Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eno, widze, że userów chętnych na spoty regularnie przybywa. Bardzo dobrze. :th:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

link nie działa

został wyj.. przeniesiony do działu Sprzedam tu działa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25537.0 :wink4:

Opublikowano

został wyj.. przeniesiony do działu Sprzedam tu działa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25537.0 :wink4:

Ubiegłeś mnie , właśnie odpisywałem :decayed:

Eno, widze, że userów chętnych na spoty regularnie przybywa. Bardzo dobrze. :th:

No a co można sie wiele dowiedziec np. że sie nie ma poduchy w foletu kierowcy i fale dunaju na podłodze :naughty:

Opublikowano

Kto jeszcze dostal maila ze konto mu usuna na a4-klub.pl?

Panowie Modowie

Łozzzap???

Opublikowano

Kto jeszcze dostal maila ze konto mu usuna na a4-klub.pl?

Panowie Modowie

Łozzzap???

wszyscy dostali chyba takie maile :decayed:

Opublikowano

Kto jeszcze dostal maila ze konto mu usuna na a4-klub.pl?

Panowie Modowie

Łozzzap???

wszyscy dostali chyba takie maile :decayed:

nie chyba a napewno :naughty:

Opublikowano

No a co można sie wiele dowiedziec np. że sie nie ma poduchy w foletu kierowcy i fale dunaju na podłodze :naughty:

to nie jest śmieszne proszę pana, poprostu ktoś mu wcześniej zrobił z auta banana :kox: :>

Opublikowano

to nie jest śmieszne proszę pana, poprostu ktoś mu wcześniej zrobił z auta banana :kox: :>

Bo u Turka był kupiony ktory ma ze 4 żony :kox:

Opublikowano

Kto jeszcze dostal maila ze konto mu usuna na a4-klub.pl?

Panowie Modowie

Łozzzap???

wszyscy dostali chyba takie maile :decayed:

nie chyba a napewno :naughty:

ja nie dostałem takowego maila :confused4: ....... :decayed:

Opublikowano

Google

Błąd

404 NOT_FOUND

Nie można przetworzyć prośby.

malik i tyle sobie poogladałem twoich małpek :confused4:

Opublikowano

Kto jeszcze dostal maila ze konto mu usuna na a4-klub.pl?

Panowie Modowie

Łozzzap???

wszyscy dostali chyba takie maile :decayed:

nie chyba a napewno :naughty:

ja nie dostałem takowego maila :confused4: ....... :decayed:

Tosik nie dostales bo jestes klubowiczem :naughty: maile dostali Ci ktorzy sa niebiescy na forum.... :decayed:

Opublikowano

Ja dostalem, a latam w rozowym polo... :cool:

Opublikowano

Dziś w nocy przylatuje UFO i porywa facetów z dużymi kuta..., Wy chłopaki się nie bójcie, ja pisze żeby się pożegnać ;(

Opublikowano

Ja dostalem, a latam w rozowym polo... :cool:

Upsss...... :embarrassed: dopiero teraz sprawdzilam poczte...ja tez dostalam.... :rolleyes:

Opublikowano

Dziś w nocy przylatuje UFO i porywa facetów z dużymi kuta..., Wy chłopaki się nie bójcie, ja pisze żeby się pożegnać ;(

Norbi, co Ty wciagasz/wahasz/palisz*? Najpierw oniak i slup, teraz UFO... :decayed::evil:

* niepotrzebne skreslic

Opublikowano

Dziś w nocy przylatuje UFO i porywa facetów z dużymi kuta..., Wy chłopaki się nie bójcie, ja pisze żeby się pożegnać ;(

Norbi, co Ty wciagasz/wahasz/palisz*? Najpierw oniak i slup, teraz UFO... :decayed::evil:

* niepotrzebne skreslic

szkoda,że zostajesz ;( pa pa
Opublikowano

Google

Błąd

404 NOT_FOUND

Nie można przetworzyć prośby.

malik i tyle sobie poogladałem twoich małpek :confused4:

Ze tez musiales tam wlezc akurat jak dogrywalem nowe "twarze" :)

Juz powinno dzialac http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008

Opublikowano

Dziś w nocy przylatuje UFO i porywa facetów z dużymi kuta..., Wy chłopaki się nie bójcie, ja pisze żeby się pożegnać ;(

szkoda,że zostajesz ;( pa pa

:polew: :polew:

Opublikowano

Google

Błąd

404 NOT_FOUND

Nie można przetworzyć prośby.

malik i tyle sobie poogladałem twoich małpek :confused4:

Ze tez musiales tam wlezc akurat jak dogrywalem nowe "twarze" :)

Juz powinno dzialac http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008

Malik tylko nie przywieź jakiejś choroby :decayed: fajne zdjęcia :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.