Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mlamlo

Tu godzina ta sama ..miejsce poki co tez :decayed:

we wtorek wstawiam brzoskwinke na warsztat

:polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla jasnosci-brzoskwinka -to z takiego filmu :),zgadnij z jakiego :>,ale w ten wtorek faktycznie odpada bo robie łozysko i wrzucam czipa,wiec ewentualnie za tydzien

Opublikowano

mlamlo

Tu godzina ta sama ..miejsce poki co tez :decayed:

we wtorek wstawiam brzoskwinke na warsztat

:polew:

tylko żeby Ci z niej za dużo soku nie wycisnęli......... :gwizdanie: :polew::kox:

Opublikowano

tylko żeby Ci z niej za dużo soku nie wycisnęli......... :gwizdanie: :polew::kox:

hyhyh :polew: fur puści ostatnie soki :decayed:

Opublikowano

To nie Łókaszr tylko Piotrek, bo tak masz na imie prawda?

siem od Piotrków odczepić proszem :tongue4:

Ja pierodle Malik przyjacielu... Piotrek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 00:07 _________________________________________________dzieciaki jutro MaX bedzie do d*py(POLICE) :tongue4:

lecimy upalać w Poźkowe miejsce... on tam kochac się jeździ(zdradził mi) :decayed:

Opublikowano

To nie Łókaszr tylko Piotrek, bo tak masz na imie prawda?

siem od Piotrków odczepić proszem :tongue4:

Ja pierodle Malik przyjacielu... Piotrek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 00:07 _________________________________________________dzieciaki jutro MaX bedzie do d*py(POLICE) :tongue4:

lecimy upalać w Poźkowe miejsce... on tam kochac się jeździ(zdradził mi) :decayed:

fakt kocham przyrodę... :naughty:

Opublikowano

Po 40 owszem tak :P

Opublikowano

Przecież to juz Brynia wiesz od dawna, żem ORI nad Ori :cool:

Opublikowano

Przecież to juz Brynia wiesz od dawna, żem ORI nad Ori :cool:

ORI ??? Bez przesady. Nie schlebiaj sobie tak :polew:

Opublikowano

najważniejesze ze sie zmieścił ;P

Opublikowano

wcozraj byl twrady reset.

Dzis jest ctrl+alt+delete

Kreeeeeeeeeeeeeeeeew

Wodkaaaaaaaaaaaaaa

Dansioryyyyyyyyyyyyyy

Opublikowano

Witek chłopie napij sie bo widze ze sie pogarsza :shocked:

Opublikowano

Wiciu nie resetuj się już więcej proszę ... :polew:

Opublikowano

wcozraj byl twrady reset.

Dzis jest ctrl+alt+delete

Kreeeeeeeeeeeeeeeeew

Wodkaaaaaaaaaaaaaa

Dansioryyyyyyyyyyyyyy

czy to już jest kryzys wieku średniego czy jeszcze nie ?? :polew::tongue4:

Opublikowano

czy to już jest kryzys wieku średniego czy jeszcze nie ?? :polew: :tongue4

Chyba za młody jeszcze , jak zakupi Eske albo Rs'a to bedzie wiadomo :decayed::tongue4:

Opublikowano

czy to już jest kryzys wieku średniego czy jeszcze nie ?? :polew: :tongue4

Chyba za młody jeszcze , jak zakupi Eske albo Rs'a to bedzie wiadomo :decayed::tongue4:

A jak kupię 1,8T i wymienię większą połowę flaków tak żeby wykręcić coś koło 300 kucy, to też się liczy???

Poź. Jakiś przedwczesny, czy zawczasu robisz przygotowania? :polew::tongue4:

Opublikowano

czy to już jest kryzys wieku średniego czy jeszcze nie ?? :polew: :tongue4

Chyba za młody jeszcze , jak zakupi Eske albo Rs'a to bedzie wiadomo :decayed::tongue4:

Chyba raczej jak kupi sobie jakieś Cabrio albo TT, wtedy będzie to wiadomo że nadszedł czas na to że trza mu będzie wspomóc w pewnych sprawach :tongue4:

Opublikowano

czy to już jest kryzys wieku średniego czy jeszcze nie ?? :polew: :tongue4

Chyba za młody jeszcze , jak zakupi Eske albo Rs'a to bedzie wiadomo :decayed::tongue4:

Chyba raczej jak kupi sobie jakieś Cabrio albo TT, wtedy będzie to wiadomo że nadszedł czas na to że trza mu będzie wspomóc w pewnych sprawach :tongue4:

HAHAHA!

A w jakiż to sposób będziecie chcieli mi pomagać? :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.