Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Czy ktos z Was orientuje sie jak wyglada droga Warszawa-Radom?, czy sa jakies remonty a jesli tak to czy bardzo utrudniają jazde? :> Wybieram sie do Wawy za tydzien i nie wiem którą droga bedzie lepiej jechac... przez Radom z remontami czy przez Lublin z dobrą droga ale ok 40 km wiecej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Toście pojechali :D i po weekendzie. Teraz Al będzie siedział i myślał. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź przez Radom.

Najlepsza droga, to krótka droga.

Co do Oniaka, to znając go ze spotów na wszelkie zaczepki kolegów odpowie spokojnie, flegmatycznie "damy radę" :polew: :polew: :polew:

Oniak jak potrzebujesz to mogę Ci ustalić nazwę i pewnie będę mógł Ci kupić to cudo od moczu psów :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepsko się czuje po :drunk: a dziś (dokładnie za parę minut) wpada do mnie "batman" z kolędą, normalnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq jedź przez Radom- remonty są, ale jeżeli to nie jest poniedziałek rano ( w kierunku Wa-wy) lub w piątek po południu ( wtedy w kierunku Radomia) to się raczej nie korkuje

Brynia własnie to bedzie piątek..., z Rzeszowa wyjade o 15-16 czyli ok godz 18 bede w okolicach Radomia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq jedź przez Radom- remonty są, ale jeżeli to nie jest poniedziałek rano ( w kierunku Wa-wy) lub w piątek po południu ( wtedy w kierunku Radomia) to się raczej nie korkuje

Brynia własnie to bedzie piątek..., z Rzeszowa wyjade o 15-16 czyli ok godz 18 bede w okolicach Radomia...

Ale OK, bo będziesz jechał w kierunku Wa-wy, to będziesz miał pusto, tylko zobaczysz ,, pędzacy tłum " z przeciwka- smiało mozesz jechać

i nie będziesz mógł wyprzedzać przez ten tłum, podobnie jest u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przeprowadzilem sie do Wawy, a wlasciwie poki co do Łazów kolo Wawy, wiec od teraz bede tu czesciej zagladal i mysle, ze wkrotce pojawie sie na jakims spocie warszawskim.

P.S. Oczywiscie nie mam zamiaru czytac wczesniejszych postow w tym watku, bo trudno przerobic ponad 1000 stron. :decayed: Mam nadzieje, ze nie ma tam nic istotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Oczywiscie nie mam zamiaru czytac wczesniejszych postow w tym watku, bo trudno przerobic ponad 1000 stron. :decayed: Mam nadzieje, ze nie ma tam nic istotnego.

Oj, stary, mocno sie mylisz. To skarbnica wiedzy o warszawskich "dzikach". Polecam do czytania w dlugie zimowe wieczory :decayed: Lojalnie uprzedzam, żebyś potem nie żałował. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq jedź przez Radom- remonty są, ale jeżeli to nie jest poniedziałek rano ( w kierunku Wa-wy) lub w piątek po południu ( wtedy w kierunku Radomia) to się raczej nie korkuje

Brynia własnie to bedzie piątek..., z Rzeszowa wyjade o 15-16 czyli ok godz 18 bede w okolicach Radomia...

Ale OK, bo będziesz jechał w kierunku Wa-wy, to będziesz miał pusto, tylko zobaczysz ,, pędzacy tłum " z przeciwka- smiało mozesz jechać

Oki, dzieki, w trakim razie pojade przez Radom i nie bede robil kilometrów przez Lublin :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przeprowadzilem sie do Wawy, a wlasciwie poki co do Łazów kolo Wawy, wiec od teraz bede tu czesciej zagladal i mysle, ze wkrotce pojawie sie na jakims spocie warszawskim.

P.S. Oczywiscie nie mam zamiaru czytac wczesniejszych postow w tym watku, bo trudno przerobic ponad 1000 stron. :decayed: Mam nadzieje, ze nie ma tam nic istotnego.

Zawsze możesz zapodać ryzę papieru i ustawić drukowanie 2 strony na jednej, w tym czasie możesz spokojnie udać się spać a rano będziesz miał ciekawą powieść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne programy można w sieci wygrzebać ale sposoby podrywania to już przesada :polew: :polew:

Teksty są takie że ja pierdziele ... niektórzy moga to potwierdzić. Ten program to jedna wilka korba ale zabway po pachy :polew: :polew:

http://rapidshare.com/files/83413226/Skuteczne_Uwodzenie_2.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne programy można w sieci wygrzebać ale sposoby podrywania to już przesada :polew: :polew:

Teksty są takie że ja pierdziele ... niektórzy moga to potwierdzić. Ten program to jedna wilka korba ale zabway po pachy :polew: :polew:

http://rapidshare.com/files/83413226/Skuteczne_Uwodzenie_2.rar.html

już mam wszystko w małym paluszku :]

najbardzie podobało mi sie "zapuszczenie kotwicy" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sie ściąga ? :decayed: nie czaje tej strony :disgust:

klikasz w tabelce na dole na Free potem czekasz jak się otworzy stronka a na niej po chwili kod który musisz przepisać i pobierasz plik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam wszystko w małym paluszku :]

najbardzie podobało mi sie "zapuszczenie kotwicy" :polew:

Wiedziałem że będziesz pierszym który to opanuje :polew: to kiedy wyskakujemy kowiczyć :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest ten programik ..ale u mnie na nauke juz za późno :D Zapytam sie mojej jak to jest z tymi "sygnałami" :kox: i zapuszczaniem kotwicy :decayed:

najbardzie podobało mi sie "zapuszczenie kotwicy" :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszust, ale na spociki w Wawie (za pierwszym razem) to nie wiem czy starczy Ci miejsca w bagażniku. Więc może jakaś przyczepka z chłodziarką by sie przydała :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...