Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek jesteś? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

My z ŁukaszemR też się nie obijaliśmy w weekend. Prace nad kierą zakończone. Wszystko działa super, żadnych błędów.

IMG_4207.JPG?imgmax=720

IMG_4211.JPG?imgmax=720

IMG_4234.JPG?imgmax=720

Cała historia tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html

Opublikowano

Malik superfajne :kox: :kox:

Opublikowano

Fajnie się prowadzi - aż przyjemnie było prowadzić autko - rozdziewiczyłem auto Malika jako pierwszy, gdy już wszystko działało :polew:

Opublikowano

To i ja wstawię braterski pojedynek :naughty:

ryki22.jpg

Opublikowano

Norrrrrrmalnie się dzieje, jak nie wiem co, więc i ja się powstrzymać nie mogę od paru komentarzy :kox::

- Poź - gratulejszyn. Najwyższy kurna czas, bo już myślałem, że na rezaniu bez końca się skończy :D

- Norbi - noo,nieźle, jednocześnie zalecam mniej wieśmaków :polew:

- Oniak - dzięki za pożyczenie świeżych majtek. Następnym razem, jak będę wpadał na upalanie Bullita, wezmę własne na zmianę. Muszę przyznać, ze było :shocked::decayed:

- A!!! Malik! Ja pierdziutam :blink::shocked::notworthy: . Norrmalnie, widzę Cię we wtorek!!!

[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 20:49:16_________________________________________________A tak BTW.

Przyznać się, któremu się zachciewa rozmów o moralności i złodziejstwie, w niedzielę wieczorem? :chytry:

A przedstawić się to nie łaska?

Dziś żadnych rozmów nie będzie - nie da rady :wink4:

Opublikowano

Norbi, bylo przerzucic 16", to czasy bylyby lepsze :kox:

Opublikowano

My z ŁukaszemR też się nie obijaliśmy w weekend. Prace nad kierą zakończone. Wszystko działa super, żadnych błędów.

Cała historia tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html

Super wyglądają te wasze białe rączki przy tak pięknej czarnej kierze.

To i ja wstawię braterski pojedynek :naughty:

Widać że czarny Pożiowów trzyma przednią machę niżej, czy to spóźniony start? czy też u Norbiego zawiecha za miękka?

Ale przyznać można jedno! Q żądzi na mokrym nawet z 600hp

Opublikowano

moim zdaniem to Poziu jeszcze nie startuje :naughty:

Opublikowano

moim zdaniem to Poziu jeszcze nie startuje :naughty:

Dałem starszemu fory :kox:

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

Wow, to zdaj relację jak tylko będziesz coś wiedział :wink4:

Opublikowano

Sporo nowych, małych Klubowiczów/ek nam sie rodzi ostatnio :thumbup:

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

"do porodu zostało 15 dni" :polew:

Skąd ja to znam .... :gwizdanie:

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

Trzymam kciuki. :thumbup:

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

Pisz kiedy idziemy :drunk: :drunk: :th:

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

Trzymamy kciuki :th:

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

trzymam , mnie tez to za miesiac czeka :>

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

:th: trzymaj się chłopie.. i nie śpij w robocie :decayed:
Opublikowano

trzymaj się Adaho :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.