Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robie sam, jak nie pomożecie to sam coś wykombinuje i będzie dobrze. Powiedzcie tylko jaką to fabrą malować i jak przygotowac powierzchnie. Lepiej czarny mat czy połysk? Co bedzie lepiej wyglądało przy czarnym lakierze? Bardziej się skłaniam do matu.

To co Ci napisał Moskal tylko ja bym polecał podkład NOVOL ( akrylowy )

Novol_protect370_s.jpg

i farbę Śnieżka czarny mat ( również akrylowy )

http://www.karolewscy.pl/index.php?p1653,sniezka-multispray-samochodowy-600-ml-czarny-polysk

Do odtłuszczenia wystarczy Ci rozcieńczalnik NITRO ( UWAGA PO NANIESIENIU PODKŁADU NIE STOSUJESZ JUŻ NITRO DO ODTŁUSZCZENIA BO ZETRZESZ TO CO POMALOWAŁEŚ )

index.php?p1653,sniezka-multispray-samochodowy-600-ml-czarny-polysk

do odtłuszczenia po malowaniu podkładem kup - zmywacz antysylikonowy.

Do zmatowienia " chromu " użyj papieru ściernego o wysokiej gradacji ( 600- w górę ) lub włókniny ściernej ( bardzo dobra opcja ).

Ogólnie to masz w c**j zabawy.. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to jak panowie - bedzie mial ktos kompa i 15 - 20 min zeby pomoc koledze ?

to zawsze jest loteria :wink4:

Ragga,odebralem rekaw od fryzjera,prawie tydzien czekal,jak zwykle :kox:,dzieki

Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

:hi:

wyjebaeś się na stoku, że na forum siedzisz?

to zawsze jest loteria :wink4:

będziesz na psocie?

Opublikowano

Ragga,odebralem rekaw od fryzjera,prawie tydzien czekal,jak zwykle :kox:,dzieki

:good:

Polecam się jak zwykle :naughty:

Opublikowano

bendem

Opublikowano

ja tez wpadne na chwilke, a potem wracam do roboty :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

bendem

wspaniale :decayed:

Opublikowano

pamietaj o tym ,że mój partner nigdy z nikogo nie drwi bez powodu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

niewielu to tak "dogłębnie" rozumie...partnerze :wink4::good::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:35_________________________________________________

Do odtłuszczenia wystarczy Ci rozcieńczalnik NITRO

to chyba oczywiste ?? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to chyba oczywiste ?? :kox: :kox: :kox:

Stary..umówmy się tak.. ja to wiem..Ty to wiesz.. Kali... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to chyba oczywiste ?? :kox: :kox: :kox:

Stary..umówmy się tak.. ja to wiem..Ty to wiesz.. Kali... :decayed:

:D

Opublikowano

to chyba oczywiste ?? :kox: :kox: :kox:

Stary..umówmy się tak.. ja to wiem..Ty to wiesz.. Kali... :decayed:

no fakt , nie przemyślałem swojego wpisu :thumbdown:

Opublikowano

to chyba oczywiste ?? :kox: :kox: :kox:

Stary..umówmy się tak.. ja to wiem..Ty to wiesz.. Kali... :decayed:

no fakt , nie przemyślałem swojego wpisu :thumbdown:

:naughty::tongue4:

Kurfa ..ciekawy jestem efektu :kox:

Opublikowano

Kurfa ..ciekawy jestem efektu :kox:

a ja wrecz przeciwnie :thumbdown:

bo znając zycie przypadnie mi rola "poprawicza" po tym partaczu :decayed:

Opublikowano

Kurfa ..ciekawy jestem efektu :kox:

a ja wrecz przeciwnie :thumbdown:

bo znając zycie przypadnie mi rola "poprawicza" po tym partaczu :decayed:

Wykąpiesz to w Nitro i po problemie :naughty:

O ile Kali nie potopi kloszy rozpuszczalnikiem :kox:

Opublikowano

Byłem na spocie pierwszy, odjechałem ostatni :decayed: wyrezana new popielniczka :decayed: dzienki Szpecu.

Opublikowano

zaglosowane :wink4:

Opublikowano

poszło, wwal do "na każdy temat"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.