Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
podobno B6 TDi Q poszło

:shock: ledwo wystawione i już sprzedane :shock: pewnie dobra sztuka była

ok czekam na relację nt 1.8Tq :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za 59 k poszła.....Adamoo kupił fure tylko ja sierotka zielona....

Opublikowano

Panowie

koniecznie potrzebuje szybkiej odpowiedzi

czytać i deklarować sie na 15.10

musze wyslac zaliczke po 30 zeta od łebka

kto sie deklaruje niech wpisuje, że jedzie i podaje imie i nazwisko :P:P

http://www.paintball.dojazd.prv.pl/

Opublikowano
Adamoo kupił fure

od Matschke :?:

brawo cycu malinowy :!: :cool:

Opublikowano

acha rozumiem Matschke :wink:

zielony tombój nie siej popeliny na forum bo ban będzie :razz: :mrgreen:

Opublikowano
acha rozumiem Matschke :wink:

zielony tombój nie siej popeliny na forum bo ban będzie :razz: :mrgreen:

gadalem z Adamoo i cos nie cos wiem:)

Opublikowano
Panowie

koniecznie potrzebuje szybkiej odpowiedzi

czytać i deklarować sie na 15.10

musze wyslac zaliczke po 30 zeta od łebka

kto sie deklaruje niech wpisuje, że jedzie i podaje imie i nazwisko :P

http://www.paintball.dojazd.prv.pl/

szceze mowiac to na tym poligonie nic ciekawego nie ma troche ruin i nic wiecej dobrze znam tamte miejsce i jak chcecie to moge zrobic wam jakies zdjecia to zobaczycie bo mam tam bliziuto. proponowalbym pojechac tam do tej fabryki co mowil ktos na spocie

pozdr

Opublikowano

Panowie to specjalnie Was jakiś pedał zamknął w tym garażu?? A apropos latania bokiem, to tam filarów nie ma , czy z Was takie kozaki :mrgreen: ? Platinium Ty dołożyłeś sobie Quattro?

Opublikowano
A apropos latania bokiem, to tam filarów nie ma , czy z Was takie kozaki

filarów jest i to sporo :mrgreen: trzeba było platiniumm zobaczyć jak odwijał :razz:

dzik na maxa... jeszcze lepiej czadu dał na Ostrobramskiej :cool:

Opublikowano

na ostrobramskiej to jak wpadł w szał to 2 razy zatrzymał się pod prąd :grin: DZIK :mrgreen:

Opublikowano
Platinium Ty dołożyłeś sobie Quattro?

oj chcialbym miec to Q ale jakos sie daje rade, a to i tak kiepsko wyszlo na ostrobramskiej bo jeszcze nie czyje tak tego samochodu ale bedzie lepiej

Opublikowano

Mam nadzieje że zima przyjdzie szybko bo już nie moge sie doczekać :D Oj będziemy latać :P

Opublikowano

no ja juz mam zajebistą miejscóweczke w legionowie..mmmmmmm mjodzio :wink: :mrgreen: :oops:

Cycu Twoja tapicera już wyszła..nie zdążyłem jej zapodać mleka :cry:

Opublikowano

Lukasa nie ma i W-wka sie nie udziela :cry:

Opublikowano

Nooo Adamoo cycu chyba czas zmienić model i silnik w profilu :)

Opublikowano

a co nowe B6 w klubie? :D

Opublikowano

Plati nie ma takiego silnika w profilu :) Ja dostałem 1,8 KM i 5 Nm w bonusie od fabryki po hamowni :)

Opublikowano

Adamoo ma być zadowolony - bo inaczej...... wpadnie w szał i Was wybijemy na paintball-u :mrgreen:

Opublikowano

no to ja pisze się pierwszy na rytualne przypalenie nowego nabytku Adamoo na spocie :twisted:

kto wie, może do gnojówki się przekonam...:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.