Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie tez dzis niektórzy wzieli za nowego :decayed: , ale to chyba moja wina bo rzadko bywam na spotach, ale znowu nie z mojej winy tak sie dzieje

TORWAR duzo lepsza miejscówa niż FW podziemia dobijały

pozdro

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja Cie nie wzialem za nowego :tongue4:

Opublikowano

Pierwszy spocik na świeżym powietrzu można zaliczyć do udanego, pogoda dopisała, pozdrawiam nowych i zapraszam na kolejne spoty :th:

Boberek czy już wiesz kto mnie szukał? Jakiegoś Adriana z Gocławia?

Opublikowano

no ja jestem jednym z tych nowych. :) Spoko macie klimat :>[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 23:30 _________________________________________________koledzy mam pytanie gdzie mozna nabyc pokladki pod tablice z logiem itp? :slina:

Opublikowano
Pierwszy spocik na świeżym powietrzu można zaliczyć do udanego,

a u mnie odwrotnie ;(, padła mi VP44, wielkie podziękowania dla Lukasr za podjechanie do mnie z lapkiem i holowanko do serwisu i niestety znowu wydatki :thumbdown:

Opublikowano

Adrian puść mi te logi na [email protected] :kox:

Opublikowano
Pierwszy spocik na świeżym powietrzu można zaliczyć do udanego,

a u mnie odwrotnie ;(, padła mi VP44, wielkie podziękowania dla Lukasr za podjechanie do mnie z lapkiem i holowanko do serwisu i niestety znowu wydatki :thumbdown:

f*ck... współczuje stary
Opublikowano

Pierwszy spocik na świeżym powietrzu można zaliczyć do udanego, pogoda dopisała, pozdrawiam nowych i zapraszam na kolejne spoty :th:

Boberek czy już wiesz kto mnie szukał? Jakiegoś Adriana z Gocławia?

chciłbym wiedzieć :)

ale ja Cie podobno wywiozłem ale ty nie jestes z gocławia :)

no kolesie dobrzy byli dobrze ze mi przez pomyłke :) twarzy nie zmasakrowali tylko najpierw sie zapytali :)

Opublikowano

a u mnie odwrotnie ;(, padła mi VP44, wielkie podziękowania dla Lukasr za podjechanie do mnie z lapkiem i holowanko do serwisu i niestety znowu wydatki :thumbdown:

Spoko, nie ma problemu jesteś już 3 na moim koncie holowań KLubowiczów :polew:

My przynajmniej przy holowaniu nie rozwaliliśmy sobie autek jak co poniektórzy, aczkolwiek linka pękła akurat przy radiowozie i Panach Policjantach, którzy opierd.olili nas za brak trójkąta z tyłu :polew:

Sebek jestem ciekawy tylko czy cała pompa do regeneracji czy tylko jej sterownik, bo błąd był ewidentnie sterownika (brak komunikacji) - chyba, że tak wygląda objaw padniętej VP44.

Acha, laptop cały - ten cholerny zasilacz samochodowy się popsuł :wink4:

Opublikowano
Acha, laptop cały - ten cholerny zasilacz samochodowy się popsuł

uff, to się cieszę, jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA

Opublikowano

Szpot fajny bo w "plenerze" :>

Tylko jakoś tak nie zabardzo stałem z czasem :thumbdown:

Opublikowano

SebMis, wspolczuje :shocked: Mam nadzieje, ze nie zarazilem wczoraj swojej VP :evil:

celnik, ramek na razie nie ma...

Opublikowano

Pierwszy spocik na świeżym powietrzu można zaliczyć do udanego, pogoda dopisała, pozdrawiam nowych i zapraszam na kolejne spoty :th:

Boberek czy już wiesz kto mnie szukał? Jakiegoś Adriana z Gocławia?

chciłbym wiedzieć :)

ale ja Cie podobno wywiozłem ale ty nie jestes z gocławia :)

no kolesie dobrzy byli dobrze ze mi przez pomyłke :) twarzy nie zmasakrowali tylko najpierw sie zapytali :)

na Twoje szczęście to była jakaś nowa generacja ABS_ów :naughty: najpierw zapytali :gwizdanie:

Opublikowano

a jak Wam sie podobała moja nowa TurboSkoda :polew:

jak wracaliśmy deptałem ją ale to pieprzone 1,6 wogóle nie jedzie :thumbdown: i tylko widziałem Wasze tylne loga OOOO znikające za zakrętem :decayed:

Opublikowano

To Ty wczoraj jakas Skoda byles? :shocked:

Opublikowano

To Ty wczoraj jakas Skoda byles? :shocked:

Ty to masz refleks Mihaóek :polew:

Opublikowano

na Twoje szczęście to była jakaś nowa generacja ABS_ów :naughty: najpierw zapytali :gwizdanie:

Hmm, typowe ABSy nie jeżdzą Fordami Mondeo... :mysli:

Opublikowano
dziecixk0kn8.jpg
Opublikowano

To Ty wczoraj jakas Skoda byles? :shocked:

:zemdlal:

Opublikowano

To Ty wczoraj jakas Skoda byles? :shocked:

:zemdlal:

Wiesz kto jeździ skodami ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.