Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eszpera.jpg

japierdole :facepalm:

Pytanie tylko czemu mu to nie jedzie :kox: :kox: :kox: :kox:

trudno powiedzieć pewnie zbyt mocno zaspawał :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba daliście się nabrać

Jak by to pospawane wyszarpał z obudowy tylnego mostu? :mysli:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:21_________________________________________________http://driftforum.home.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

znacie jakiś szrot etc.. sypać się zaczyna katalizator w Polo (1,4 benzin ) - muszę coś na szybko kupić

Opublikowano

Chyba daliście się nabrać

Jak by to pospawane wyszarpał z obudowy tylnego mostu? :mysli:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:21_________________________________________________http://driftforum.home.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&start=0&st=0&sk=t&sd=a

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chyba daliście się nabrać

Jak by to pospawane wyszarpał z obudowy tylnego mostu? :mysli:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:21_________________________________________________http://driftforum.home.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&start=0&st=0&sk=t&sd=a

dobre, dobre... :good:

Opublikowano

Ale tam ludzie wyrozumiali na tym forum :kox:Tylko kilka szyder :decayed:

Opublikowano

Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!

Nie Synku... to Diesel...

:decayed:

Opublikowano

Ale tam ludzie wyrozumiali na tym forum :kox:Tylko kilka szyder :decayed:

Co chcesz ... ponoć ma być promocja - do każdego Opla spawarka gratis :polew:

Opublikowano

Ale tam ludzie wyrozumiali na tym forum :kox:Tylko kilka szyder :decayed:

na tym forum, to koleś musiałby się wyprowadzić z Polski jak nie z Europy...

:decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

znacie jakiś szrot etc.. sypać się zaczyna katalizator w Polo (1,4 benzin ) - muszę coś na szybko kupić

jedz do spawacza niech ci cos wyreza

Opublikowano

dobry drifter :naughty::decayed:

Opublikowano

Co tak mało ludzi na spocie dzisiaj ? Tak rezacie że na wache nie starczyło ? :polew:

Opublikowano

pogoda z d*py :decayed:

Opublikowano

chuuujem wialo dzisiaj,nawet dwoma,trzeba pomyslec chyba o zmianie miejscowki

Opublikowano

Ale tam ludzie wyrozumiali na tym forum :kox:Tylko kilka szyder :decayed:

na tym forum, to koleś musiałby się wyprowadzić z Polski jak nie z Europy...

:decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: Ludzie od nas by go znalezli i zrobili z nim co trzeba :naughty: czyli zaatakowali walkiem atakujacym :polew:

Opublikowano

Ale tam ludzie wyrozumiali na tym forum :kox:Tylko kilka szyder :decayed:

na tym forum, to koleś musiałby się wyprowadzić z Polski jak nie z Europy...

:decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: Ludzie od nas by go znalezli i zrobili z nim co trzeba :naughty: czyli zaatakowali walkiem atakujacym :polew:

i do piachu... :bag:

Opublikowano

chuuujem wialo dzisiaj,nawet dwoma,trzeba pomyslec chyba o zmianie miejscowki

Tydzień temu było 15 aut + boberek i lukas na jednośladach. Ale większość zmyła się już o 21:00.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.