Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba = prawddopodobnie... ale pewny nigdy nie będziesz ;p

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To był klubowicz hunter82.

Nie znam..ale trzeba miec ostro podeptaną psychikę, żeby tak za***rdalac i to jeszcze z autostopowiczką :wallbash:

Pozer[/b] do Bukowiny lecim RS-em pali w trasie 5 litry mniej niż to Twoje śmierdzące słabe evo

Jak ty mnie czasami potrafisz podnieść ciśnienie to masakra :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=5572

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:siema: chooyki :przebiegly:

akcja się wyklarowała, Kwiatek wszystko opowiedział... Milicjant wcześniej wyhaczył wyjebaną szybę, a ja jako prawy obywatel musiałem go o tym powiadomić (w razie gdyby zapomniał) :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=5572

Ty się siurku tak nie ciesz, tylko miałeś gdzieś zadzwonić w tej sprawie :cool1:

Opublikowano

Mundry Grześ

Kurfa ten nick jest za***isty :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mundry Grześ

Kurfa ten nick jest za***isty :polew: :polew: :polew: :polew:

eeeee tam, MUZ się nie postarał za bardzo, a wiem że stać go na więcej :wink4:

_________________________________________________

Pociąg. W przedziale siedziała matka z córką, a na przeciwko pewien facet. Podczas jazdy córka pierdnęła sobie, a że nie uczyniła tego po cichu, matka chcąc się wytłumaczyć mówi do faceta:

- Ale piorun gdzieś mocno uderzył.

Facet na to:

- To musiał chyba trafić w gówno, bo jebie okrutnie.

Opublikowano

:hi:

:sick3:

Opublikowano

Mundry - dzwoniłeś do mnie wczoraj ? :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi:

21.30 Janki. Zapraszam. Ostatnie podrygi zimy :decayed:

Będziesz nowe auto upalał ??? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

bede. po to mam Q żeby korzystać. piatek, sobota 240 km robiłem po roznych trasach. :naughty:

Opublikowano

Będziesz nowe auto upalał ??? :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie bedzie upalał tylko oszczędzał - tak to sie teraz nazywa. :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

21.30 Janki. Zapraszam. Ostatnie podrygi zimy :decayed:

Lipa ze śniegiem jest na parkingu, chyba solą sypnęli.
Opublikowano

mała zmiana planów. 21.30 M1 parking IKEA

zobaczymy co i jak, może bedzie się jeszcze na czym poślizgać.

Opublikowano

mała zmiana planów. 21.30 M1 parking IKEA

zobaczymy co i jak, może bedzie się jeszcze na czym poślizgać.

ale Ty jesteś organizer :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Panowie, czy jest możliwe aby ktoś we wtorek podpiął mnie pod VAGa?

Mam już dość niekumatych mechaników/gazowników.... :wallbash:

Opublikowano

Panowie, czy jest możliwe aby ktoś we wtorek podpiął mnie pod VAGa?

Mam już dość niekumatych mechaników/gazowników.... :wallbash:

A co to zmieni?

Benzyna? 1.8 ARG.

Jak masz problem z gazem to pozostaje Ci tylko Mława, Pan Jarek Nowotczyński. Adres znajdziesz w temacie o polecanych zakładach LPG.

Opublikowano

Tak benzyna z gazem, dosłownie, bo pali gaz równocześnie z paliwem...

Gazownik sprawdzał listwę,komputer,wtryski i wina niby leży po stronie auta a nie instalacji.

Do tego dochodzi kilka innych "ale" jakie mam do auta :mysli:

Dlatego pytam o VAGa

Opublikowano

Tak benzyna z gazem, dosłownie, bo pali gaz równocześnie z paliwem...

Gazownik sprawdzał listwę,komputer,wtryski i wina niby leży po stronie auta a nie instalacji.

Do tego dochodzi kilka innych "ale" jakie mam do auta :mysli:

Dlatego pytam o VAGa

znam dobrego gazownika zapytam czy z czymś takim się spotkał:)

a co do Vaga to tylko błędy mogę Ci odczytać :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.