Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok jak coś będe dzwonił :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(...)mam nadzieje że nie zostane wykopany ze spotu (...)

No, wykopania, to akurat bałbym się najmniej :polew::evil:

Opublikowano

(...)mam nadzieje że nie zostane wykopany ze spotu (...)

No, wykopania, to akurat bałbym się najmniej :polew::evil:

Wicu nie strasz :wink4: bo nie będziemy mieli nowego autka do upalania :kox:

Opublikowano

jakby co podaję cennik

VAG - 99,99 pln

naprawa siłownika w schowku - 99,99 pln

:polew: :polew:

Cotton & A3 wpadajcie śmiało - mnie jakoś nie pogryźli nie wykopali wiec dacie radę :naughty:

Opublikowano

No to fajnie, śmietnik stanął mi dziś na drodze i mam rozwaloną tylną prawą lampę, czy ktoś ma taką do odsprzedania?

Opublikowano

No to fajnie, śmietnik stanął mi dziś na drodze i mam rozwaloną tylną prawą lampę, czy ktoś ma taką do odsprzedania?

Jak nic nie znajdziesz to możesz sie bująć na słomczyn w niedziele ze mną :decayed: Kolo jakiś ostanio kupił poliftową niewidocznie peknieta za 60 zł :gwizdanie:

Ja ogarąłem sprawy Lubartowskie wiec wracam i spotuje z wami :bag:

Opublikowano

No to fajnie, śmietnik stanął mi dziś na drodze i mam rozwaloną tylną prawą lampę, czy ktoś ma taką do odsprzedania?

Jak nic nie znajdziesz to możesz sie bująć na słomczyn w niedziele ze mną :decayed: Kolo jakiś ostanio kupił poliftową niewidocznie peknieta za 60 zł :gwizdanie:

Ja ogarąłem sprawy Lubartowskie wiec wracam i spotuje z wami :bag:

się nie odzywaj dezerterze :bicz:

Opublikowano

się nie odzywaj dezerterze :bicz:

A Ciebie co w dupsko ugryzło ? :naughty:

Opublikowano

Oo, coś się dzieje.. Krzyniek, bedziesz dziś?

Adecneo, tylko lampa?

Opublikowano

tomaszust

Tam u Ciebie w Radomiu sa 2 fajne szroty z tanimi częściami :cool:

Opublikowano

tomaszust

Tam u Ciebie w Radomiu sa 2 fajne szroty z tanimi częściami :cool:

podjedź i kup koledze lampkę :naughty:

będę :wink4:

Opublikowano

No są są, ale już od dwóch godzin jestem w stolycy.

raggaman, domyślam się, że mówisz o tym na wylocie do Kozienic, a drugi..?

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie, leże w domu na zwolnieniu z anginą :thumbdown:

Opublikowano

Krzyniek, mam nadzieję, że chociaż Ty się nie wyłamiesz i będziesz miał upieprzone auto, bo inaczej to będę się wstydził przyjeżdżać... :decayed:

Tosik, dobrze by było gdybyś się dziś zjawił, bo lutownica i kilka narzędzi mi potrzeba. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

No ja tez dzis bede.......i niestety tez brudnym autem.. :wallbash:

Takze tomaszust...nie bedziesz sam... :)

Opublikowano

Dzięki za pomoc chłopaki, coś nad tym pomyśle,

Zbiła się tylko lampa i chyba żarówka.

A na spota to przyjadę na pewno czystą furką.

Opublikowano

Brudne auta są cool :D

Moje jak chłopaki w Tarnowie wiziały w sobotę - uwierzyć nie mogli, że bryki bywają tak upieprzone :polew:

Opublikowano

ok do zobaczenia narka

Opublikowano

Chlopaki, bede mial swoj debiut za tydzien bo dzis mialem do pozna... Mam nadzieje ze za tydzien tez towarzystwo dopisze! :)

Opublikowano

No to autek dziś z milion było i nawet Tom Cruise był :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.