Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jest gdzieś koło Promki myjka zeby można było pucu-pucu zrobić ? :decayed::D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Juz wsio pozmienialem

Opublikowano

Juz wsio pozmienialem

Fajnie :hi: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 16:16 _________________________________________________

A jest gdzieś koło Promki myjka zeby można było pucu-pucu zrobić ? :decayed::D

Na fieldorfa
Opublikowano

Juz wsio pozmienialem

No nareszcie wychodzimy z tych podziemi :tongue4:

Opublikowano

Bedziem szukać nowej miejscówy.

Opublikowano

Bedziem szukać nowej miejscówy.

Miejscówa jest - nie ma co szukać.

Opublikowano

Bedziem szukać nowej miejscówy.

Wpadaj nie gadaj :decayed:

Opublikowano

w końcu konkretna miejscówka, czyli wpadnę :tongue4::wink4:

dosyć podziemi :sick3:

Opublikowano

Wreszcie wracamy w fajne miejsce. :th:

Opublikowano

Jesteście pewni, że jutro chcecie się spotkać w Promenadzie ?

Jutro w dzień ma być max 5 stopni więc nie wiem czy to jest najlepszy pomysł, a tam przecież wieje.

Opublikowano

Wreszcie Warsaw Team wyjdzie z podziemia :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

tez sie obawiam pogody ale jak jest tylu chetnych to probujemy

Łukaszer pamietasz ostatniego grilla jak bylo zimno :przebiegly:

Opublikowano

Mnie tam było gorąco :decayed:

Opublikowano

Jesteście pewni, że jutro chcecie się spotkać w Promenadzie ?

Jutro w dzień ma być max 5 stopni więc nie wiem czy to jest najlepszy pomysł, a tam przecież wieje.

no to ja jutro też się pojawię! Lukaszer można się do Ciebie zapisać jutro na podpiecię VAGiny? :> bo tydzień temu chyba nie miałes zbytniej ochoty :(

Opublikowano

Bedziem szukać nowej miejscówy.

Miejscówa jest - nie ma co szukać.

Sie znaczy ja bede szukał reszty, bo w Promenadzie jeszcze nie byłem.

Opublikowano

tez sie obawiam pogody ale jak jest tylu chetnych to probujemy

Łukaszer pamietasz ostatniego grilla jak bylo zimno :przebiegly:

Lukasek, ale tam nie było na 4 piętrze i nie wiało tak, a poza tym było 10 stopni, a nie 5 :naughty:

Cóż, jak będzie zimno to najwyżej sobie daruję, bo wolałbym się znowu nie rozchorować.

Temperatura odczuwalna (niebieska linia) będzie jutro nawet poniżej 0 więc jak chcecie:

2008Apr07_12_row30_col18_pl.png

Mnie tam było gorąco :decayed:

Bo się przytulałeś do wszystkich :polew: :polew: :polew:

no to ja jutro też się pojawię! Lukaszer można się do Ciebie zapisać jutro na podpiecię VAGiny? :> bo tydzień temu chyba nie miałes zbytniej ochoty :(

Jeżeli będę jutro to czemu nie.

Opublikowano

Lukaszer pojdziemy sprawdzic czy maja jakies dobre kanapki w Promce :wink4:

Opublikowano

To dzieciaki do zobaczenia za rok w lochach FW ;(

Opublikowano
To dzieciaki do zobaczenia za rok w lochach FW

Czekalem na własnie taka wypowiedz tego pana Norbi wiem ze to dzien zaloby ale taka kolej rzeczy :wink4:

Opublikowano

To dzieciaki do zobaczenia za rok w lochach FW ;(

Norbi załatw sobie jakiegoś diesla na dojazdy na spoty :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.