Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

Panowie ja tak z innej beczki, mam sedana i takie pytanie czy włożę to bez problemów http://allegro.pl/audi-a4-b7-07r-avant-kombi-srodek-s-line-i1579165356.html

jeśli chodzi o siedzenia to będą pasiły..wykręcisz tylko mocowanie rolety i będzie pasiło..podsufitka nie przypasi..generalnie stan podsufitki i plastików lipa..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

faktycznie tak bez podsufitki boże być nie ciekawie, będę szukał w takim razie od sedana, a ten materiał w środku foteli to alcantra?

Opublikowano

Tu masz od limuzyny: http://allegro.pl/audi-a4-b7-skora-s-line-limuzyna-i1582760743.html

Boczki tylne z roletami. Nie ma w zestawie podsufitki i boczków

Avant vs. sedan oprócz podsufitki różni się też częścią boczków w tylnej części przedziału pasażerskiego

Opublikowano

te już lepsze

Opublikowano

faktycznie lepszy stan, napiszę do gościa może ma i podsufitkę

Opublikowano

faktycznie lepszy stan, napiszę do gościa może ma i podsufitkę

Ale jak zmiana podsufitki to i reszty paneli środka bo inaczej będzie z dooopy :naughty:

Opublikowano

cyce

gdyby ktoś się dzisiaj nudził albo się szwendał bezsensownie po krakowskim wieczorem, to koniecznie o 20:30 warto będzie obejrzeć video mapping na budynku PAN

w skrócie - Wiedeń

Bylem dzisiaj na krakowskim - nawet niezly show :)

mi się nie udało

ale na szczęście jest jeszcze szansa to obejrzeć - takie info znalazłem: http://www.wien.info/pl/special/3d-warszawa?utm_source=redirect&utm_medium=flyer&utm_term=pl&utm_content=markenbausteine&utm_campaign=leuchtturm

więc luz :)

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

moskal bidulko ty nasza :tongue4:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

L.....E.....S.....Z.....C.....Z :decayed:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Dzisiaj zrobi powtórkę z rozrywki i będzie :good::drunk:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Dzisiaj zrobi powtórkę z rozrywki i będzie :good::drunk:

juz robi :decayed:

Opublikowano

Zgadnijcie jaką furę kupił Kali :decayed:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Dzisiaj zrobi powtórkę z rozrywki i będzie :good::drunk:

juz robi :decayed:

ja ku*** jeszcze w pracy zapierdalam ale....już niedługo :beer1: :dance:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 13:49_________________________________________________

Zgadnijcie jaką furę kupił Kali :decayed:

Diesla bez Turbo aby mniej palił :polew:

Opublikowano

nie nie nie :wink4:

dodam że ma rejestracje KALI :naughty:

Opublikowano

nie nie nie :wink4:

dodam że ma rejestracje KALI :naughty:

no to pucuj się :naughty:

Opublikowano

łopel :decayed:

Opublikowano

łopel :decayed:

Ty wiesz to nie podpowiadaj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.