Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sto lat ...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adaho Wszystkiego najlepszego :th:

Opublikowano

Wszystkiego naj , naj :th:

Opublikowano

Sto lat :th:

Opublikowano

Spamery

:decayed:

Opublikowano

Spamery

:decayed:

i wazeliniarze :naughty: chcą się do sofii zalapać :naughty:

Opublikowano

adaho stawia? :tongue4:

Opublikowano

Dziękuje dziękuje za wszystkie życzenia :notworthy: :notworthy: kochane z Was dzieciaki ( czuje się naprawdę staro eech :decayed: )

Opublikowano

Dziękuje dziękuje za wszystkie życzenia :notworthy: :notworthy: kochane z Was dzieciaki ( czuje się naprawdę staro eech :decayed: )

no 31 to juz jak dla mnie katastofiiii :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

no 31 to juz jak dla mnie katastofiiii

nie kop Poziu nie kop już leżącego staruszka :slina:

:decayed:

Opublikowano

adaho[/b] stawia?

A coś się przewróciło? :decayed:

Opublikowano

Dziękuje dziękuje za wszystkie życzenia :notworthy: :notworthy: kochane z Was dzieciaki ( czuje się naprawdę staro eech :decayed: )

no 31 to juz jak dla mnie katastofiiii :gwizdanie: :tongue4:

Hmmm... :mysli:

Ja myślałem, że to staruchy mają problem z liczbą lat, a tu widzę, że gówniarzeria w jakiś kompleks wieku notorycznie wpada :D

Adaho- najlpszego :th:

Opublikowano

Hmmm... :mysli:

Ja myślałem, że to staruchy mają problem z liczbą lat, a tu widzę, że gówniarzeria w jakiś kompleks wieku notorycznie wpada :D

W szczegolnosci tym, ktorym juz niewiele brakuje do 3 z przodu :naughty:

Opublikowano

Dziękuje dziękuje za wszystkie życzenia :notworthy: :notworthy: kochane z Was dzieciaki ( czuje się naprawdę staro eech :decayed: )

no 31 to juz jak dla mnie katastofiiii :gwizdanie: :tongue4:

Hmmm... :mysli:

Ja myślałem, że to staruchy mają problem z liczbą lat, a tu widzę, że gówniarzeria w jakiś kompleks wieku notorycznie wpada :D

Adaho- najlpszego :th:

mów mi "ojcze chestny" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Hmmm... :mysli:

Ja myślałem, że to staruchy mają problem z liczbą lat, a tu widzę, że gówniarzeria w jakiś kompleks wieku notorycznie wpada :D

Wiciu masz rację :th:

To jest popadanie w jakąś manię wieku ... aż się boję pomyśleć jak się będą zachowywać jak będą w Twoim wieku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hmmm... :mysli:

Ja myślałem, że to staruchy mają problem z liczbą lat, a tu widzę, że gówniarzeria w jakiś kompleks wieku notorycznie wpada :D

Wiciu masz rację :th:

To jest popadanie w jakąś manię wieku ... aż się boję pomyśleć jak się będą zachowywać jak będą w Twoim wieku :polew: :polew: :polew:

"Uderz w stół..." :decayed:

Komentarze co poniektórych były pewne jak porozumienie w Jastrzębiu :decayed:

Opublikowano

100-lat adaho, ładny wiek hehe :drunk:

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Opublikowano

adaho, co jutro na spocie stawiasz? moze po kanapce chociaz? :decayed:

Opublikowano

adaho, co jutro na spocie stawiasz? moze po kanapce chociaz? :decayed:

dla mnei w zestwie z Viagrą...znaczy Colą :kox:

Opublikowano

adaho, co jutro na spocie stawiasz? moze po kanapce chociaz? :decayed:

dla mnei w zestwie z Viagrą...znaczy Colą :kox:

Ja nawet kanapkę mogę olać :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.