. uderz do alva, kupował cuś takiego.. 150 zeta chyba

a tu temat : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21291.0

Opublikowano

Poziu lampki wymienia, a ja skrzynie wymieniłem i jest do d*py. Wyje jak zarzynana świnia :angry:

jestem wku... ale się dziś napier.... to tak za kare.

Z dobrych wieści, spiek na pokładzie, ale ta skrzynia wszystko przyćmiła! j**ana!!! :rant:

Aaaa i do czerwonego też bym się odlał :naughty:

Opublikowano

Aaaa i do czerwonego też bym się odlał :naughty:

Nosz k**ew zeby was....@%$*&@#$&*#

Nastepnym razem jak bede na spocie to zaparkuje gdzies dalej...

Opublikowano

Co robicie w weekend? Moze jakis spocik :drunk: przy bezalkoholowym?

Opublikowano

moj kolor z diodkami 689 zlotych

pozłacana pewnie :polew:

Opublikowano

Aaaa i do czerwonego też bym się odlał :naughty:

Nosz k**ew zeby was....@%$*&@#$&*#

Nastepnym razem jak bede na spocie to zaparkuje gdzies dalej...

W sumie to fajny kolor tej bryczki masz Al :)

A męskich nie było? :polew:

Opublikowano

zawsze możemy Alowi przemalować na spocie - ja sugeruje burgund :a4fan::thumbup:

Opublikowano

pamiętam taką sytuację

kumpel pojechał do rajchu po BMW - kupił, wpada do firmy podjarany, szybka decyzja - idziemy obejrzeć. Jedziemy windą on ostro nawija o wyposażeniu, jak pięknie idzie etc.. a ja jakoś tak sobie od czapy strzeliłem

" mam tylko nadzieję że nie czerwona "

...................... kolega jakoś nagle spoważniał :D

Opublikowano

W sumie to fajny kolor tej bryczki masz Al :)

A męskich nie było? :polew:

Po pierwsze jak sie kupuje uzywany to kolor to ostatnia rzecz na jaka sie patrzy. Moj jest w za***istym stanie i dobrze wyposazony i to bylo rpiorytetem.

Po drugie bardzo mi sie podoba w tym kolorze. Na szczescie nie mam tak jak niektorzy tutaj problemow z wielkoscia penisa. Nic sie nie musze udowadniac.

Po trzecie ciekawostka, ze kolorem s-ki czerowny... czyzby gejowoz? Cipkowoz?

No i ferrari... tu trzeba byc na prawde c*paa zeby to kupc...

Pozdrawiam wszystkie male penisy :thumbup:

Opublikowano

hehe Al ale do kogo pijesz dokładnie?? :thumbup:

Opublikowano

Na szczescie nie mam tak jak niektorzy tutaj problemow z wielkoscia penisa.

to pewnie tylko Gracjan ale on jeszcze nie dołączył do klubu ...reszty nie widziałem i nie mam zamiaru :hi:

żartujemy sobie - nie stresuj się. kolor kwestią gustu - ja akurat czerwonego i białego nie cierpię.

EOT

Opublikowano

hehe Al ale do kogo pijesz dokładnie?? :thumbup:

Do klubowicza z Krakowa Gracjana :P

Opublikowano

Po drugie bardzo mi sie podoba w tym kolorze.

I dobrze. Każdy ma swój gust i ... preferencje :polew:

Pozdrawiam wszystkie male penisy :thumbup:

Pozdrawiasz ??? ... nie wiedziałem, że lubisz małe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jest taki środek co sie psika drzewka w ogrodzie żeby psy na nie nie sikały , ale kurde nie moge coś nazwy znaleźć .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.