Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten warsztat prosił bym w okolicy warszawy bo gdzie dzwonie to oni mi mówią ze tylko dieslami sie zajmuja

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie,

polecicie mi jakiś warsztat w okolicach Warszawy (Otwock, Józefów, etc.)? (znikający płyn chłodniczy - prawdopodobnie uszczelka pod głowicą)

Pozdr.,

R@dek

Opublikowano

ten warsztat prosił bym w okolicy warszawy bo gdzie dzwonie to oni mi mówią ze tylko dieslami sie zajmuja

ile płacisz za diagnostykę? :naughty:

Opublikowano

Słuchaj nie wiem na ile jest to poważny temat wyskakiwał błąd przeładowania wskazujący na n75 dziadostwo zostało wymienione błędu nie ma doładowania nie ma i jestem w czarnej ... a jak czytam o tych warsztatach to mnie strach ogarnia

Opublikowano

kto ci wymieniał n75 ??? sam robiłeś ??

Opublikowano

dmgs warsztat a dziś znalazłem artykuł ze po czyszczeniu przepustnicy i adaptacji powinno być dobrze warto spróbować tylko jak czyści sie przepustnice ??

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=111444 muszę sprawdzić to napięcie na tym n 75

Opublikowano

Panowie,

polecicie mi jakiś warsztat w okolicach Warszawy (Otwock, Józefów, etc.)? (znikający płyn chłodniczy - prawdopodobnie uszczelka pod głowicą)

Pozdr.,

R@dek

W W-wie to mogę coś polecić..

Ten objaw wskazuje niestety na częstą przypadłość w tych silnikach, pęknięta głowica ;(

ale oby tak nie było...

Opublikowano

TOM77 w takim razie poproszę Cię o informacje o warsztatach w stolicy. Muszę to zrobić, a mam dość rzemieślników ...

Opublikowano

Myślę, że temat można zamknąć bo nic się już tu nie dzieje :decayed:

Zwykłe nabijanie postów :gwizdanie:

nowy ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Słuchaj nie wiem na ile jest to poważny temat

no ja też nie wiem dopóki się nie zobaczy :wink4:

Opublikowano

jeśli chcecie dobry warsztat w wawie,solidny znający się na robocie to moge polecić kolegę adamm z forum vwgolf.pl zajmuje się głównie dłubanie tdi vag,ja każdego swojego vag-a zawsze u niego serwisuję.kontakt 503 399 909 warsztat w Rembertowie

Opublikowano

Jak zobaczyłem zdjęcia to aż mnie zmroziło.. :decayed:

Dobra już wiem kogo - mihu_wpr - ale nie znam człowieka.. Przypuszczam, że mało kto zna, bo zerowa aktywność.

Auto kupił od rex-a, teraz idzie dalej.. [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 15:56_________________________________________________

Też dostałem PW żeby go sprawdzić :naughty:

Ja ten samochód widziałem u mnie na dzielni.. :naughty:

Dlatego zobaczyłbym go z ciekawości :rolleyes:

Opublikowano

Auto kupił od rex-a, teraz idzie dalej..

aaa

no to jest istotna informacja

auto jest w porządku

Opublikowano

Auto kupił od rex-a, teraz idzie dalej..

aaa

no to jest istotna informacja

auto jest w porządku

Auto "było" w porządku wtedy, a dzisiaj ? :naughty:

Opublikowano

Auto "było" w porządku wtedy, a dzisiaj ? :naughty:

a dzisiaj trzeba sprawdzić ale wolę takie auto niż od jakiejś mściwej kur....y :kox:

Opublikowano

Auto "było" w porządku wtedy, a dzisiaj ? :naughty:

a dzisiaj trzeba sprawdzić ale wolę takie auto niż od jakiejś mściwej kur....y :kox:

....z portu :dziura:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.