Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi:

Opublikowano

beueheheh :polew: :polew: ja ide do domu z radarem w rece :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
i wszytsko jasne jak beda robic tak dalej to nasze autostrady beda na 3 lata jeszcze troche pojezdzimy po euro 2012 i wszystko wroci do normy :gwizdanie:
Opublikowano
i wszytsko jasne jak beda robic tak dalej to nasze autostrady beda na 3 lata jeszcze troche pojezdzimy po euro 2012 i wszystko wroci do normy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Panowie pisze po raz kolejny :

BLADEGO POJECIA NIE MACIE JAKIE WAŁKI IDĄ W TAKICH INWESTYCJACH

To co wyjdzie jak np. z linka powyzej ,to wierzchołek góry lodowej :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zaglosujcie plz na czy

http://gt-online.pl/foto-grand-prix/runda-2-glosowanie/

Gdzie to wsadzić żeby wiecej ludzi zagłosowało ?

Zaspany jestem.

Na co mam głosować? :kawa:

Opublikowano

To jest najlepsze :

Prokuratorzy analizują teraz dokumentację zabezpieczoną podczas rewizji siedziby katowickiego oddziału GDDKiA oraz firmy Dragados, która wygrała wart 1 mld zł kontrakt na budowę A1, a nie ma w Polsce ani jednej maszyny.

po co pismaki biorą sie za pisanie czegoś o czym nie maja bladego pojęcia ??? Firma wygrywająca kontrakt nie musi posiadać sprzetu. Wygrywaja kontrakt za 1 mld pln , a za 850 mln oddaja podwykonawcy.

Czysty pieniądz :good:

Opublikowano

A Klub :a4fan: ma dzisiaj urodziny :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

panowie, lądowanko w jueseju

fajny filmik

Twilight Landing At LAX (Cockpit View)

Opublikowano

To jest najlepsze :

Prokuratorzy analizują teraz dokumentację zabezpieczoną podczas rewizji siedziby katowickiego oddziału GDDKiA oraz firmy Dragados, która wygrała wart 1 mld zł kontrakt na budowę A1, a nie ma w Polsce ani jednej maszyny.

po co pismaki biorą sie za pisanie czegoś o czym nie maja bladego pojęcia ??? Firma wygrywająca kontrakt nie musi posiadać sprzetu. Wygrywaja kontrakt za 1 mld pln , a za 850 mln oddaja podwykonawcy.

Czysty pieniądz :good:

BO to gnidy dziennikarskie, które szukają tematu myśląc jednocześnie że wypłyną. W Rosji nie ma tego problemu :decayed:

Opublikowano
a po co chcesz wywolac usterke? poczekaj jeszcze chwile na pewno sam sie popsuje :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 09:22_________________________________________________
i wszytsko jasne jak beda robic tak dalej to nasze autostrady beda na 3 lata jeszcze troche pojezdzimy po euro 2012 i wszystko wroci do normy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Panowie pisze po raz kolejny :

BLADEGO POJECIA NIE MACIE JAKIE WAŁKI IDĄ W TAKICH INWESTYCJACH

To co wyjdzie jak np. z linka powyzej ,to wierzchołek góry lodowej :kox: :kox: :kox: :kox:

pewnie przeciez najwazniejszego nigdy nie powiedza :polew: za duze pieniadze sie tam kreca[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 09:23_________________________________________________

To jest najlepsze :

Prokuratorzy analizują teraz dokumentację zabezpieczoną podczas rewizji siedziby katowickiego oddziału GDDKiA oraz firmy Dragados, która wygrała wart 1 mld zł kontrakt na budowę A1, a nie ma w Polsce ani jednej maszyny.

po co pismaki biorą sie za pisanie czegoś o czym nie maja bladego pojęcia ??? Firma wygrywająca kontrakt nie musi posiadać sprzetu. Wygrywaja kontrakt za 1 mld pln , a za 850 mln oddaja podwykonawcy.

Czysty pieniądz :good:

no ja pierdo.... przeciez to jest kor... paranoja :wallbash: coraz bardziej utwierdzam sie ze trzeba bedzie uciekac z tego kraju, kreca walki na kazdym kroku :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

no ja pierdo.... przeciez to jest kor... paranoja :wallbash: coraz bardziej utwierdzam sie ze trzeba bedzie uciekac z tego kraju, kreca walki na kazdym kroku :gwizdanie: :gwizdanie:

o jaki wałek ci chodzi ????

Opublikowano

no ja pierdo.... przeciez to jest kor... paranoja :wallbash: coraz bardziej utwierdzam sie ze trzeba bedzie uciekac z tego kraju, kreca walki na kazdym kroku :gwizdanie: :gwizdanie:

o jaki wałek ci chodzi ????

o ten ze nie trzeba miec maszyn zeby do przetargu startowac wiec mozna twierdzic ze przetargi sa z gory ustalone :naughty:
Opublikowano

no ja pierdo.... przeciez to jest kor... paranoja :wallbash: coraz bardziej utwierdzam sie ze trzeba bedzie uciekac z tego kraju, kreca walki na kazdym kroku :gwizdanie: :gwizdanie:

o jaki wałek ci chodzi ????

o ten ze nie trzeba miec maszyn zeby do przetargu startowac wiec mozna twierdzic ze przetargi sa z gory ustalone :naughty:

Brawo - trzeba Cię zgłosić do nagrody nobla :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.