Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Norbi, a kanape w eSie to ktoś Ci nożem przejechał? Zapomniałem powiedzieć, ale jest rozerwana...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuś mało ogrów dziś było, ale i tak zdążyli xenona popsuć!!! :bicz:

Zrobiłeś logi ???

Robił i takie śą skutki że Norbiemu padły ksenony :gwizdanie:

Opublikowano

Za kanape zamorduje, powiesze itpitd, a ze starość to fakt.

jeszce nigdy nie miałem tak starego autka, ale tak fajnie zapier, ze nie moge sie z nim rozstać...

Opublikowano

Za kanape zamorduje, powiesze itpitd, a ze starość to fakt.

jeszce nigdy nie miałem tak starego autka, ale tak fajnie zapier, ze nie moge sie z nim rozstać...

stare ale jare .... :naughty:

Opublikowano

Za kanape zamorduje, powiesze itpitd, a ze starość to fakt.

jeszce nigdy nie miałem tak starego autka, ale tak fajnie zapier, ze nie moge sie z nim rozstać...

stare ale jare .... :naughty:

zgadza się :wink4:

Opublikowano



warszawa nocą
Opublikowano

no lans Pablo :D

Opublikowano

Koledzy czy jak podjade na spota to wyjmiecie mi seryjne radio concert i zamontujecie jakiegoś pioneerka bo takie mam zamiar kupić? :) :)

Opublikowano

Norbi Ogrze cos gdzieś czytałam ze lecisz z Wawy do Wisły ok 12-stej. Jak juz bedziesz wiedział dokładnie o której to daj znać. Możemy poprawić jazdę do Kaletki :evil:

łoooooooooo matko :gwizdanie:

Opublikowano

o shit - niewiem jak u Was ale patrze za okno i ŚNIEŻYCA .... gdzie ta wiosna :polew:

Opublikowano

adaho, puszcze Ci mmsa jak wygladala dzis moja droga na trasie plonsk > wawa... 2 pasy biale, sniegu wiecej niz w tatrach, poprostu szok!!! :shocked:

Wrocilem do domu, bo przy predkosci 50 na letnich nie moglem nawet zjechac z trasy ani zahamowac :blink:

Wszystkim jadacym do Wisly zalecam zimowki...

Opublikowano

... Możemy poprawić jazdę do Kaletki :evil:

Tia.. poprzednim razem wyszło Wam wspaniale :)

Opublikowano

no ja słysząłem dzis ze masakra :)

na trasie E7 :)

jak dobrze ze ja zostałem dzis w warszawie i nie musiąłem jechac z pomiechówka :)

Michał ty na Q nie mogłes jechać ???

Opublikowano

Michał ty na Q nie mogłes jechać ???

Jak widać Q to nie wszystko - też paździochy ... :tongue4:

Opublikowano

boberek, letnie 235/17...

Ogolnie to sobie lecialem normalna predkosca po tym sniegu, ale pozniej jak wjechalem w sniezyce to zrobilo mi sie goraco, bo zaczelo mna rzucac na boki... nie moglem w ogole zahamowac i ledwo co zjechalem na jakis przystanek autobusowy. Wczesniej chcialem zjechac na shella i ch... ani to skrecalo ani hamowalo :shocked:

Na szczescie zawrocilem do domu, bo jeszcze bym w kogos wjechal, ale zatrzymal sie w rowie...

Opublikowano

adaho[/b], puszcze Ci mmsa jak wygladala dzis moja droga na trasie plonsk > wawa... 2 pasy biale, sniegu wiecej niz w tatrach, poprostu szok!!! :shocked:

Wrocilem do domu, bo przy predkosci 50 na letnich nie moglem nawet zjechac z trasy ani zahamowac :blink:

Wszystkim jadacym do Wisly zalecam zimowki...

właśnie odebrałem :gwizdanie: no cóż trochę musimy sie pomęczyć na tych letnich gumach ... od weekendu ma być już tylko cieplej i cieplej :naughty:

Opublikowano

j ani eodebrałem cały czas czekam na MMSa :P

jak dobrze ze ja nie pojechałęm wczoraj do domu :P

tylko jak ja dzis wróce ;P :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja: (12:24)

puscielm Ci mmsa :]

boberek: (12:24)

o k**wa

Ja: (12:24)

no i co powiesz?

boberek: (12:25)

o k**wa

:polew:

Opublikowano

69b9aaf01cfa4162.jpg

bez komentarza :)

Opublikowano

Kurde ale fajnie macie .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.