Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamorduje Was, jak zimą się spotkamy w FW :baseball:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lukas

Zmieniłeś lapmy na tyle czy mnie sie wydawało ? :decayed:

Na poczatku myślałem , że to Poźkowóz jedzie :tongue4:

Myśle , że nie ma co panikować z tym jutrzejszym deszczem ..ostatnio miał być , miało wiać i było ładnie :naughty:

Opublikowano

Norbi, zrzucimy sie na PB dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

Na PW przesyłam nr konta :decayed:

Opublikowano

nowa atrakcja to Kichol :D zrobił furacza..silnik pracuje..moc wyższa też jest :evil:

a i dla dzisiejszych Łukaszów Najlepszego imieninowo :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: Oniak, Lukas Lukaszr itd itp.

Opublikowano

Malik, tylko nie mów, że Cie jutro nie będzie.

siem zastanawiam :gwizdanie:

Opublikowano

no siemanko

wróciłem cały ale było ostro :kox: mała urodziła się o 20:20 ma 50 cm i wązy 2500 gr. - troszkę mało ale dr. oznamiła że od jutra cycek i będziemy ją tuczyć. Cała i zdrowa :th: :notworthy: :notworthy: :notworthy: ja chyba nie - właśnie się zalewam łychą

dziękuję Wam WSZYSTKIM za ciepłe słowa :drunk:

a teraz ide się walnąć na wyro bo trace dosłownie kontakt z bazą :decayed:

Opublikowano

no to teraz będzie Córusia tatusia :>

Gratulacje!!!

mój urodził się 4 tygodnie za wcześnie (wg wyliczeń lekarza a jak wiadomo lekarze się nie znają :wink4:) miał 3kg i 50cm. Teraz ma 2 miesiące, dobija do 6kg i ma z 60-62cm. Tylko że ten spaślak 10min po urodzeniu przyssał się na ponad godzinę do cycka :shocked:

Jak będziesz miał drugie to zobaczysz co to znaczy sajgon w domu :wallbash: wiem bo mam :)

Opublikowano

Idźta spać spamery!

Adaho, stary, polski zwyczaj nakazuje, żeby nie trzeźwieć przez cały tydzień. Powodzenia. :th:

Opublikowano

adaho gratulacje :th:

Opublikowano

za***ista wieść mister Adaho :th:

Opublikowano

Gatulacje :thumbup:

Opublikowano

Tatuśku, pełen wypas, gratulacje - współczuję przyszłym kandydatom na męża córuni Tatunia ... przechlapane :polew:

Opublikowano

thnx :th:

no wyspałem się - teraz pakowanie i do szpitala znowu.

Tatuśku, pełen wypas, gratulacje - współczuję przyszłym kandydatom na męża córuni Tatunia ... przechlapane :polew:

oj ... święte słowa :naughty: :naughty:

Opublikowano

ADAHO gratulacje :th: Mow tylko kiedy i ile przynieść krówek :naughty:

Opublikowano

No to gratulacje stary, chyba przeżyłeś jedno z najpiękniejszych chwil w życiu? Ciąłeś pępowinkę? Gratulacje :th: Jakię imię wybraliście?

Opublikowano

adaho graty! :kox: :kox: :kox:

Dawaj fotostory :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

adaho graty! :kox: :kox: :kox:

Dawaj fotostory :decayed: :decayed: :decayed:

Flyer, chodzi Ci o fotostory wraz z momentem poczęcia? :polew:

Adaho, chłopie, to teraz mam nadzieję, że nie potrzebujesz dużo snu w nocy .... :decayed: I niech Cię nie zwiedzie, że przez pierwsze tygodnie jest bardzo cicho, dziecię zbiera siły by pokazać kto tak naprawdę rządzi .... Wiem coś o tym (x2) :kox:

Siły i powodzenia!!

Opublikowano

gdzie dzis spot ???? bedzie jakis doktor/diagnosta z własnym stetoskopem do bepiuntki ????

Opublikowano

gdzie dzis spot ???? bedzie jakis doktor/diagnosta z własnym stetoskopem do bepiuntki ????

To zależy za ile :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.