Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przepływomierz od golfa VR6 2.9 - podesle ci kod na PW

[br]Dopisany: 26 Luty 2008, 13:41 _________________________________________________ile masz tej znizki??

podeślij i do mnie - zapytam i zobaczymy kto będzie miał lepszą cene

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

numer:

0 280 217 512

Opublikowano

numer:

0 280 217 512

chodzi ci chyba raczej o 021 906 462 ? czujnik masy powietrza?

Opublikowano

Kur..e!!! :doh1: :doh1:

Koledzy ja was tak ciepło prosiłem na walcie tych postów jak nawiedzeni.

Szanujcie starszych kolegów, którzy oślepli ze starości i literek wszystkich nie znają :laghing2: , pamięć im zawodzi.

Czy wy wszyscy do cholery umiecie czytać :zemdlal:

Staram się jak nie wiem co i nic nie wychodzi ;([br]Dopisany: 26 Luty 2008, 18:00:37_________________________________________________Przepraszam wszystkich, że nie będę obecny na spocie dzisiaj , ale mam dyżur w robocie :wallbash:

Opublikowano

Kur..e!!! :doh1: :doh1:

Koledzy ja was tak ciepło prosiłem na walcie tych postów jak nawiedzeni.

Szanujcie starszych kolegów, którzy oślepli ze starości i literek wszystkich nie znają :laghing2: , pamięć im zawodzi.

Czy wy wszyscy do cholery umiecie czytać :zemdlal:

Staram się jak nie wiem co i nic nie wychodzi ;([br]Dopisany: 26 Luty 2008, 18:00:37_________________________________________________Przepraszam wszystkich, że nie będę obecny na spocie dzisiaj , ale mam dyżur w robocie :wallbash:

spoko bedzie ciężko ale damy radę :th:

Opublikowano

Ja przepraszam boberka, bo miałem być, ale wypadło inaczej. Trzymaj chłopie dla mnie ten holderodbiore na nastepnym spocie, albo inaczej sie zgadamy. :hi:

Opublikowano

spoko spoko :) jezdzi u mnie w bagażniku :P bez pospiechu

Opublikowano

Jak wam się widzi mój paździoch na czarnych felach ?? :naughty:

Opublikowano

piękny jest :)

tylko ta siatka :P w zderzaku to nie za specjalnie wygląda :P

Opublikowano

a nie to juz zmienia postać rzeczy :)

bedzie :th: :th: :th: :polew:

Opublikowano

Jak wam się widzi mój paździoch na czarnych felach ?? :naughty:

Kotek Twoje autko zawsze jest piękne. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziek król "15

:decayed:

Opublikowano

Jak wam się widzi mój paździoch na czarnych felach ?? :naughty:

Czyżby ktoś mi pozazdrościł..? :decayed:

Opublikowano

Poziek król "15

:decayed:

awidzisz te czarne to 16" wiec ide w rozmiar :naughty:

Opublikowano

Jak wam się widzi mój paździoch na czarnych felach ?? :naughty:

Poziek wiesz, że Ciebie lubię, ale jak założysz te kołpaki to wolę żebyś nie był moim kolegą ... jeszcze pomyślą, że łączy nas coś więcej niż ... :tongue4:

Podsumowując: wieś tańczy i śpiewa, chociaż jak patrzę na tego twojego paździocha to wiele się różnić nie będzie :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Bo bawić się to trza umić :kox:

Opublikowano

Krzyniek, no i jak droga? Bardzo długa była?

Opublikowano

poziek, bardzo ładne kopłaki.

Opublikowano

Poziek podbij do Wisły na tych kołpakach :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.