Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mowie o tym co czesto w tv sie wypowiada z komendy stolecznej teraz to chyba inspektorem juz jest

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra siury. Żeby nie było, że nie ostrzegałem. Starym zwyczajem spotykamy sie w najbliższy piątek w Bierhalle w Arkadii. Start 19:00. Ja zarezerwuję stolik.

Moskal i Fleja stawiają browar z racji urodzin :decayed:

Stolik zarezerwowany na jutro na 19:00 na firmę "Motorola"

Opublikowano

Jak ja robilem to robert? gasowski tez zbijal punkty smigal wtedy m3 a pasieczny sobie z niego lacha darl ze panowie z policji nie chcieli puszczac takiej znanej osoby i mandaty wlepiali :polew: ale wszystko i tak w zart obrocone,"gasu" opowiadal jak to go nie mogli dogonic panowie radiowozem na modlinskiej wesolo bylo :decayed:

Opublikowano

Jak ja robilem to robert? gasowski tez zbijal punkty smigal wtedy m3 a pasieczny sobie z niego lacha darl ze panowie z policji nie chcieli puszczac takiej znanej osoby i mandaty wlepiali :polew: ale wszystko i tak w zart obrocone,"gasu" opowiadal jak to go nie mogli dogonic panowie radiowozem na modlinskiej wesolo bylo :decayed:

gąsu jest znany z tego że ma szybkie wózki i zayebiście ciężką nogę :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe ile razy od tamtego czasu byl na zbiciu punktow :polew: pewnie dwa razy do roku jezdzi bo tylko tyle można :polew:

Opublikowano

Dobra Pany, szykować kasę.. przewody w oplocie zrobione jutro są u mnie we wtorek na spocie odbiór :)

Nosfer, Suli, AndyN, Pixi, jak kogoś zapomniałem to dajcie znać.

Opublikowano
  • Autor
:siema::disgust:
Opublikowano

Wreszcie w domu po trzech dniach...

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie w domu po trzech dniach...

czyżbyś się marcował :naughty:

Opublikowano

Wreszcie w domu po trzech dniach...

czyżbyś się marcował :naughty:

:polew: :polew:

coś w ten deseń :kox:

Opublikowano

Przypomnij Specu stawkę :naughty: :naughty:

Bo denatura pamięć wyżarła :polew:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 17:17_________________________________________________Wreszcie po długiej przerwie pojawię się na spocie :grzywa: :grzywa: :kox: :kox:

Opublikowano

250 zeta

Opublikowano

karwa na wywiadówce dzisiaj byłem

no po prostu :facepalm: i :bicz2:

nic tylko :bokser:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

mundry do której jestes w pracy ??? siedze na razie u szczoty na ursynowie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

karwa na wywiadówce dzisiaj byłem

no po prostu :facepalm: i :bicz2:

nic tylko :bokser:

zapomniał wół jak cielęciem był :cool1:

Opublikowano

Dobra Pany, szykować kasę.. przewody w oplocie zrobione jutro są u mnie we wtorek na spocie odbiór :)

Nosfer, Suli, AndyN, Pixi, jak kogoś zapomniałem to dajcie znać.

OŁKEJ :good:

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:49_________________________________________________

karwa na wywiadówce dzisiaj byłem

no po prostu :facepalm: i :bicz2:

nic tylko :bokser:

Kamyk :hi: , ja tylko chodzę na pierwsze i ostatnie zebranie ( płacę za wszystko ) :polew: i tylko to mnie interere :naughty::kox: [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:53_________________________________________________

karwa na wywiadówce dzisiaj byłem

no po prostu :facepalm: i :bicz2:

nic tylko :bokser:

zapomniał wół jak cielęciem był :cool1:

Popieram , ale inne czasy były i inne problemy :embarrassed:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________A tak po za tym - :siema: wszystkim :hi: [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:55_________________________________________________Ale posta zayebałem :kox: - jak nigdy :naughty:

Opublikowano

karwa na wywiadówce dzisiaj byłem

no po prostu :facepalm: i :bicz2:

nic tylko :bokser:

zapomniał wół jak cielęciem był :cool1:

historyk i znawca się odezwał :polew:

lat 25 :gwizdanie:

Opublikowano

karwa na wywiadówce dzisiaj byłem

no po prostu :facepalm: i :bicz2:

nic tylko :bokser:

zapomniał wół jak cielęciem był :cool1:

historyk i znawca się odezwał :polew:

lat 25 :gwizdanie:

Teraz taka moda :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

U mnie starzy to nie chcieli chodzić na wywiadówki więc nie wiedzieli z czego mi pała groziła :naughty: bezstresowe wychowanie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.