Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja naprawię każde auto metoda "na rezacza" za 11.99 zł brutto :gwizdanie: :kox:

W życiu bym nie dał Tobie auta do naprawy - chciałbym jeszcze nim pojeździć ... :gwizdanie:

gnojówek nie tykam... :polew::tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gnojówek nie tykam... :polew::tongue4:

Ufff, co za szczęście ... :laghing2:

Opublikowano

nie ma konkurencji to dziś promocja po 129,99pln :kox:

I dobra cena, przynajmniej później ludzie docenią w razie co moją cenę 99,99 PLN :polew:

podniosłem trochę bo ostatnio (79,99) to nawet po kosztach nie było :gwizdanie:

podniosłem trochę bo ostatnio (79,99) to nawet po kosztach nie było :gwizdanie:

No bez przesady z tymi promocjami - psujesz rynek.

Ja w takim razie chyba też podniosę do 129,99 PLN :naughty:

To ja zamawiam zrobienie logów u mnie. (oczywiście wydruk poproszę)

Płacę po wykonaniu roboty i dorzucę jeszcze krówkę.

dla Twojego auta to cena musi być kosmiczna :gwizdanie: wiesz dlaczego...

Opublikowano

Ale popylina na dworze :kwasny:

Opublikowano

nie ma konkurencji to dziś promocja po 129,99pln :kox:

Konkurencja zawsze jest tylko o tym nie wiesz :cool: U mnie promocja wygląda następująco:

- 49,99 zł Podpięcie Kabla

- 19,99 zł Skanowanie

- 14,99 zł Usunięcie Jednego Błędu

- 39,99 zł Logi dynamiczne (jednego Bloku !!!)

- 29,99 zł logi statyczne (jeden Blok !!!)

Reklamacji nie przyjmuje i nie odpowiadam jak coś się nie uda

Chętnych zapraszam na Priv :gwizdanie:

Opublikowano

Tosik Ty to tak jak aso toyki, koleżanka pojechała firmową corollą na wymianę żarówki, i gość musiał na warsztat wjechać i zainkasować za sam wjazd z 10x tyle co żaróweczka warta :bicz:

Opublikowano

Tosik Ty to tak jak aso toyki, koleżanka pojechała firmową corollą na wymianę żarówki, i gość musiał na warsztat wjechać i zainkasować za sam wjazd z 10x tyle co żaróweczka warta :bicz:

To gdzie Ty byłeś :doh1: Było koleżance wymienić żarówki :naughty::decayed:

Opublikowano

Tosik Ty to tak jak aso toyki, koleżanka pojechała firmową corollą na wymianę żarówki, i gość musiał na warsztat wjechać i zainkasować za sam wjazd z 10x tyle co żaróweczka warta :bicz:

To gdzie Ty byłeś :doh1: Było koleżance wymienić żarówki :naughty::decayed:

w drugim końcu polski i niestety :confused4:

Opublikowano

Chce ktoś iść na Legia-Polonia Bytom?? Info na priv do 18-tej proszę

Opublikowano

raggaman, bede bede, o ile mnie nie zasypie..

Opublikowano

w drugim końcu polski i niestety :confused4:

To ty światowy jesteś :decayed:

raggaman, bede bede, o ile mnie nie zasypie..

Ty to pada u Ciebie ? u mnie to posyfiło troche lodowymi kulkami i po krzyku :th:

Sprawe mam do Ciebie . :przebiegly:

Dobra ja powoli lece na spota bo jeszcze mam pare spraw do załatwienia po drodze :decayed:

Opublikowano

BARDZO WAŻNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZIMOWEGO ZLOTU W WISLE TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

Opublikowano

Cuś mało ogrów dziś było, ale i tak zdążyli xenona popsuć!!! :bicz:

Opublikowano

No ja nie dotarlam :no:.....bo ja to juz czekam na piatek :decayed:

Opowiadajcie jak tam po spociku..... :naughty:

Opublikowano

Ja dzis nie moglem z wiadomych powodow, czlowiek sie postarzal :decayed:

Opublikowano

Nooo...jeszcze rano miales 667 lat.....a teraz tylko 23....

Flyer mlodniejesz.......a nie starzejesz sie :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Cuś mało ogrów dziś było, ale i tak zdążyli xenona popsuć!!! :bicz:

lampa to padła ci ze starości... :tongue4: i felga też ci się jakoś dziwnie zardzewiała :polew:

Opublikowano

Starość nie radość :gwizdanie:

Opublikowano

Starość nie radość :gwizdanie:

młodość nie wieczność :naughty::kox:

Opublikowano

Cuś mało ogrów dziś było, ale i tak zdążyli xenona popsuć!!! :bicz:

Zrobiłeś logi ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.