Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oszczędza, więc nie będzie wymieniać :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał ile taka przyjemnośc kosztuje w tym silniku?? Bo widze troche jebania jest.. Ale Kali oszczędza więc pewnie sam zrobi.. :kox:

nie wiem dzieki Bogu nie mam tego silnika i problemu z wymiana - ale ide o zaklad ze pare papierow kosztuje :D (jak sie zerwie lub cos uszkodzi)

Opublikowano

oszczędza, więc nie będzie wymieniać :kox:

zbiera na motór :decayed::naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

oszczędza, więc nie będzie wymieniać :kox:

W sumie to też jakieś wyjście :naughty:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 14:53_________________________________________________

zbiera na motór :decayed::naughty::kox: :kox: :kox:

motorynka-626-OBRAZKY.PL.jpg

Ewentualnie taki :

images?q=tbn:ANd9GcT5Ndzec0Umvb5tKFYsBI-hkSjeSr0mXXskJNC2ziK0hmx8_d8D&t=1

Opublikowano

Pozioslaw odpiszesz mi na PW ?

MoorPH - minibajki i motorynki sa :kox: :kox:

Opublikowano

Pozioslaw odpiszesz mi na PW ?

oj daj mi jeszcze ze dwa dni, muszę się oswoić z myślą, że mam coś odpisać :disgust::przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

o masz :D

Przepraszam nie wiedzialem :P

Opublikowano

Pozioslaw odpiszesz mi na PW ?

oj daj mi jeszcze ze dwa dni, muszę się oswoić z myślą, że mam coś odpisać :disgust::przebiegly: :przebiegly:

pier...l to i nie odpisuj. Zostań ninja :decayed:

Opublikowano

o masz :D

Przepraszam nie wiedzialem :P

Błagaj o litość i klękaj przed Poźkiem.. (sam go tego nauczyłem) :decayed:

Opublikowano
clim.jpg
Opublikowano

(jak sie zerwie lub cos uszkodzi)

jak sie "zerwie" to sie robi tak jak z wiekszoscią silników , ten z "zerwanym" na szrot a ze szrotu bierze sie drugi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kali kiedy wymieniasz rozrzad w swoim pazdziochu ?

tu masz zdjecie podpowiadajace jak to ma wygladac po zlorzeniu :D

30tdi.jpg

przecież to jet tył silnika, rozrząd jest z przodu :facepalm:

Opublikowano

Będzie dziś ktoś z VAG HEX-CAN na spocie ?! :] ... mam problem z gasnącym w trakcie jazdy autem ... wszelkich mechaników-magików wystrzegam się od pewnej pory....

Opublikowano

jak sie "zerwie" to sie robi tak jak z wiekszoscią silników , ten z "zerwanym" na szrot a ze szrotu bierze sie drugi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kuzynek ma LR z 3.0 tdi

juz 3ci raz zerwal mu sie pasek i jakos nic sie nie stalo :D nie wiem jak on to robi bo nikt tyle szczescia nie ma ale jakos mu sie udaje

jest niezlym posmiewiskiem bo tak miedzy nami to on robi rozrzad co 80 km :P (osiemdziesiac kilometrow) zebyscie mi tu w tysiacach nie wychodzili :)[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 15:39_________________________________________________

przecież to jet tył silnika, rozrząd jest z przodu :facepalm:

ciiiiiii

Opublikowano

kuzynek ma LR z 3.0 tdi

juz 3ci raz zerwal mu sie pasek

Pasek powiadasz? Chyba w spodniach :cool1:

Opublikowano

kuzynek ma LR z 3.0 tdi

juz 3ci raz zerwal mu sie pasek

Pasek powiadasz? Chyba w spodniach :cool1:

w spodniach to on ma łańcuch :wink4:

Opublikowano

kuzynek ma LR z 3.0 tdi

juz 3ci raz zerwal mu sie pasek

Pasek powiadasz? Chyba w spodniach :cool1:

moze pasek klinowy ?? to moze sie rwać nawet codziennie i nic sie nie stanie , oczywiście jesli zatrzyma od razu auto :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

w tym dziwnym pop...ym silniku jest pasek :\

Opublikowano

Pany kto mi dzisiaj zrobi dobrze?? :naughty: doznania na prawym bezcenne :cool1:

Opublikowano

Pany kto mi dzisiaj zrobi dobrze?? :naughty: doznania na prawym bezcenne :cool1:

Dzwoń do banano-kaliego :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.