Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
eee ?
yyy!
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak z jutrzejszym spotem?

Opublikowano
Jak z jutrzejszym spotem?

jak załatwisz telebim to pewnie parę osób przyjedzie :banan:

Opublikowano
Jak z jutrzejszym spotem?

jak załatwisz telebim to pewnie parę osób przyjedzie :banan:

a co byś chciał oglądać na tym telebimie? :grin:

Opublikowano
Jak z jutrzejszym spotem?

jak załatwisz telebim to pewnie parę osób przyjedzie :banan:

a co byś chciał oglądać na tym telebimie? :grin:

zgaduj :decayed:

a) dobranockę

B) dziennik

c) mecz Polska - Rosja

d) a co to jest telebim

:wink:

Opublikowano
Denerwujący jest ten papier toaletowy na stadionie w Poznaniu...

Ciężko się zamiata ? :naughty:

Opublikowano
Jak z jutrzejszym spotem?

jak załatwisz telebim to pewnie parę osób przyjedzie :banan:

a co byś chciał oglądać na tym telebimie? :grin:

zgaduj :decayed:

a) dobranockę

B) dziennik

c) mecz Polska - Rosja

d) a co to jest telebim

:wink:

no aż tak Cię nie znam ale pewnie a :grin:

Opublikowano
Jak z jutrzejszym spotem?

jak załatwisz telebim to pewnie parę osób przyjedzie :banan:

a co byś chciał oglądać na tym telebimie? :grin:

zgaduj :decayed:

a) dobranockę

B) dziennik

c) mecz Polska - Rosja

d) a co to jest telebim

:wink:

no aż tak Cię nie znam ale pewnie a :grin:

quwa i zgadłeś :embarrassed:

ale tylko Gumisie - i mistrz kina akcji Tołdi rządzi :buahaha:

Opublikowano

quwa i zgadłeś :embarrassed:

ale tylko Gumisie - i mistrz kina akcji Tołdi rządzi :buahaha:

:polew::polew:

Opublikowano

Pije ktoś coś w piątek?

Bo nie wiem czy na moto wsiadać i A2 do berlina testować, czy się opić.

Po Rumunii w weekend trochę mi się nie chce moto w długie trasy ...

Na parę dni ...

Opublikowano
Pije ktoś coś w piątek?

Bo nie wiem czy na moto wsiadać i A2 do berlina testować, czy się opić.

Po Rumunii w weekend trochę mi się nie chce moto w długie trasy ...

Na parę dni ...

Przecież wiesz,że ja zawsze piję...:decayed:
Opublikowano
Pije ktoś coś w piątek?

Bo nie wiem czy na moto wsiadać i A2 do berlina testować, czy się opić.

Po Rumunii w weekend trochę mi się nie chce moto w długie trasy ...

Na parę dni ...

na ursynowie się pije co dzień więc i piątek będzie pite hehehehe

autostrady kiblem trącą ,,,,,Prokuratura na kluczowej drodze. Nasypy zbudowane z sedesów? - Drogi - najnowsze informacje z polskich dróg - Dziennik.pl będą rozbierać więc lepiej popij :polew:

Opublikowano

Pojedynczo.

Bo nie mogę się zdecydować u kogo będę pił :D

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Nareszcie sensowny sposób zamieszczania zdjęć na forum, a nie pitolenie o szopenie

ZERO_MECZOW.jpg

<br /><br />

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano

Meczują?

Czy na spocie?

:grin:

Opublikowano
Meczują?

Czy na spocie?

:grin:

meczują :kox:

Opublikowano

to lepiej było na spota

:nabijasie:

Opublikowano

Wit.s ciekaw jestem jak bym dojechał :eusathink:.... po za tym frekwencja na spotach bez meczu jest :facepalm:

No chyba że na Torwar do Pozia :whistling:

Opublikowano

JAK Ja do roboty wstanę ?:decayed:

Opublikowano

Nosferski , nie kładź się :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.