Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema. Wybieram się moim nadpaleńcem do was i mam takie małe pytanko… czy ktoś jest dość kumaty na tyle żeby powiedział mi co mam zjebane pod maską? Ewentualnie podpiąć go pod kompa?

A jak się Ktoś znajdzie to przyjedziesz na "jednego" czy więcej spotów :decayed: . Proponuje zrobić tak , albo przyjechać parę razy i poznać "Kogo trzeba " albo raz i z załącznikiem "krowa" czytaj gorzałka :wink: , ja nie piję :doh: jak by co ... to nie pomogę .

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Buahahahaha, żadnych kwiatków .... co najwyżej ustawka na jakieś piffko bez autek :P

Ostatnio to taki ruch na spotach , że nawet gdybyś chciał postawić po "pifku" to za wiele byś nie wydał :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli ekonomicznie :) hahahahaha

Opublikowano
:decayed: żebyś wiedział
Opublikowano

mam kolegę w hurtowni C2H5OH więc mam dużę upusty ...:P

Opublikowano

zawsze może przekazać jakieś dary :D

Opublikowano
mam kolegę w hurtowni C2H5OH więc mam dużę upusty ...:P

hehe zapodaj jakieś ceny, przykładowo DeLux w opakowaniu szklanym pojemności 0,7 :grin::grin:

Opublikowano
Buahahahaha, żadnych kwiatków .... co najwyżej ustawka na jakieś piffko bez autek :P

o panie na taką ustawkę to musisz zasłużyć :P

podjechać na Torwar z parę razy, najlepiej z laseczkami :slina: podstawić je komu trzeba :kox: Poźkowi to magnetyzer kup i wystarczy :) Pixiemu podaruj blow offa i też będzie zadowolony :facepalm:

:polew::polew:

Opublikowano

Haha ja to się załapałem na jakiś happy hour :) z tym "wkupywaniem":P:d

Opublikowano

Buahahahaha, to kiepawo z Wami, jak już trzeba Wam laseczki podstawiać - na gotowo.....:)

Opublikowano
Buahahahaha, to kiepawo z Wami, jak już trzeba Wam laseczki podstawiać - na gotowo.....:)

:grin:

Opublikowano

Krzyniu :kwasny: ................. wezmę ze dwa :polew:

---------- Post dopisany at 01:44 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

Buahahahaha, to kiepawo z Wami, jak już trzeba Wam laseczki podstawiać - na gotowo.....:)

Oj tam , oj tam .... nie grymaś :decayed:

Opublikowano

:hi:

Pixi - nie bądź zachłanny ;)

Opublikowano
:hi: Wszystko drożeje to i Pixi podniósł stawke wkupnego :grin::wink:
Opublikowano
:hi:

Pixi - nie bądź zachłanny ;)

Krzyniu nie skumałeś :facepalm: ten drugi miał być dla Ciebie :grin:

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

:hi: Wszystko drożeje to i Pixi podniósł stawke wkupnego :grin::wink:

:polew:

Opublikowano

:-D

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

gdzie są emotki????????

Opublikowano

A tu obok:decayed::decayed::decayed::decayed::wink:

Opublikowano
A tu obok:decayed::decayed::decayed::decayed::wink:

hehehe jaki sprytny :grin::grin::grin:

Opublikowano
A tu obok:decayed::decayed::decayed::decayed::wink:

hehehe jaki sprytny :grin::grin::grin:

No nie da się ukryć, że to wszystko dzięki Tobie mój przyjacielu ! ale mocne słowa:decayed:
Opublikowano

oooo Norbi nauczył sie cytować , koxxxx

Opublikowano
mój przyjacielu !

:wstydliwy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.