Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ono - cokolwiek nie mowiles mi na temat leasingu to tylko raty sie zgadzaja:)

hehehhehe auta tylko nowe i w miare nowe do 3 lat

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o widze Tomboy ze zmienila sie koncepcja to moze cos z tego bedzie :wink:

Opublikowano

pan Japa to zmienia koncepcje średnio 5 razy na godzine:)

ja uważam, że w końcu kupi Lancie:):)

Opublikowano

a wlasnie ze nie bo glowe sobie juz wygoli i kupuja razem z dzikiem po BMW i beda siac terror na ulicach :lol:

Opublikowano

Tomboyy mówiłem kup sobie fiata pande 4x4 za***ista akcja , kupisz sobie w tv markecie kosmodysk i bedzie klasa. hehe

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1579450 po ciemku wyglada jak Allroad :D

A tak na serio jutro dam ci namiary na tego co mi wszystko robil :) pogadasz

Opublikowano

którym dzikiem?? Dzikiem romatikiem Adamikiem czy żółwiem?? :)

Ono przywieź etke na spota to zabiore lapka i sobie skopiuje

Opublikowano
Latałeś sam kiedyś fajnym TDI ?

fajnie mi się bujało tylko w twoim cycu i nie dlatego, że to twoje :razz: jeszcze naszego murzynka pojazd ciekawie chodził :wink:

[ Dodano: 2006-09-27, 23:16 ]

którym dzikiem??

tylko jeden dzik miało BMW w łepetynce..nasz Adaś :mrgreen:

o przepraszam jeszcze Norbi vel Bączek ma jakieś zapędy na to ale ...to już inny rozdział :lol:

Opublikowano

Spoko wezme Etke nawet ceny w niej są ale nie wiem czy realne.

Opublikowano

a masz moze teraz dostep?? bo szukam kodu grilla do B6 Sline

chromowany

Opublikowano

Poziek mam ale ja az tak nie kumam ,ale zaraz sprawdze :P

Nie no kicha bo jeszcze cos ci zle powiem , sam sobie sprawdzisz :)

Opublikowano

i znowy Wisła popłynie w przeciwnym kierunku tego wieczora :mrgreen: :twisted:

Opublikowano

Panowie mam pytanie/może zupełnie idiotyczna ale naprawde nie znam tematu...

Czy można tak zawirusowac autko by można było zmieniac programy??

Chodzi mi o to czy mozna miec kontrolę jazdy (oszczedny programik - spokojna jazda i zasysyajacy benzynkę ale auto fruwa na maxa)

Opublikowano

widzisz Japa, gdybyś zapamiętał nazwe urządzenia o kótre miałeś zapyta w VTG to byś już znał odpowiedź na twoje pytanie :P:D :twisted:

odpowiedź brzmi: można ale jest to dość kosztowne:P

Opublikowano

Chyba ze wsadzisz sobie ostrego chipa i w czasie jazdy bedziesz mu odpinał zasilanie , da sie tak bo to robilem :)

Opublikowano
Czy można tak zawirusowac autko by można było zmieniac programy??

Chodzi mi o to czy mozna miec kontrolę jazdy (oszczedny programik - spokojna jazda i zasysyajacy benzynkę ale auto fruwa na maxa)

po co takie wynalazki ... wystarczy opanowac do perfekcji operowanie mokasynem na pedale gazu .... :twisted:

Opublikowano
Czy można tak zawirusowac autko by można było zmieniac programy??

Chodzi mi o to czy mozna miec kontrolę jazdy (oszczedny programik - spokojna jazda i zasysyajacy benzynkę ale auto fruwa na maxa)

po co takie wynalazki ... wystarczy opanowac do perfekcji operowanie mokasynem na pedale gazu .... :twisted:

Eh..wystarczy tylko tyle?????????

Opublikowano
nowi sie boja :twisted: pojawiaja sie tylko raz i potem zonk a kto by sie nie bal takich dzikow jak My sam wiesz cos o tym :mrgreen: ale np. kolega platinumm bardzo dobrze sie zaklimatyzowal i niedlugo ma nam pomoc kupic po B7 :cool:

obiecuje że będę, ale ostatnio ciągle mi coś akurat wypada, to auto musi zostać u mechanika, to w pracy muszę akurat zostać, ale mentalnie jestem z Wami ;)

Opublikowano
obiecuje że będę,

bedziesz bo koszulke chcesz :razz:

Eh..wystarczy tylko tyle?????????

w twoim przypadku Tomboy to jest niemozliwe masz ciezka noge no chyba zebys wymoczyl ja w rumianku bo to ponoc pomaga :lol:

Opublikowano
w twoim przypadku Tomboy to jest niemozliwe masz ciezka noge no chyba zebys wymoczyl ja w rumianku bo to ponoc pomaga :lol:

_________________

da sie da...ja po 300km nauczylem sie jazdy TDI PD...a tez cegle mam przyczepiona do stopy ;)

[ Dodano: 2006-09-28, 18:57 ]

fajnie mi się bujało tylko w twoim cycu i nie dlatego, że to twoje :razz: jeszcze naszego murzynka pojazd ciekawie chodził :wink:

he thx....bo to ciekawy silnik jest....wg mnie lepszy niz AFN....no moze porownywalny do AFN'a z chipem

Opublikowano
obiecuje że będę,

bedziesz bo koszulke chcesz :razz:

Eh..wystarczy tylko tyle?????????

w twoim przypadku Tomboy to jest niemozliwe masz ciezka noge no chyba zebys wymoczyl ja w rumianku bo to ponoc pomaga :lol:

jechalem dzisiaj S8 - 360 KM i nie pomoglo chiciaz chcialem sie zdystansowac od tego wszystkiego:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.