Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi to i tak pali gazu tyle co 2.7 :wallbash:

2.7 nie lubi gazu :tongue4:

a szczegolnie 2,7 TDI :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi to i tak pali gazu tyle co 2.7 :wallbash:

2.7 nie lubi gazu :tongue4:

Oj tam.. wszystko nie lubi gazu :decayed:

Opublikowano

w zalozeniu ze komp dostanie odczyt z poprawnie dzialajacej przeplywki to - TAK ... bo jezeli nie to po ch*** by wogole montowano przeplywke :decayed:

to nie dizel Adaś, ja jezdzilem bez przeplwyki 2 miechy i auto jezdzilo zupelnie normalnie, na standardowym booście.

Opublikowano

dobry :hi:

A gdzie ogarnąć kolektory do 3,0 TDI? Chodzi o te pieprzone klapy wirowe.

Gdańsk? Znalazłem też coś w Łodzi ale nie mam żadnych opinii na temat tamtego miejsca... :mysli:

Opublikowano

przecież największy problem to z wyjęciem dolnej śruby mocującej kolumnę (nigdy nie pamiętam jak poprzeginać te wahacze żeby wyjąć ten badziew), reszta to kaszka z mlekiem :cool1:

a ja myslałem ze najgorsza to sruba trzymajaca górne wahacze :decayed:

Opublikowano

z nią nigdy nie miałem kłopotu, może dlatego że nie robiłem tego w aucie które 15 lat jeździło na ori :decayed:

Opublikowano

nie ma jak ćwiczenia w prawdziwych warunkach :polew:

Opublikowano

Kali

http://deser.pl/deser/51,111858,11102621.html?i=2[br]Dopisany: Luty 09, 2012, 01:58:23 _________________________________________________Mata smutasy

423532_251964144878991_157729457635794_574923_543252693_n.jpg

Opublikowano

witajcie panowie , czy ktos z was zakodowlałby mi fisa do mojego auta(nie mam pinu) obecnie mam 1/2 fisa , we wtorek bede w stolicy

Opublikowano

Siemanko

Szukam pokoju do wynajęcia w warszawie najchetniej blisko metra. Jakby ktoś miał jakieś info będę wdzięczny za pw ;)

:>

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ale tu się chojnia dzieje :thumbdown:

Opublikowano

ale tu się chojnia dzieje :thumbdown:

jedna strona przez 5 dni :thumbdown:

Opublikowano

ale tu się chojnia dzieje :thumbdown:

Życie. Wszyscy się ohajtali i pierdzą w fotel :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale tu się chojnia dzieje :thumbdown:

Życie. Wszyscy się ohajtali i pierdzą w fotel :naughty: :naughty: :naughty:

A jeszcze inni się nie ohajtali i są już na króciutkiej smyczy :naughty: A są nawet tacy co podlali formę i ucichli :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

A są nawet tacy co podlali formę i ucichli :kox::naughty::decayed:

Który ? :naughty:

Opublikowano

ale tu się chojnia dzieje :thumbdown:

Życie. Wszyscy się ohajtali i pierdzą w fotel :naughty: :naughty: :naughty:

A jeszcze inni się nie ohajtali i są już na króciutkiej smyczy :naughty: A są nawet tacy co podlali formę i ucichli :kox::naughty::decayed:

opowiadaj :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.