Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Co wy dzisiaj tacy nie aktywni?????????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dostali za koszulki opr od Huga i siedza cicho :razz: :mrgreen:

Opublikowano

buhhha :lol: wszyscy dostali ty tez :razz:

a ja tam tylko raz sie wypowiedzialem ze Towar Ok :mrgreen:

Opublikowano
a Co wy dzisiaj tacy nie aktywni?????????

ekipa powoli szykuję sie do snu zimowego :razz:

wczoraj byli u mnie adamooo i ono - mini spocik był :cool:

spocik na lodach z hhackiem sobie zrobiliśmy tydzień temu :smile:

czyli aktywność w normie :wink:

acha kolega kupił w końcu Imprezę GT 250 KM banan permanentny :mrgreen:

może wpadnie do mnie dzisiaj na testy...wtedy doopiero będę aktywny :cool::lol:

Opublikowano
powoli szykuję sie do snu zimowego

no Żółw ladnie to teraz 5 minutowki przejda na sezonowki :lol:

Opublikowano

a jesienny sobie odpuszczasz????????

Opublikowano
a Co wy dzisiaj tacy nie aktywni?????????

ekipa powoli szykuję sie do snu zimowego :razz:

wczoraj byli u mnie adamooo i ono - mini spocik był :cool:

spocik na lodach z hhackiem sobie zrobiliśmy tydzień temu :smile:

czyli aktywność w normie :wink:

acha kolega kupił w końcu Imprezę GT 250 KM banan permanentny :mrgreen:

może wpadnie do mnie dzisiaj na testy...wtedy doopiero będę aktywny :cool::lol:

No pozazdroscic takiej jaaazdy :mrgreen:
Opublikowano

weee tam imprezy są dla drechów... Evami się jeździ... a taką impreze w grudniu objade swoim cichaczem, możesz nas już Żółwiu ustawiać:)

Oniak stary może w końcu Ci radyjo oddam??

Panowie mam taką miejscówe w Sopocie, że wam uszy zwiędną:)

Szukam auta na sobote na WESELE - musze wieźć świadka i wódke :) :twisted:

tomboy co z dzagiem? Oniak weźmiesz X3 ??:) ktośma jeszcze coś ciekawego do polecenia?? Czy wziąć może najszybszą ośke w Polsce?? :) ??

Opublikowano
weee tam imprezy są dla drechów... Evami się jeździ... a taką impreze w grudniu objade swoim cichaczem, możesz nas już Żółwiu ustawiać:)

he he z chęci zobaczę, w końcu Audi musi królować :razz: EVO droższe niz SI GT, fajne jest u naszego bartusia w Auto GT, srebrne Evo VIII :twisted: za 115. tys :lol:

Czy wziąć może najszybszą ośke w Polsce?? ??

to by było najszybsze wesele w Polsce :razz: może tombój Springerem podjedzie :oops: ...to by był lans na weselu :mrgreen:

Opublikowano

tomboy zachorowal i sie zakochal - brakuje mi 15k do S8....

PS. chce ktos kupic nerke???????

[ Dodano: 2006-09-23, 12:09 ]

Czy wziąć może najszybszą ośke w Polsce?? ??

Springerem bym go przejechal, objechał, wjechał, rozdeptał itp. itd.°

° - niepotrzebne skreślić

Opublikowano

Te obiboki a może jakiś spot jutro np w Zalesiu :) Grill, relax itd. ? Ktoś chętny..?

Jak coś to ja i Oniak dajemy..

Najlepiej jakoś rano hm..10-11

Opublikowano
Ktoś chętny..?

z kobitami dajecie, czy same chłopy :?: ja mam juz dzień jutrzejszy ustawiony ale... :wink:

acha o 10 to ja jeszcze śpię :mrgreen:

piękna pogoda - dzisiaj na lodach z karolajną byliśmy - było tylko jedno B6 avant nie klubowe - byłem w koszulce klubowej :cool:

Opublikowano

Piknik może być z kobetami..ja może wezme siostre :oops:

Żółwiu pakuj rajstopy, zabawki i kiełbaski i dajemy..zrobimy wieś :wink: i nie zapomnij o foremkach :razz:

Opublikowano

kurde, pewnie bedzie fajnie ale juz jestem ustawiony na 15 w łomiankach......

Milej zabawy zycze

Opublikowano

No panowie tylko tam sie nie schlac bo nie ma mnie to nie ma kierowcy :razz:

Opublikowano

No dziadki, spocikujemy we wtorek????Byłem na wczasach oglądałem mewy fajne lachony na emeryturze ale dzika żadnego nie widziałem :mrgreen:

[ Dodano: 2006-09-24, 17:35 ]

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "Motocyklista nie stosował się do znaków drogowych, przekraczał dozwoloną prędkość, m.in. w miejscu, gdzie było ograniczenie do 90 km/h, on jechał z prędkością 230 km/h, a tam gdzie było ograniczenie do 40 km/h - wideoradar wskazał 176 km/h. Motocyklista popełnił wykroczenia, za które, według taryfikatora, powinno być nałożone w sumie 121 punktów karnych" - powiedziała Magdalena Jędrejek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

HAHAHAHAH moze to powinno być gdzie indziej ale nie mogłem się oprzeć.

To w Łęcznej tak jeżdżą to :Lukasa strony :twisted:

Opublikowano

No to to jest prawdziwy Dzik a no bardziej Prezesa strony ale to samo wojewodztwo

Panowie a kto juz widzial BMW na 2 koleczkach mial ktos juz okazje poznac osobiscie :mrgreen:

Opublikowano
No to to jest prawdziwy Dzik a no bardziej Prezesa strony ale to samo wojewodztwo

Panowie a kto juz widzial BMW na 2 koleczkach mial ktos juz okazje poznac osobiscie :mrgreen:

...rozwin wątek - jest późno i nie nadążam......

Opublikowano

chyba chodzi o nowe policyjne BMW - motór z radarem :razz:

ale ja nic o tym nie wiem bo zawsze jeżdże przepisowo :!:

Opublikowano

pieprze te motorki z radarkiem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.