Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja wlasnie wrocilem

skąd :?: :roll:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z olsztynka - pociagiem - MASAKRA.

Dlatego dzisiaj jade wplacac zadatek na a4

Opublikowano
z olsztynka - pociagiem - MASAKRA.

trzeba było w domu z żona mecz oglądać bo był za***isty jak na naszą kadrę :cool:

koniecznie wpłacaj :!: :razz:

Opublikowano
Dlatego dzisiaj jade wplacac zadatek na a4

a to wkoncu Tomboy ktora to A4 :?: bo juz sie pogubilem

Opublikowano

Lukas to nie wiesz, że prezes wybrał najlepszą A4 ??:)

Opublikowano

a czyli ta padaczke z 1,8T :lol:

Opublikowano

ale padaczka ma Q więc będzie szalał jak to prezes... do czasu aż mu sprzęgło siądzie...nieuchronnie...w krótce :)

Opublikowano

nie no zartuje dobry wybor tomboy to sa jedyne 2 sluszne mozliwe silniki w A4 1,9 i 1,8 (o 3,0 i 6,0 nie mowie bo to marzenia )

Opublikowano

to ja sie pochwale moim nowym kolegom,ze wczoraj wieczorem scigalem sie z kolega,ktory byl passatem B6 2.8 4motion variant 5b.:ustawilismy sie na ul.Bokserskiej.kolega nas wystartowal.do 100km/h bylem juz dlugosc przed nim,a do ok 160 ok 1.5dlugosci :mrgreen: bylem w wiekim szoku,ze moj klekot tak go zrobil :twisted:

Opublikowano

bienio a pokaż no wykres z hamowni swój...:)

a start jak wyglądał? nie poszedł 4motion do przodu o 2 długości?? :twisted:

Opublikowano

widze ze znowu bedzie trzeba wyrezac jakals miejsowke do proby A4 bo cos czuje ze Poziek bedziesz mial ciezko teraz :wink:

Opublikowano

teraz to ja się tylko przglądam... :evil:

będzie nowy setup wtedy będziemy rozmawiać :)

Opublikowano

Panowie prosze zglaszac sie kto chce jaki model oczywiscie oprocz adamooo dzieki uprzejmosci Hugo mamy dobre ceny i musimy tak samo wygladac na spotach Murzyn obiecal nam wyrezac na nich z tylu logo a wiec kto jest chetny :?:

http://www.allegro.pl/search.php?string=r%C3%B3%C5%BCowe+polo&category=1455

ps. czy adamooo ma w nowym pojezdzie hak bo cos czuje ze bede na nim przeciagniety w najblizszy wtorek :lol:

Opublikowano

Luk haka nie mam ale mi wystarczą pięści i dyńka :oops: :mrgreen:

a co do fury..to dopiero za 3 tyg się pojawie na spocie..niestety tyle u nas trwają formalności związane z akcyzą i skarbówką :cry:

Opublikowano

czyli dopiero za 3 tyg bede potraktowany hakowo no albo w poniedzialek kulka miedzy oczy i do piachu :lol:

Opublikowano
Luk haka nie mam ale mi wystarczą pięści i dyńka :oops: :mrgreen:

a co do fury..to dopiero za 3 tyg się pojawie na spocie..niestety tyle u nas trwają formalności związane z akcyzą i skarbówką :cry:

chore to wszystko - ze nie mozesz sie teraz poruszac......

Opublikowano
musimy tak samo wygladac na spotach

widzę, ze róże królują :!: :lol:

polóweczki w sam raz dla ono :razz: :mrgreen:

jego ulubione :razz:

a co do fury..to dopiero za 3 tyg się pojawie na spocie

wpadaj z chemikiem swoja padaczką, póki nie sprzedałeś :smile:

Opublikowano

w razie czego chemik Cie Adamoo obroni :?: :!:

Opublikowano

Chemik kupi ta padake od adamooo i bedzie klubowicz pelna geba :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.