Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokazać się trzeba :decayed:

zeby mu halo na zmiane mrugały ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Słuchaj, teraz co drugi nowy samochód na ulicy do Ciebie mruga oczkiem. Taki podryw chyba?! Czy jak?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

strasznie wk***iająca rzecz, szczególnie podczas deszczu :thumbdown:

Opublikowano

strasznie wk***iająca rzecz, szczególnie podczas deszczu :thumbdown:

grigorij

nie łapię - co to ma wspólnego? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

strasznie wk***iająca rzecz, szczególnie podczas deszczu :thumbdown:

grigorij

nie łapię - co to ma wspólnego? :mysli:

wiesz ja uważam, że coś takiego w mieście, w dzień to bezsens, ale tak jak mówię to moje zdanie.

Opublikowano

A zakręt to Ci to tak doświetli, że aż z wrażenia spocą Ci się dłonie.. :kox::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:D
Opublikowano

:hi:

Zauważyliście jak miło sie zrobiło gdy Hornet wyjechał ??? :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

Zauważyliście jak miło sie zrobiło gdy Hornet wyjechał ??? :rolleyes:

:polew: :polew: yebany :decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Zauważyliście jak miło sie zrobiło gdy Hornet wyjechał ??? :rolleyes:

:polew: :polew: yebany :decayed:

:hi:

już wrócił :disgust:

:hi:

Opublikowano

już wrócił :disgust:

Oczywiście :naughty::decayed::evil:

Opublikowano

Patafian :decayed:

Opublikowano

Patafian :decayed:

Nie musisz się przedstawiać już Cię znają :tongue4:

Opublikowano

Warszawskie fotoradary stoją w magazynach

Kierowcy w Warszawie mogą przekraczać prędkość i rozjeżdżać buspasy. Policja fotoradary oddała Inspekcji Transportu Drogowego, a Straż Miejska trzyma je w magazynie – informuje „Życie Warszawy”.

Co najmniej do końca miesiąca fotoradarów na warszawskich drogach nie będzie, ku uciesze piratów drogowych. - W ubiegłym tygodniu przekazaliśmy wszystkie fotoradary do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Będzie je obsługiwać Inspekcja Transportu Drogowego – powiedział gazecie szef stołecznej drogówki Krzysztof Bujnowski.

Stołeczna policja miała trzy fotoradary. Teraz obowiązki przejmą funkcjonariusze ITD. Zdjęcia przetworzone w 10 oddziałach ITD mają trafiać do mandatowego centrum przy ul. Postępu w Warszawie. Mundurowi mają ustalać dane właściciela pojazdu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, a potem wysyłać do niego zawiadomienie. Właściciel auta będzie musiał zapłacić mandat albo wskazać inną osobę kierującą pojazdem. Jeśli zlekceważy dwa kolejne upomnienia, do akcji może wkroczyć komornik.

W całej Polsce ITD przejęła 400 masztów od GDDKiA i 80 od policji. W drugiej połowie roku ITD ma rozpisać przetargi na 300 nowych fotoradarów dla całej Polski. Mundurowi chcą też zainwestować w urządzenia do odcinkowego pomiaru prędkości: kamera rejestrująca prędkość znajdzie się na wjeździe i zjeździe z danego odcinka, a komputer będzie liczył średnią prędkość i wlepiał mandat.

Natomiast zmiana przepisów jest powodem, że dwa fotoradary stołecznej Straży Miejskiej stoją w magazynach.

Opublikowano

Warszawskie fotoradary stoją w magazynach

Kierowcy w Warszawie mogą przekraczać prędkość i rozjeżdżać buspasy. Policja fotoradary oddała Inspekcji Transportu Drogowego, a Straż Miejska trzyma je w magazynie – informuje „Życie Warszawy”.

Co najmniej do końca miesiąca fotoradarów na warszawskich drogach nie będzie, ku uciesze piratów drogowych. - W ubiegłym tygodniu przekazaliśmy wszystkie fotoradary do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Będzie je obsługiwać Inspekcja Transportu Drogowego – powiedział gazecie szef stołecznej drogówki Krzysztof Bujnowski.

Stołeczna policja miała trzy fotoradary. Teraz obowiązki przejmą funkcjonariusze ITD. Zdjęcia przetworzone w 10 oddziałach ITD mają trafiać do mandatowego centrum przy ul. Postępu w Warszawie. Mundurowi mają ustalać dane właściciela pojazdu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, a potem wysyłać do niego zawiadomienie. Właściciel auta będzie musiał zapłacić mandat albo wskazać inną osobę kierującą pojazdem. Jeśli zlekceważy dwa kolejne upomnienia, do akcji może wkroczyć komornik.

W całej Polsce ITD przejęła 400 masztów od GDDKiA i 80 od policji. W drugiej połowie roku ITD ma rozpisać przetargi na 300 nowych fotoradarów dla całej Polski. Mundurowi chcą też zainwestować w urządzenia do odcinkowego pomiaru prędkości: kamera rejestrująca prędkość znajdzie się na wjeździe i zjeździe z danego odcinka, a komputer będzie liczył średnią prędkość i wlepiał mandat.

Natomiast zmiana przepisów jest powodem, że dwa fotoradary stołecznej Straży Miejskiej stoją w magazynach.

Te warszafiaki to nawet dzień dobry nie potrafią powiedzieć :hi::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::cool1:
Opublikowano

dzis dobre ceny na Orlenie... tankowalem PB98 po 5,15 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.