Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

GRATULACJE!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziesław, MRoger dzięki. Temat ogarnięty, założyłem zestaw tjula taki chyba jak Buba proponował. Pasujący do wszystkich rodzajów relingów.[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 16:01_________________________________________________Na szóstym chyba manetki nie odkręcać do oporu bo odfrunie, czy olać i pełen sandał? :decayed: Oniak na 100% dobrze mi doradzi :decayed:

Sandał.

I olać, ze po drodze będą się walać majty i resztki nart z box'a.

Widziałem już takie przedstawienie - niezły ubaw.

Z doświadczenia - bez problemu powinno być do 160.

180 na krótko, bo ryzykowne.

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 17:58:23_________________________________________________Ale jakby Ci jednak wiatr box'a upie*dolił, to nie zapomnij zrobić fotek telefonem - pośmiejemy się :decayed:

Jebaniutki kolega, przyjaciel, no prawie jak rodzina :decayed:

:polew: :polew: :polew:

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

Gratulacje stary ! :decayed:

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

no k**wa, trzeba opic, rozumiem, ze stawiasz ? :kox: nastepny piatek w bierhalle :decayed:

Opublikowano

pępkowe :kox:

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

:good: :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

Gratki ( o mamma mia :naughty: ) :good:

Opublikowano
  • Autor

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

to już wiem co rezałeś przez tyle czasu :naughty:

GRATULACJE :!: :!: :!:

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

:> :> :> :> :>

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

NIE MA ZA CO :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

gratki makaron :)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

NIE MA ZA CO :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew:

A tak na serio to Gratulacje Adrian! Rozumiem, że za tydzień w Bierhalle stawiasz kolejke :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Rozumiem, że za tydzień w Bierhalle stawiasz kolejke :)

Musiałeś dopisać to słowo "kolejkę" ? :naughty:

I oczywiście Adrian gratulacje potomka :good:

Opublikowano

No to Ci się pewnie micha cieszy :good:

Opublikowano

No to Ci się pewnie micha cieszy :good:

Pewnie cieszy mu się, bo wie, że syn zacznie sprowadzać do domu młode dupeczki za kilkanaście lat :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pewnie cieszy mu się, bo wie, że syn zacznie sprowadzać do domu młode dupeczki za kilkanaście lat :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

patrzac na makarona cięzko stwierdzić czy bedą to dziewczyny czy chłopcy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

oczywiscie jesli wda sie w ojca :decayed:

Opublikowano

patrzac na makarona cięzko stwierdzić czy bedą to dziewczyny czy chłopcy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

oczywiscie jesli wda sie w ojca :decayed:

:naughty::kox::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.