Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie no za 120zl to tylko u Tomboya :mrgreen:

O nie !! nie przypominaj mi:)

[ Dodano: 26-10-2006, 17:04 ]

uuu..ale ścierwo :) a tak poważnie to tom załatw jakieś foty jak będzie wyglądał ten polar..później obgadamy kolory..

Z ostatniej chwili..

otóż..rozmawiałem dzisiaj z tym znajomym od reklamy i dzisiaj wieczorem do mnie do knajpy przyjdzie i pokaże jakie polary ma..i dokładnie powie jaka cena..więc dzisiaj bede juz wszystko wiedział..

Z innej beczki :

A co powiecie na taki polar..

http://allegro.pl/item136380125_quechua_pl_polary_oddychajace_lady.html

Powiemy głośno, chórem " NIE "

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie no za 120zl to tylko u Tomboya :mrgreen:

O nie !! nie przypominaj mi:)

No co Tomboy to lepiej jak w erze u ciebie mozna sobie dopasować :lol:

Opublikowano

Z innej beczki :

A co powiecie na taki polar..

http://allegro.pl/item136...ajace_lady.html

fajne...wazne ze sa rozowe :D

lucas a COS TY AWATARKA ZMIENIL?? myslalem ze jakis nowy sie tu wkradl ;)

Opublikowano

to dzis wpada na zlot scigantow na wal zawadowski :?: :wink:

Opublikowano

hehe ...szkoda że jestem w robocie bo bym wpadł :oops: :mrgreen:

Opublikowano

niestety teraz juz tak sie porobilo,ze policja przyjezdza ok 23 i musimy sie przenosic pod maca w wilanowie i czekac ok godzine,zeby znow moc wariowac :twisted: po prostu za duzo ludzi tam sie juz zjezdza-jak jezdzilem tam rok temu to bywalo moze max 20 furek,a teraz czasami jest grubo ponad 100 :evil:

Opublikowano
lucas a COS TY AWATARKA ZMIENIL?? myslalem ze jakis nowy sie tu wkradl

specjalna wersja Q7 tamten mi sie znudzil :mrgreen: a tak naprawde to rezalem avatarka dla prezesa to i sobie zminilem :grin:

Opublikowano
A co powiecie na taki polar..

http://allegro.pl/item136...ajace_lady.html

to ja dla odmiany powiem, że mi sie podoba

czarny chyba łyknę...wyszczuplający

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Łukaszku co te twoje avatary takie zniekształcone :?: :roll: :sad:

Opublikowano

bo to jest Q7 wyrezany w notaniku na Q9 :mrgreen:

Opublikowano

mi tez sie podoba polarek a tak na marginesie zerknijcie do SPRZEDAM moj post

Opublikowano

plati jakis tir wsiakl czy jak a tak normalnie to ile kosztuje bo sie nie znam :wink:

Opublikowano

wszystko pelen legal podobno w sklepie taki kosztuje ok 3500 niewiem na jakiej jest to zasadzie ale sa to telewizory z ERY ilosc szt 2000 mozna je kupic od soboty jutro bede wiedzial wiecej

TOMBOY i jak kiedy idziemy sie zabijac

Opublikowano

Znajac Tomboya to sie nie dodzwonil :razz:

Opublikowano

nie znasz tomboya jak tak... mają jakąs rezerwacje na next wtorek ale nie potwierdzoną i jutro mam zadzwonic i sprawdzic

Opublikowano

:shock: ale wiesz ze nam chodzi o 7 listopada :wink: zrob tak zeby bylo dobrze moze byc i czwartek :wink:

Opublikowano

może 7go uda mi się dotrzeć na torwar, zbieram się już od jakiegoś czasu i zawsze coś wypada...

Opublikowano
może 7go uda mi się dotrzeć na torwar, zbieram się już od jakiegoś czasu i zawsze coś wypada...

nie ze moze ale musisz a i jako nowy uzytkownik zapraszam do dzialu newbie przedstawic sie ladnie bedziesz lepiej wygladal na forum :wink:

Opublikowano

nie nie 7-go Tomboy zalatwia kulki wiec nie na torwar tylko na fearhouse

Opublikowano

jak zalatwi :razz:

plati pamietasz o niedzieli dla mnie :roll:

Opublikowano

tak oczywiscie ze pamietam tylko napisz mi o ktorej mniejwiecej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.