Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema::pali:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

:jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano
foto2.JPG
Opublikowano
  • Autor
:hi::sick3:
Opublikowano

:hi::sick3:

widze remont pełną gębą :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
:hi: Siemaneczko z rana :hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi::sick3:

widze remont pełną gębą :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

pefffnie że idzie :kox:

:sick3:

Opublikowano

Jestem dziś w Arkadii jak ktoś ma do mnie sprawę lub chce spotkac się na mini spocie to zapraszam :hi:

Opublikowano

pefffnie że idzie :kox:

:kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jechał ktoś z Was ostatnio do Wrocławia? Jakieś utrudnienia? Zastanawiam się czy jechać do Stolicy autem, czy LOTem...

Jechałem tydzień temu to pełno remontów od Mszczonowa do Tomaszowa Mazowieckiego.Droga ciężka często jednym pasem się trzeba wlec

Opublikowano

Jestem dziś w Arkadii jak ktoś ma do mnie sprawę lub chce spotkac się na mini spocie to zapraszam :hi:

a nie mogles dac znac wczesniej?? :thumbdown:

Opublikowano

Jestem dziś w Arkadii jak ktoś ma do mnie sprawę lub chce spotkac się na mini spocie to zapraszam :hi:

a nie mogles dac znac wczesniej?? :thumbdown:

ragga pierdoło, nie mogłem na PW dać cynka ????

:hi:

Opublikowano

ragga pierdoło, nie mogłem na PW dać cynka ????

:hi:

Do mnie dzownił o 15:50 zebym przyjechał do Arkadii jak ja sie juz przygotowywałem na mecz Apatora z Zielonką :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ragga pierdoło, nie mogłem na PW dać cynka ????

:hi:

Do mnie dzownił o 15:50 zebym przyjechał do Arkadii jak ja sie juz przygotowywałem na mecz Apatora z Zielonką :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to ta ekipa co na dwupierdzianie grochu jedzie prosto/lewo/prosto/lewo ??

:tongue4:

Opublikowano

Jestem dziś w Arkadii jak ktoś ma do mnie sprawę lub chce spotkac się na mini spocie to zapraszam :hi:

a nie mogles dac znac wczesniej?? :thumbdown:

Żona dała mi wolne za późno :decayed:

Jestem dziś w Arkadii jak ktoś ma do mnie sprawę lub chce spotkac się na mini spocie to zapraszam :hi:

a nie mogles dac znac wczesniej?? :thumbdown:

ragga pierdoło, nie mogłem na PW dać cynka ????

:hi:

A do Ciebie to dzwoniłem i poza zasięgiem :wink4: Dałem wczoraj Gregorowi coś dla Ciebie :hi:

Opublikowano
Opublikowano

siemka :hi:

panowie coś mi się turbo muli. czy na mineralną można podjechać z tym żeby mi zrobili logi i ewentualnie przeczyścili turbinę? a jak nie tam to gdzie ewentualnie polecacie?

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

siemka :hi:

panowie coś mi się turbo muli. czy na mineralną można podjechać z tym żeby mi zrobili logi i ewentualnie przeczyścili turbinę? a jak nie tam to gdzie ewentualnie polecacie?

W pi... mu daj.

Jeśli to pierwsze objawy, to przez kilka dni pojeździj na całej skali obrotomierza i być może się samo przedmucha.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.