Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosferowski jakie te fele kupiłeś?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystko zalezy od felgi, niestety trzeba przymierzac

BTW GDZIE W WAWIE SPAWAJĄ/KLEJĄ ZDERZAKI

696611459

Gdzie to??

Mam nadzieje ze to nie numer do jakiejś Helgi z lasu przy katowickiej :gwizdanie:

wazne ze pospawac mozesz :polew:

Opublikowano

wszystko zalezy od felgi, niestety trzeba przymierzac

BTW GDZIE W WAWIE SPAWAJĄ/KLEJĄ ZDERZAKI

696611459

Gdzie to??

Mam nadzieje ze to nie numer do jakiejś Helgi z lasu przy katowickiej :gwizdanie:

http://www.spawanie-klejenie.pl/

eeee u mnie ET 20

u Ciebie to jest nawet prywatne rondo pod domem :decayed:

Ale Ty masz nadkola od traktora :)

Opublikowano

eeee u mnie ET 20

u Ciebie to jest nawet prywatne rondo pod domem :decayed:

Myślałem,że kurwwwa już nigdy tego nikt nie doceni :decayed:
Opublikowano

Nosferowski jakie te fele kupiłeś?

No właśnie nie kupiłem jeszcze - na szczeście :)

Opublikowano

eeee u mnie ET 20

u Ciebie to jest nawet prywatne rondo pod domem :decayed:

Myślałem,że kurwwwa już nigdy tego nikt nie doceni :decayed:

jak to nie? przeciez inaczej to sie stamtad nie wyjedzie

Opublikowano

Nosferowski jakie te fele kupiłeś?

No właśnie nie kupiłem jeszcze - na szczeście :)

Szukaj 18-tek, 17 zginie
Opublikowano

Nosferowski jakie te fele kupiłeś?

No właśnie nie kupiłem jeszcze - na szczeście :)

Szukaj 18-tek, 17 zginie

:kox: :kox: Okej :kox: :kox:

A Ty jaką masz felę ?

Opublikowano

Podziękował :notworthy:

Ciekawe czy da rade coś z nim zrobic :disgust:

Opublikowano

to ile lat miałeś jak zaczynałeś

????

połówka to dobrze na dwóch

jak jeden nie pije :tongue4:

Ja pierwszego fajka wypaliłem jak miałem 5 lat, to był ekstra mocny po którym 2 dni orbitowałem :buhaha:

W tym samym czasie wypiłem tez sam cały browar, jak stara wróciła to chodziłem po ścianach.

Później paliłem fajki w 8 klasie i 3 technikum po czym przestałem

Panienki: siostra poszukuje auta do ok. 30k w Warszawie lub okolicy, podobają jej się A3, Civiki i Corollki chodź inne ciekawe propozycje z tego segmentu też rozważy. Jakbyście coś słyszeli to dajcie znać. SPRAWA PILNA bo jak nie kupi czegoś nowego to moja żona będzie jeździć komunikacją do roboty :thumbdown:

Opublikowano

Nosferowski jakie te fele kupiłeś?

No właśnie nie kupiłem jeszcze - na szczeście :)

Szukaj 18-tek, 17 zginie

:kox: :kox: Okej :kox: :kox:

A Ty jaką masz felę ?

18 lato i 18 zima 255/35, myślałem,że nie da się jeździć a jest spoko.
Opublikowano

Jaki wzór misio-pysio :)

Bo jak coś to będę mógł przymierzyć twoją felgę - jeśli nie jest przypałowa :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Makaron uderzasz na arkadię?

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

NO dobra..jak już będzie ciekła Ci ślina po brodzie to pozwolę potrzymać Ci za lewego cycka jakąś fajną czarnulę :naughty: :naughty:

zdecydowanie mężuś, bajkopisarz :kox:

:przebiegly::naughty:

Zaciął się najnormalniej :shocked: - coś idzie..

Zatrzymał się poziomie intelektualnym kiwi :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale chu*em wieje w Arkadii.. Dojechalem o 20 a tam tylko furki Kokosa(brudna jak chooj - Sory Kokos - mam nadzieję że zmobilizowałem Cię choć trochę do jej umycia), Boberka i jeszcze jakiś avant(na WT) ale nie oznakowany.. Poczekałem z 10 min i heja do domu ( chłopaki chyba na szamę poszli). Przez chwilę chyba widziałem Malika(niejestem pewny bo się nie przyjrzałem) u Filipa..

Opublikowano

na spoty to się jeździ na Torwar :gwizdanie:

Opublikowano

na spoty to się jeździ na Torwar :gwizdanie:

Tak, tak Poziu.. Wiem.. Następnym razem specjalnie dla Ciebie przybędę na Torwar :wink4:

Opublikowano

na spoty to się jeździ na Torwar :gwizdanie:

Też byłem i był wypas :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.