Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie potrzebuje informacji gdzie w warszawie lub okolicach jest firma która wycina cnc w aluminium/kwasówce :mysli:

google pokazuje sporo firm a może ktoś ma jakąś sprawdzoną

Opublikowano

Witam :hi:

Wiecie może gdzie w W-wie mogę wyczyścić wtryskiwacze? Wiem ze na Cynamonowej jest warsztat gdzie to robią ale nie ma on zbyt dobrych opinii ;-(

Opublikowano
  • Autor

:siema::kawa::lazy::sick3:

Dla tych, którzy przegapili wcześniejsze komunikaty w tym wątku oraz na fejsie.

W piątek spotykamy się po raz kolejny w Bierhalle w Arkadii. Start o 19:00.

:good:

Opublikowano

:good:

Jesteś ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:good:

Jesteś ? :cool1:

na 96% będę :decayed:

może z kimś z Ursynowa się zgadam i śmigniemy razem

Opublikowano

Jesteś ? :cool1:

z kim wracasz ???? kórwa bym miał transport z powrotem to tez bym sie wybrał :kwasny:

Opublikowano

Jesteś ? :cool1:

z kim wracasz ???? kórwa bym miał transport z powrotem to tez bym sie wybrał :kwasny:

ale Ty kurfa przezywasz

będziesz miał transport, nie płacz jak półpiździe :naughty:

Opublikowano

będziesz miał transport, nie płacz jak półpiździe :naughty:

słuchaj padalcu wstrętny :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

gdyby to ode mnie zalezalo to mógłbym tam siedziec do niedzieli , ale musze być w sobote o 7 rano na chacie bo nie mam z kim Majki zostawić.

Opublikowano

Jak Kokos wyrazi chęć to będę drajwerem i wtedy Cie odwiozę. Jak kokos chęci nie wyrazi to napierdalam ostro w palnik :good:

Opublikowano

karva jakie telewizory ???? o co chodzi ? :decayed:

Opublikowano

moskal

TY onlajn siedzisz a do mnie to nie zadzwonisz :rant::bicz2::bicz: :bicz3:

Opublikowano

moskal

TY onlajn siedzisz a do mnie to nie zadzwonisz :rant::bicz2::bicz: :bicz3:

onlajn jestem 24/24 :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 16:17_________________________________________________

Jak Kokos wyrazi chęć to będę drajwerem i wtedy Cie odwiozę. Jak kokos chęci nie wyrazi to napierdalam ostro w palnik .......

.... a kokos bedzie drajwerem :good:

Opublikowano

.... a kokos bedzie drajwerem :good:

Kokos jest HARDCOREM :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Panowie,mam pytanie.Czy podjął by się ktoś wyrezania u mnie w autku wskazników doładowania na słupku w rozsądnej cenie :) .Ja nie mam do tych spraw smykałki i zaraz bym coś spieprzył.Ponadto mobilizuję siły do zrobienia chipa i nie wim czy taki montaż to przed czy po lepiej robić?Pozdrawiam i czekam na ewentualnych chętnych.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie,mam pytanie.Czy podjął by się ktoś wyrezania u mnie w autku wskazników doładowania na słupku w rozsądnej cenie :) .Ja nie mam do tych spraw smykałki i zaraz bym coś spieprzył.

rezaj sam, jest na forum krok po kroku jak to zrobić, więc poradzisz sobie na pewno, a satysfakcja z takiego rezania - bezcenna :wink4:

Ponadto mobilizuję siły do zrobienia chipa i nie wim czy taki montaż to przed czy po lepiej robić?Pozdrawiam i czekam na ewentualnych chętnych.

nie ma znaczenia, czy wskaźnik będzie przed czy po programie, po prostu przed będzie Ci dmuchało mniej :decayed:

Opublikowano

nie ma znaczenia, czy wskaźnik będzie przed czy po programie, po prostu przed będzie Ci dmuchało mniej :decayed:

dzięki kolego za podpowiedz.Wiem że wszystko ładnie i dokładnie fachowcy na forum opisują ale mam stracha mimo to :confused4: Może ktoś jeszcze się wypowie co do tego,a w ostateczności podjedę kiedyś do Was na spota i osobiście pogadam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.