Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heloouuuwwwww :hi: z wieczora :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Zamierzam jechać w poniedziałek lub wtorek po Opla Astrę II z 2003r dla kolegi bo jest nią zainteresowany, auto znajduje się w Komorowie na ul Prusa.

Macie sprawdzony serwis żeby tam można było podjechać i sprawdzić auto bo nie chce jechać do serwisu od tego gościa z komisu bo może być to jego znajomy itd itp..

Opel Kwietniak w Ożarowie. Chyba najlepszy serwis Opla w Polsce. Miałem kiedyś Vectre i ogarniałem u nich bez zastrzeżeń.

http://www.kwietniak-opel.pl/

Z Komorowa 20 minut drogi.

zes Poziek wyskoczyl z ta Przasnyska... przeciez oni nie tykaja nic innego jak VAG, poza tym gdzie zoliborz, a gdzie komorowo :polew:

Opublikowano

Ksiegowy wyslij mi te oferte, porownam sobie.

Lece A4 i zaraz mijam granice, pusto fajnie.

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Zamierzam jechać w poniedziałek lub wtorek po Opla Astrę II z 2003r dla kolegi bo jest nią zainteresowany, auto znajduje się w Komorowie na ul Prusa.

Macie sprawdzony serwis żeby tam można było podjechać i sprawdzić auto bo nie chce jechać do serwisu od tego gościa z komisu bo może być to jego znajomy itd itp..

Opel Kwietniak w Ożarowie. Chyba najlepszy serwis Opla w Polsce. Miałem kiedyś Vectre i ogarniałem u nich bez zastrzeżeń.

http://www.kwietniak-opel.pl/

Z Komorowa 20 minut drogi.

zes Poziek wyskoczyl z ta Przasnyska... przeciez oni nie tykaja nic innego jak VAG, poza tym gdzie zoliborz, a gdzie komorowo :polew:

Komorów :good:

Opublikowano

A znak stoi dalej, hyhy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Zamierzam jechać w poniedziałek lub wtorek po Opla Astrę II z 2003r dla kolegi bo jest nią zainteresowany, auto znajduje się w Komorowie na ul Prusa.

Macie sprawdzony serwis żeby tam można było podjechać i sprawdzić auto bo nie chce jechać do serwisu od tego gościa z komisu bo może być to jego znajomy itd itp..

Opel Kwietniak w Ożarowie. Chyba najlepszy serwis Opla w Polsce. Miałem kiedyś Vectre i ogarniałem u nich bez zastrzeżeń.

http://www.kwietniak-opel.pl/

Z Komorowa 20 minut drogi.

zes Poziek wyskoczyl z ta Przasnyska... przeciez oni nie tykaja nic innego jak VAG, poza tym gdzie zoliborz, a gdzie komorowo :polew:

masakra...myslalem, ze Pablo po audi jedzie...]

Opublikowano

:hi:

Poziek - przecież Ty nie myślisz.. :P:kox:

Opublikowano

qr**

jak ja nie lubię chorować :wallbash:

Opublikowano

q***wa

jak ja nie lubię chorować :wallbash:

trza było nie chlać

Opublikowano

q***wa

jak ja nie lubię chorować :wallbash:

trza było nie chlać

odezwał się ten co nie pije :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
:kox:
Opublikowano

dzień dobry and have nice day :tongue4:

Opublikowano

q***wa

jak ja nie lubię chorować :wallbash:

trza było nie chlać

odezwał się ten co nie pije :gwizdanie: :polew:

smiejcie sie smiejcie

koledzy z klubu, cholera jasna .....

Opublikowano

Kto będzie na spocie we wtorek ? :cool1:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:06_________________________________________________ja :) bede jak ty bedziesz :):kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.