Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1a312535e79c9429gen.jpg

Te kable zwisajace, pełne profi :decayed:

Ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz. Miejsce nawet na 60" jest.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi to ciebie przedwczoraj mijałem? :mysli:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 16:17_________________________________________________MIŚKI KOLOROWE PILNA SPRAWA !!!!!

Planuje Chorwację w tym roku i potrzebuje namiary na jakieś domki żeby ogarnęły 13 osób. Czytałem że kilka osób tam jeździ więc może macie jakieś miejscówki. Problemem jest 13 osób a nie chcemy jechać w ciemno. Decyzja zapadła wczoraj i ciężko coś znaleźć w sensownych pieniądzach.

Pozdziękował za każde info

ktoś do mnie wymachiwał z ciemnego avanta z FMIC z przodu, ale to chyba nie Twoja chałapa była za kierą :)

Co do Chorwacji to temat dla 13 osób do ogarnięcia na kwaterach prywatnych na luzie.

jeszcze w dupsko pocaluja i dobra cene wytargujecie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

1a312535e79c9429gen.jpg

Te kable zwisajace, pełne profi :decayed:

Ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz. Miejsce nawet na 60" jest.

nad czym, dobre sobie :>

w sobotę wpadliśmy na chwilę do MM, młodzież założyła na chwilę okulary do 3D

i dopiero się zaczęła jazda - problem i rebus będzie konkretny

za określenie profi - podziękował, wiedziałem że wam się spodoba :decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
za określenie profi - podziękował, wiedziałem że wam się spodoba

Skoro się tak wzystkim podoba, to się przyznam, też tak mam i ni chu..ja nie zamierzam tego zmieniać, bo wygląda za***iście :decayed:

Opublikowano
za określenie profi - podziękował, wiedziałem że wam się spodoba

Skoro się tak wzystkim podoba, to się przyznam, też tak mam i ni chu..ja nie zamierzam tego zmieniać, bo wygląda za***iście :decayed:

:polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
za określenie profi - podziękował, wiedziałem że wam się spodoba

Skoro się tak wzystkim podoba, to się przyznam, też tak mam i ni chu..ja nie zamierzam tego zmieniać, bo wygląda za***iście :decayed:

Elektryk i zapomniał o rynience na kable :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

panowie gdzieś tu w okolicy warszawy jakieś szrot znajdę bo potrzebuję na szybko takie coś

odma.jpg

chyba że ktoś na jakieś graty i by miał takie coś :przebiegly:

Opublikowano

Norbi to ciebie przedwczoraj mijałem? :mysli:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 16:17_________________________________________________MIŚKI KOLOROWE PILNA SPRAWA !!!!!

Planuje Chorwację w tym roku i potrzebuje namiary na jakieś domki żeby ogarnęły 13 osób. Czytałem że kilka osób tam jeździ więc może macie jakieś miejscówki. Problemem jest 13 osób a nie chcemy jechać w ciemno. Decyzja zapadła wczoraj i ciężko coś znaleźć w sensownych pieniądzach.

Pozdziękował za każde info

ktoś do mnie wymachiwał z ciemnego avanta z FMIC z przodu, ale to chyba nie Twoja chałapa była za kierą :)

Co do Chorwacji to temat dla 13 osób do ogarnięcia na kwaterach prywatnych na luzie.

Byłem w tym roku we Włoszech i mam zamiar w lipcu wybrać się na Chorwację

Polecam pośrednika: http://www.eurocamp.pl/

Noclegi taniej niż w PL

Opublikowano

Pytanie od kumpla: pracuje ktoś lub zna kogoś w Państwowej Inspekcji Sanitarnej ? :wink4:

Opublikowano

:hi:

panowie gdzieś tu w okolicy warszawy jakieś szrot znajdę bo potrzebuję na szybko takie coś

odma.jpg

chyba że ktoś na jakieś graty i by miał takie coś :przebiegly:

nie badz zydem , jedz do ASO :decayed:

Opublikowano

nie badz zydem , jedz do ASO :decayed:

hehehe :tongue4: :tongue4:

163 zł:)

Opublikowano

hehehe :tongue4: :tongue4:

163 zł:)

lepiej jechać na szrot , spalić za 50pln , kupić klamot za 100pln , który wytrzyma miesiąc/dwa ---- typowe polskie myślenie :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

myślałem że za 50 dych wyrwę

:kox: :kox: ale pewnie aso zostanie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.