Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla mnei w zestwie z Viagrą...znaczy Colą :kox:

Ty Szwagier, a Ty masz problemy w tym wieku, że VIAGRY potrzebujesz ? :polew: :polew: :polew:

Siorka nie będzie zbyt zadowolona jak się dowie :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiciu ty teraz nie mozesz: Coli, fajek, koniec ze stresem, tłustym jedzeniem, majtkami, cholesterolem :naughty:

Codziennie cwiczenia :th:

Opublikowano

dla mnei w zestwie z Viagrą...znaczy Colą :kox:

Ty Szwagier, a Ty masz problemy w tym wieku, że VIAGRY potrzebujesz ? :polew: :polew: :polew:

Siorka nie będzie zbyt zadowolona jak się dowie :naughty:

Sie Rasputin odezwał.

Poź ma rację-kapturek i blue pill to obowiązkowy zestaw każdej apteczki w XXI wieku-jest gwarancja, ze nie będzie seksu na ropuchę :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 13:40:38_________________________________________________

Codziennie cwiczenia :th:

Codziennie ćwiczę. :evil2:

P.S. "Koniec z majtkami"??? :shocked:

Że niby co? Majtek nie mogę nosić???!!

Opublikowano

Sie Rasputin odezwał.

Ja nie muszę używać takich dodatków - mój "przyjaciel" jest zawsze gotowy do działania.

Jak chcesz to możesz się zapytać A. to potwierdzi :evil2:

Opublikowano

P.S. "Koniec z majtkami"??? :shocked:

Że niby co? Majtek nie mogę nosić???!!

Jeżeli plany takie jakie masz :gwizdanie: to dbając o jakość swojej spermy sugeruję przerzucic się z majtek na bokserki.

"nizsza temperatura w gaciach, lepsze wariaty do zapłodnienia" :gwizdanie:

Opublikowano

Jeżeli plany takie jakie masz :gwizdanie: to dbając o jakość swojej spermy sugeruję przerzucic się z majtek na bokserki.

"nizsza temperatura w gaciach, lepsze wariaty do zapłodnienia" :gwizdanie:

Ci co byli w Wiśle to mogą potwierdzić, że Ty to bokserek nie nosisz :polew:

Opublikowano

P.S. "Koniec z majtkami"??? :shocked:

Że niby co? Majtek nie mogę nosić???!!

Jeżeli plany takie jakie masz :gwizdanie: to dbając o jakość swojej spermy sugeruję przerzucic się z majtek na bokserki.

"nizsza temperatura w gaciach, lepsze wariaty do zapłodnienia" :gwizdanie:

Aaaaa!

Oddychnąłem z ulgą-bałem sie, że chcesz mnie namówić do porzucenia bielizny :polew:

Nie, no. Przecież wszyscy zorientowani wiedzą, że majtki to zło - boxers only. :>

A swoją drogą, ciekaw jestem ilu gości przyznałoby się do noszenia majciochów. Oczywiście jakby ktoś zapytał :evil2:

Opublikowano

Jeżeli plany takie jakie masz :gwizdanie: to dbając o jakość swojej spermy sugeruję przerzucic się z majtek na bokserki.

"nizsza temperatura w gaciach, lepsze wariaty do zapłodnienia" :gwizdanie:

Ci co byli w Wiśle to mogą potwierdzić, że Ty to bokserek nie nosisz :polew:

Czasem wietrze... a brązowym do tyłu oczywiście... :tongue4::polew:

Opublikowano

Nowy ksiądz był spięty, bo miał prowadzić swoją pierwszą mszę w parafii. Postanowił dodać do świętej wody kilka kropelek wódki, żeby się rozluźnić.

I tak się stało.

Czuł się wspaniale.

Gdy po mszy wrócił do pokoju znalazł list:

"Drogi Bracie, następnym razem dodaj kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki.

A teraz słuchaj i zapamiętaj:

- Msza trwa godzinę, a nie dwie połówki po 45 minut;

- Jest 10 przykazań, a nie 12;

- Jest 12 apostołów, a nie 10;

- Krzyż trzeba nazwać po imieniu, a nie to "duże T";

- Na krzyżu jest Jezus, a nie Che Guevara;

- Jezusa ukrzyżowali, a nie za***ali i to żydzi, a nie Indianie;

- Nie wolno na Judasza mówić "ten skur(..)syn";

- Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w piz*u;

- Inicjatywa, aby ludzie klaskali była imponująca, ale

tańczyć "makarenę" i robić pociąg to przesada;

- Opłatki są dla wiernych, a nie jako deser do wina;

- Ten obok w "czerwonej sukni", to nie był transwestyta, to byłem ja - Biskup;

- Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą, a nie k(...)wą;

- A na koniec mówi się "Bóg zapłać", a nie "ciao";

- Na początku mówi się "Niech będzie pochwalony", a nie "k(..)wa mać";

- Kain nie ciągnął kabla, tylko zabił Abla;

- Po zakończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy.

Amen!

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

wysiadam :polew: :polew:

Opublikowano

A swoją drogą, ciekaw jestem ilu gości przyznałoby się do noszenia majciochów. Oczywiście jakby ktoś zapytał :evil2:

Ja

Opublikowano

Adaho najlepszego :drunk:

kolorek jako prezenciki tez dostałeś :oklaski:

norbi ale blużnierstwa zapodałeś..smażenie w piekle cie czeka :evil::decayed:

dziewczynki rozumiem, ze jutro spot w PROMENADZIE!!!

Opublikowano

hehe.....nie dosc,ze urodziny to jeszcze awansik....no no.....

Witamy Adaho wsrod rozowych...... :naughty:

dziewczynki rozumiem, ze jutro spot w PROMENADZIE!!!

ja jestem jak najbardziej za..... :th:

Opublikowano

dziewczynki rozumiem, ze jutro spot w PROMENADZIE!!!

Hmmm, to Fort Wola czy Promenada? Która godzina? I jeśli Promenada to gdzie?

Opublikowano

Ja bym jeszcze nie ryzykował zróbmy jeszcze jutro w FW tak jak w temacie a za tydzien jak sniegiem nie bedzie sypało to atakujemy Promke :hi:

Opublikowano

Ja bym jeszcze nie ryzykował zróbmy jeszcze jutro w FW tak jak w temacie a za tydzien jak sniegiem nie bedzie sypało to atakujemy Promke :hi:

Dokładnie Lukasku - poza tym widzę, że wróciłeś :naughty:

Opublikowano

No wracam do żywych :hi:

W promce nie ma takich dobrych kanapek a jutro bede głodny :decayed:

Opublikowano

No wracam do żywych :hi:

W promce nie ma takich dobrych kanapek a jutro bede głodny :decayed:

Czyli jutro ta sama godzina co zawsze ? :tongue4:

Opublikowano

OT: Zarejestrowałem i ubezpieczyłem :gwizdanie:

Jeszcze tylko silnik ogarnąć (logi, Rogal, olej) i powinno być git :cool:

Opublikowano
Czyli jutro ta sama godzina co zawsze ?

dokladnie w wiadomym miejscu :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.