Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie mogę bo w piątek wraca moja - blondyno

no ja w tygodniu nie pochlam niestety :kwasny:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uwaga off topic :decayed:

czy przy 2 dinowej konsoli popielniczka przednia wychodzi bez jakiejś większej rzeźby? przeczytałem właśnie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27874.0.html;highlight=demonta i tam ktoś napisał, że trzeba rns'a i klimatronic wywalać? :shocked:

Opublikowano

uwaga off topic :decayed:

czy przy 2 dinowej konsoli popielniczka przednia wychodzi bez jakiejś większej rzeźby? przeczytałem właśnie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27874.0.html;highlight=demonta i tam ktoś napisał, że trzeba rns'a i klimatronic wywalać? :shocked:

kiedys chyba wyciagalem... ale z tego co pamietam, to nie chciala za bardzo wyjsc.

Opublikowano

Siemka panowie .. może ktoś mógłby użyczyć ściągacza do łożysk - wewnętrzny. ew może możecie coś polecić :mysli:

Opublikowano

uwaga off topic :decayed:

czy przy 2 dinowej konsoli popielniczka przednia wychodzi bez jakiejś większej rzeźby? przeczytałem właśnie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27874.0.html;highlight=demonta i tam ktoś napisał, że trzeba rns'a i klimatronic wywalać? :shocked:

bez problemu wychodzi..nie trzeba nic wyciagac poza mieszkiem..

Opublikowano

najwyrażniej żaden pręt w ustach nie jest w stanie chłopaka załatwić

Opublikowano

uwaga off topic :decayed:

czy przy 2 dinowej konsoli popielniczka przednia wychodzi bez jakiejś większej rzeźby? przeczytałem właśnie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27874.0.html;highlight=demonta i tam ktoś napisał, że trzeba rns'a i klimatronic wywalać? :shocked:

bez problemu wychodzi..nie trzeba nic wyciagac poza mieszkiem..

tez mi sie tak wydaje :wink4:

Opublikowano

ok, dzisiaj będę kończył montowanie carbonów :naughty:

Opublikowano

a po co popielniczke chcesz wyciagac ? "klapke" wymieniasz sciagajac ja poprostu.

Opublikowano

wymienię na podświetlaną przy okazji :wink4:

Opublikowano

kurffffa ,dzisiaj rano moje wycieraczki definitywnie odmowily dalszej wspolpracy :kwasny:

Opublikowano

kurffffa ,dzisiaj rano moje wycieraczki definitywnie odmowily dalszej wspolpracy :kwasny:

zatarły sie ???

Opublikowano

kurffffa ,dzisiaj rano moje wycieraczki definitywnie odmowily dalszej wspolpracy :kwasny:

zatarły sie ???

nie wstały z łóżka... :gwizdanie:

Opublikowano

kurffffa ,dzisiaj rano moje wycieraczki definitywnie odmowily dalszej wspolpracy :kwasny:

Dawaj najpierw duuużo WD40, potem smar w sprayu (koniecznie rzadki) i może uratujesz.

Mnie się udało bez rozbierania tego wszystkiego. Poprzednio po takim zabiegu działały 2 lata :wink4:

Aha, efekt poprawy widoczny dopiero następnego dnia :decayed:

Opublikowano

kurffffa ,dzisiaj rano moje wycieraczki definitywnie odmowily dalszej wspolpracy :kwasny:

zatarły sie ???

niestety,akurat jak zaczelo padac ,za godzine zabieram sie za rozbiorke

Opublikowano

w B6 trzeba profilaktycznie przed kazda jesienia rozbierac mechanizm i smarowac :decayed:

Opublikowano

w B6 trzeba profilaktycznie przed kazda jesienia rozbierac mechanizm i smarowac :decayed:

:D :D

Opublikowano

Audi - kto nie smaruje ten nie jedzie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.