SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

Pokazać się trzeba :decayed:

zeby mu halo na zmiane mrugały ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Słuchaj, teraz co drugi nowy samochód na ulicy do Ciebie mruga oczkiem. Taki podryw chyba?! Czy jak?

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

grigorij

nie łapię - co to ma wspólnego? :mysli:

grigorij

nie łapię - co to ma wspólnego? :mysli:

wiesz ja uważam, że coś takiego w mieście, w dzień to bezsens, ale tak jak mówię to moje zdanie.

A zakręt to Ci to tak doświetli, że aż z wrażenia spocą Ci się dłonie.. :kox::polew: :polew:

Zauważyliście jak miło sie zrobiło gdy Hornet wyjechał ??? :rolleyes:

:polew: :polew: yebany :decayed:

Zauważyliście jak miło sie zrobiło gdy Hornet wyjechał ??? :rolleyes:

:polew: :polew: yebany :decayed:

już wrócił :disgust:

Warszawskie fotoradary stoją w magazynach

Kierowcy w Warszawie mogą przekraczać prędkość i rozjeżdżać buspasy. Policja fotoradary oddała Inspekcji Transportu Drogowego, a Straż Miejska trzyma je w magazynie – informuje „Życie Warszawy”.

Co najmniej do końca miesiąca fotoradarów na warszawskich drogach nie będzie, ku uciesze piratów drogowych. - W ubiegłym tygodniu przekazaliśmy wszystkie fotoradary do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Będzie je obsługiwać Inspekcja Transportu Drogowego – powiedział gazecie szef stołecznej drogówki Krzysztof Bujnowski.

Stołeczna policja miała trzy fotoradary. Teraz obowiązki przejmą funkcjonariusze ITD. Zdjęcia przetworzone w 10 oddziałach ITD mają trafiać do mandatowego centrum przy ul. Postępu w Warszawie. Mundurowi mają ustalać dane właściciela pojazdu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, a potem wysyłać do niego zawiadomienie. Właściciel auta będzie musiał zapłacić mandat albo wskazać inną osobę kierującą pojazdem. Jeśli zlekceważy dwa kolejne upomnienia, do akcji może wkroczyć komornik.

W całej Polsce ITD przejęła 400 masztów od GDDKiA i 80 od policji. W drugiej połowie roku ITD ma rozpisać przetargi na 300 nowych fotoradarów dla całej Polski. Mundurowi chcą też zainwestować w urządzenia do odcinkowego pomiaru prędkości: kamera rejestrująca prędkość znajdzie się na wjeździe i zjeździe z danego odcinka, a komputer będzie liczył średnią prędkość i wlepiał mandat.

Natomiast zmiana przepisów jest powodem, że dwa fotoradary stołecznej Straży Miejskiej stoją w magazynach.

Warszawskie fotoradary stoją w magazynach

Te warszafiaki to nawet dzień dobry nie potrafią powiedzieć :hi::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: