Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebowałbym pomocy dziś wieczorem w ewentualnym podholowaniu auta z 2km, znowu zaliczyło padakę na tarchominie, w tym samym miejscu tylko w przeciwnym kierunku jak ostatnio, jeszcze usterka nie zdiagnozowana ale wieczorem mam nadzieje już wiedzieć coś więcej.

Mam nadzieje że koledzy z tarchomina pomogą ;)

:shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SebMis

Chyba widziałem Twojego srebrnego potwora :mysli:

Opublikowano

Trzymajcie się Ogry i Ogrzyce, śmigam na wyczekiwany urlop :)

Wszystkich obecnych na spocie proszę o machanie do startujących samolotów :gwizdanie:

Kup se striny w strefie bezcłowej :naughty:

Opublikowano

dobra dobra, to na szczęście nie jego rejony :tongue4:

Ja tym razem nie pomogę - moja turbinka jest na wykończeniu więc autkiem jeżdżę bardzo delikatnie.

przestan jeczec ... wysra sie to kupisz nowa ... wieksza ... :evil:

Opublikowano

dobra dobra, to na szczęście nie jego rejony :tongue4:

Ja tym razem nie pomogę - moja turbinka jest na wykończeniu więc autkiem jeżdżę bardzo delikatnie.

przestan jeczec ... wysra sie to kupisz nowa ... wieksza ... :evil:

No własnie ta pipa nie chce wiekszej...

Opublikowano

Trzymajcie się Ogry i Ogrzyce, śmigam na wyczekiwany urlop :)

Wszystkich obecnych na spocie proszę o machanie do startujących samolotów :gwizdanie:

Kup se striny w strefie bezcłowej :naughty:

osz :polew:

A że tak sie zapytam ..po ile macie turbawki ? :przebiegly:

Opublikowano

przestan jeczec ... wysra sie to kupisz nowa ... wieksza ... :evil:

Ty, a mam się tam na Poleczki przejechać ... już wiem gdzie pracujesz więc długo Ciebie szukał nie będę.

A jak nie ja to poźka tam podeślę i wtedy zobaczymy czy będziesz taki wygadany :baseball: :gwizdanie: :evil:

No własnie ta pipa nie chce wiekszej...

A ... Ci ktoś ostatnio między te śliczne oczęta ??? :naughty:

Opublikowano

A ... Ci ktoś ostatnio między te śliczne oczęta ??? :naughty

Spanky próbował ale mu nie wyszlo :kox:

Opublikowano

Spanky próbował ale mu nie wyszlo :kox:

W odróżnieniu od Spankiego ja się nie będę litował i patrzył, żeś chudy, jakiś taki mizerny, nieumięśniony tylko przy... i po sprawie :polew: :polew:

Opublikowano

Holować zawsze! :polew: chętnie bym pomógł, ale niestety autko stoi u blacharza ;( dlatego siedziałem cicho :embarrassed:

Opublikowano

Holować zawsze! :polew: chętnie bym pomógł, ale niestety autko stoi u blacharza ;( dlatego siedziałem cicho :embarrassed:

po ostatnim holowaniu :gwizdanie:

Opublikowano

dobra dobra, to na szczęście nie jego rejony :tongue4:

Ja tym razem nie pomogę - moja turbinka jest na wykończeniu więc autkiem jeżdżę bardzo delikatnie.

przestan jeczec ... wysra sie to kupisz nowa ... wieksza ... :evil:

No własnie ta pipa nie chce wiekszej...

To pipa na maxa!!! :tongue4:
Opublikowano

Lókaszer PIPA!!! :cwaniak1:

Panie, Panowie, zapisywac sie na zlot :naughty:

Opublikowano

wstępna diagnoza rozje^%$%$##@ się pompa mechanicznie, kółko pasowe lata we wszystkie strony, pasek luźny :/

stało się to pawie w tym samym miejscu na modlińskiej co ostatnia awariaś (tylko w przeciwnym kierunku jechałem) muszę chyba omijać to miejsce

Opublikowano

Nie zazdroszcze, jakiegos pecha masz ostatnio :confused4:

Opublikowano

ja to mam pecha od urodzenia :confused4:

jak coś się może spier^%% to mi się to przytrafia :(

PS

dziś był pierwszy dzień kiedy chciałem spalić dziada, ale się jeszcze wstrzymam chwilę

Opublikowano

Sebek mam nadzieje ze ktos cie zatarmosił z tej modlinskiej do warsztatu ?

Spot jakos duzo aut było Kaska liczyła z 5 razy ale zawsze jej inaczej wychodziło cos koło 25 -26 chyba :kox:

Opublikowano

Spocik jak zawsze udany :decayed:

Opublikowano

Pewnie, że spocik udany.

Nic nie robili tylko niunie psuli. :kox:

Opublikowano

Dobra akcja byla z sy cztery :kox: Specu dawal ladnie do pieca :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.