Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku***a dlaczego doba ma tylko 24h :wallbash:

Stary też się nad tym głowiłem ostatnio :facepalm:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: z rana Paweł :good:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 01:35_________________________________________________Ale się nagadałeś :thumbdown:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

:lazy:

Opublikowano
:bry::kawa:
Opublikowano
:hi::sick3: :sick3:
Opublikowano

:hi:

kurde juz nie mogę z tymi kolesiami z A6 forum :) wykończą mnie śmiechem :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

ŚNIEG!!!!! :dance: :dance: :drool: :drool: :drool: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2::banan1: :banan1: :banan1::banan: :banan: :radocha: :radocha: :banan3: :banan3: :ad: :ad: :ad::jerk:

Opublikowano
  • Autor

ŚNIEG!!!!! :dance: :dance: :drool: :drool: :drool: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2::banan1: :banan1: :banan1::banan: :banan: :radocha: :radocha: :banan3: :banan3: :ad: :ad: :ad::jerk:

:sick3:

Opublikowano

ło matko trochę białego i następny zwariował ....

makaron przeprowadź się gdzieś na północ :decayed:

Opublikowano

ŚNIEG!!!!! :dance: :dance: :drool: :drool: :drool: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2::banan1: :banan1: :banan1::banan: :banan: :radocha: :radocha: :banan3: :banan3: :ad: :ad: :ad::jerk:

za tydzień lecimy na deskę :D

Opublikowano

:hi:

kurde juz nie mogę z tymi kolesiami z A6 forum :) wykończą mnie śmiechem :)

jak czytam A6 forum to odnosze wrazenie ze co drugi to jakis cwok albo tlumok, a na czym teraz stoja ze Cie tak smiesza odkryli cos nowego?? :polew:
Opublikowano

ŚNIEG!!!!! :dance: :dance: :drool: :drool: :drool: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2::banan1: :banan1: :banan1::banan: :banan: :radocha: :radocha: :banan3: :banan3: :ad: :ad: :ad::jerk:

:sick3:

:sick3:

Opublikowano

:hi:

kurde juz nie mogę z tymi kolesiami z A6 forum :) wykończą mnie śmiechem :)

Zarzuć jakimś linkiem

Mam o nich podobne zdanie ...

Opublikowano

http://www.a6klub.pl/index.htm

ja to umieram :) ze smiechu :)

twierdzą ze do A6 nie da sie Q dołożyć :)

ledów na przód nikt nie dołozył od A6 po lifcie bo sie nie da czy cos tam :)

ze ludzie z A4 rezaja swoje auta bo nie stać ich na A6 :) (pisal koles co nie ma Multi w A6)

jeżdzą do ASO zakładać tempomat za 1500 zł :D

masakra :)

Opublikowano

Aaaa, myślałem, że jakiś konkretny wątek jest wybitny .... :przebiegly:

:kox: :kox:

wszytskie są wybitne :)

Opublikowano
  • Autor

http://www.a6klub.pl/index.htm

ja to umieram :) ze smiechu :)

twierdzą ze do A6 nie da sie Q dołożyć :)

ledów na przód nikt nie dołozył od A6 po lifcie bo sie nie da czy cos tam :)

ze ludzie z A4 rezaja swoje auta bo nie stać ich na A6 :) (pisal koles co nie ma Multi w A6)

jeżdzą do ASO zakładać tempomat za 1500 zł :D

masakra :)

ciśniesz im widzę niekiepsko :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.