Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bash

siemka,

dasz mi dostęp do tego ftp'a ???

mam w domu adres, w pracy mi się gdzieś zawinął, wieczorkiem podam ci.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ci to popieprzeni na maksa. :blink:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="344"></embed></object>
Opublikowano

Ci to popieprzeni na maksa. :blink:

dzisiaj na jednej z miejscówek kolesie w bmw odpierdzielali podobne manewry...no może poza wysiadaniem z auta... :cool1:

Opublikowano

Z tym, że kierowca tego Civica jest popieprzony to się pogodziłem już na początku, ale te tłumy, które podchodziły pod kręcący się samochód. :blink:

Opublikowano

Często się zdarza, że wracając ze spota Wałem Miedzeszyńskim widzę kolesi na parkingu przy Stadionie Dziesięciolecia wyczyniających jakieś cuda ....

Opublikowano

Często się zdarza, że wracając ze spota Wałem Miedzeszyńskim widzę kolesi na parkingu przy Stadionie Dziesięciolecia wyczyniających jakieś cuda ....

Tam są cotygodniowe tzw. "pojeżdzawki" więc wszystko pod kontrolą :cool1:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 11:00 _________________________________________________http://www.ak-centrum.pl/

Opublikowano

jeden nowy jedzie prosze o owacje na stojaco;-]

lepiej jaką flache kup a nie na owacje liczysz :polew:

jasne ze kupie ale warunek ze pijemy razem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Samochód jutra :polew:

Opublikowano

Samochód jutra :polew:

najlepszy to dach bardzo szybko składany :tongue4:

Opublikowano

UMÓWIŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ, NA KTÓREJ MI BARDZO ZALEŻY, HIHIHI. :banan: :banan: :banan:

Pewnie i tak tego nie rozumiecie, hyhy. :decayed:

Ale mam banana na gębie. :banan::naughty:

PS. Jestem umówiony na wtorek, więc spota olewam, hyhyhyhy. :decayed:

Dziękuję za uwagę. :>

Opublikowano

UMÓWIŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ, NA KTÓREJ MI BARDZO ZALEŻY, HIHIHI. :banan: :banan: :banan:

Pewnie i tak tego nie rozumiecie, hyhy. :decayed:

Ale mam banana na gębie. :banan::naughty:

PS. Jestem umówiony na wtorek, więc spota olewam, hyhyhyhy. :decayed:

Dziękuję za uwagę. :>

żadna nowość i tak olewasz spoty bo się urywałeś do niej.... :tongue4: Redżi dobrze mówił :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

UMÓWIŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ, NA KTÓREJ MI BARDZO ZALEŻY, HIHIHI. :banan: :banan: :banan:

Pewnie i tak tego nie rozumiecie, hyhy. :decayed:

Ale mam banana na gębie. :banan::naughty:

PS. Jestem umówiony na wtorek, więc spota olewam, hyhyhyhy. :decayed:

Dziękuję za uwagę. :>

Powiedz jeszcze gdzie i o której godzinie to spota przeniosą :gwizdanie:

Opublikowano

UMÓWIŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ, NA KTÓREJ MI BARDZO ZALEŻY, HIHIHI. :banan: :banan: :banan:

Pewnie i tak tego nie rozumiecie, hyhy. :decayed:

Ale mam banana na gębie. :banan::naughty:

PS. Jestem umówiony na wtorek, więc spota olewam, hyhyhyhy. :decayed:

Dziękuję za uwagę. :>

Ja proponuje miejsce randki wtorkowej.......Promenada godz 19 :> :polew:

Opublikowano

UMÓWIŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ, NA KTÓREJ MI BARDZO ZALEŻY, HIHIHI. :banan: :banan: :banan:

Pewnie i tak tego nie rozumiecie, hyhy. :decayed:

Ale mam banana na gębie. :banan::naughty:

PS. Jestem umówiony na wtorek, więc spota olewam, hyhyhyhy. :decayed:

Dziękuję za uwagę. :>

żadna nowość i tak olewasz spoty bo się urywałeś do niej.... :tongue4: Redżi dobrze mówił :naughty: :gwizdanie:

Co ty tam wiesz o zabijaniu, hahaha. Urywałem się z innego powodu. :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 22:27 _________________________________________________hornet, nie ma mowy!

angela, nie ma mowy!

Z poważaniem.. :decayed:

Opublikowano

Co ty żeś ćpał dzisiaj?

Opublikowano

Co ty żeś ćpał dzisiaj?

:polew: :polew:

zakochal sie chlopak :naughty:

Opublikowano

Co ty żeś ćpał dzisiaj?

Człowieku, czy Ty wiesz ile musiałem nad tym pracować!? Też byś chodził jak oćpany. :decayed:

Opublikowano

powiedzcie ile osob bylo we wtorek ?

Opublikowano

powiedzcie ile osob bylo we wtorek ?

Nie liczylismy...... :> ale zawsze jest duzo osob.....srednia to ok 20 furek :kox:

Opublikowano

angela, a już miałem pisać, że "mniej więcej" i "ok." to masło maślane, hahaha. :naughty: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.