Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czyli jutro ta sama godzina co zawsze ?

dokladnie w wiadomym miejscu :hi:

:th:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi to dla Ciebie Dziku zebys sie mogł powoli przestawiać na Promke a nie ciach i w :shocked: byc ze to tak daleko :tongue4:

Opublikowano

Se wyobraź,że dziś myślałem o Tobie Lukasku, ale to nie znaczy chyba ze jestem gejem :decayed:

Gdzieś ty się podziewał, rormalnie już niepamietam jak Twoje B5??... B4 ??...wygląda, jedyne co pamietam to to że to diesel :cool:

Opublikowano

Lukas, wpadaj na spota oskaro Ci pokaże jak 3.0 jeździ :polew:

Opublikowano
Gdzieś ty się podziewał

Po Niemcowni sie lansowalem :decayed:

Lukas, wpadaj na spota oskaro Ci pokaże jak 3.0 jeździ

wlasnie na to czekam bo sam jestem ciekaw :rolleyes:

Opublikowano

adaho[/b], co jutro na spocie stawiasz? moze po kanapce chociaz?

jakoś musze na VIPa zapracować :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 20:56 _________________________________________________

P.S. "Koniec z majtkami"??? :shocked:

Że niby co? Majtek nie mogę nosić???!!

Jeżeli plany takie jakie masz :gwizdanie: to dbając o jakość swojej spermy sugeruję przerzucic się z majtek na bokserki.

"nizsza temperatura w gaciach, lepsze wariaty do zapłodnienia" :gwizdanie:

potwierdzam - boxerki są OK ...córa w drodze więc jak widać poziek wie co mówi ( mimo wieku :decayed: )

Opublikowano

adaho, to teraz zeby moc splodzic syna (jak kazdy facet), to musisz zapitalac bez niczego :decayed:

Opublikowano

Witamy Adaho wsrod rozowych.....

danke :notworthy:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 21:01 _________________________________________________

adaho[/b], to teraz zeby moc splodzic syna (jak kazdy facet), to musisz zapitalac bez niczego

:polew: wpadne jutro na Spota odrazu bez spodni .... i pewnie strace zaraz mój różowy za zachowanie niegodne Klubowicza :decayed:

a na drugą próbe i tak trzeba odczekać więc póki co ten projekt ma status frozen :decayed:

Opublikowano

adaś, w spodniach... ale bez boxow :decayed: Na spotach prawie same chlopy, wiec nie masz sie czego bac... :evil:

Opublikowano

:polew: wpadne jutro na Spota odrazu bez spodni .... i pewnie strace zaraz mój różowy za zachowanie niegodne Klubowicza :decayed:

"Kręcenie śmigłem" to ostatnio dość popularna akcja na imprezach klubowych :polew:

Poziek może to potwierdzić ... :polew:

Opublikowano
"Kręcenie śmigłem"

nie no u Pozia to raptem mały wiatraczek :polew:

Opublikowano

Smigielko :kox:

Opublikowano

adaś, w spodniach... ale bez boxow :decayed: Na spotach prawie same chlopy, wiec nie masz sie czego bac... :evil:

dobra dobra ... :decayed: jeszcze Gracjan wpadnie i będę ugotowany :decayed:

Opublikowano

jeszcze Gracjan wpadnie i będę ugotowany

a w tej kwestii to z flajerem musisz pogadać :tongue4:

Opublikowano

Gracjan pewnie teraz robi nowa sesje nad Odrą, bo i pogoda ladna panie... wiec pelen luz.

Opublikowano

Gracjan pewnie teraz robi nowa sesje nad Odrą, bo i pogoda ladna panie... wiec pelen luz.

Mihaółek znowu ma najświeższe informacje :th:

Opublikowano

Gracjan pewnie teraz robi nowa sesje nad Odrą, bo i pogoda ladna panie... wiec pelen luz.

:decayed: podobno chłopaki go na ryby wyciągneli ...miał niezłą rosówe :polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 21:37 _________________________________________________

Mihaółek znowu ma najświeższe informacje

a kto mu strone robił :decayed:

Opublikowano

witam kolegów! gdzie dokładnie jest ten spot w Forcie wola? chciałem się jutro pojawić po raz pierwszy! mam nadzieję że nie macie nic przeciwko? przydałaby mi się pomoc przy zdiagnozowaniu sprzęgła

Opublikowano

Bartek85 nie mamy nic przeciwko :cool:

Kieruj sie do komisu AUTO-TAX na poziom -1. Jestesmy przy samym komisie...

Opublikowano

Bartek85 nie mamy nic przeciwko :cool:

Kieruj sie do komisu AUTO-TAX na poziom -1. Jestesmy przy samym komisie...

ok! dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.