Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie piłka jak ktoś tu wcześniej zauważyłe jest dla debili , to jest sport dla facetów :

speedwaygrandprixpraga0.jpg

speedwaygrandprixpraga0b.jpg

ta, to jest dopiero rewelacja

to co ja mam tu robić proszę trenera?

prosto i w lewo

a potem?

no też prosto i w lewo

i tak parę razy

pasjonujące, rzeczywiście ...... :polew: :polew: :polew:

proponuję zmienić temat i se to odpuścić, każdy lubi co innego i to powinno się uszanować

i tyle w temacie

no, może jeszcze jedno

:hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::przebiegly:
Opublikowano
:papa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ta, to jest dopiero rewelacja

to co ja mam tu robić proszę trenera?

prosto i w lewo

a potem?

no też prosto i w lewo

i tak parę razy

pasjonujące, rzeczywiście ...... :polew: :polew: :polew:

idz na stadion , obejrzyj mecz z trybun , wróć i sie wypowiedz :hi:

Opublikowano

ta, to jest dopiero rewelacja

to co ja mam tu robić proszę trenera?

prosto i w lewo

a potem?

no też prosto i w lewo

i tak parę razy

pasjonujące, rzeczywiście ...... :polew: :polew: :polew:

idz na stadion , obejrzyj mecz z trybun , wróć i sie wypowiedz :hi:

Moskal

to sa twoje słowa z poprzedniej strony

Panowie piłka jak ktoś tu wcześniej zauważył jest dla debili

mało że pierdolish to jeszcze obrażasz :bicz3:

nie wyspałeś się, czy jak ???

tak jak napisał Moorph - a każ im jeszcze skręcić w prawo, przecież to ponad ich siły

Opublikowano

mało że pierdolish to jeszcze obrażasz :bicz3:

nie wyspałeś się, czy jak ???

tak jak napisał Moorph - a każ im jeszcze skręcić w prawo, przecież to ponad ich siły

przeciez ja was podpuszczam :kox: :kox: :kox: :kox:

a MoorPH-a nie słuchaj bo to półgłówek :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a każ im jeszcze skręcić w prawo, przecież to ponad ich siły

żużlowcom skrecanie w prawo sprawia taki sam problem jak strzelenie zawodnikom naszej reprezentacji bramki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tylko sęk w tym ze motor żużlowy jest tak skonstruowany ze nie mozna nim inaczej jechać (hak,tłumik) , a nasi piłkarze to po prostu ofermy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Rower odpicowany ? :naughty:

Opublikowano

przeciez ja was podpuszczam :kox: :kox: :kox: :kox:

a MoorPH-a nie słuchaj bo to półgłówek :wink4:

fakju :decayed:

na koniec tej pasjonującej wymiany poglądów o sporcie:

Some people believe football is a matter of life and death. I'm very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that...

Bill Shankly

Opublikowano

PAny ma ktos moze jakiegos znajomego w ASO co by sie dowiedziec czy jest nadal akcja serwisowa z tymi cewkami?? I czy moj paździerz z 2001 roku sie kwalifikuje? :cool1: CZytalem na forum ze u Szewczyka gosciowi zmieniali :cool1:

Opublikowano

z tego co wiem to nawet takie stare kible z 2001 mogą podjeżdzać :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

Panowie piłka jak ktoś tu wcześniej zauważyłe jest dla debili , to jest sport dla facetów :

speedwaygrandprixpraga0.jpg

speedwaygrandprixpraga0b.jpg

ta, to jest dopiero rewelacja

to co ja mam tu robić proszę trenera?

prosto i w lewo

a potem?

no też prosto i w lewo

i tak parę razy

pasjonujące, rzeczywiście ...... :polew: :polew: :polew:

proponuję zmienić temat i se to odpuścić, każdy lubi co innego i to powinno się uszanować

i tyle w temacie

no, może jeszcze jedno

:hi:

Taa...

Równie pasjonująco jak w tenisie :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

siema paszczaki.

wogule to wszystkie dyscypliny sa debilne

szachy rox :naughty::kox:

Opublikowano

Siema :hi:

Najbardziej energetyczny i tak jest snooker :tongue4:

Opublikowano

do tego kregle, boole, to drugie z kulami, curling, i rzut oszczepem :)

Opublikowano

do tego kregle, boole, to drugie z kulami, curling, i rzut oszczepem :)

no jasna sprawa :>

sami se to oglądajcie :tongue4:

póki co, dzisiaj Real będzie próbował przejść po raz pierwszy od chyba 6 lat 1/8 LM i jest spora szansa, że przy pomocy Mourinho i CR7 im się w końcu uda

kolejny ciekawy wieczór ...

Opublikowano
  • Autor

:siema: sportowcy :D :D :D

i tak wszystkim najlepiej wychodzi podnoszenie ciężarów :naughty::drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.