Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chłopaki qźwa pracuje 7 więc odpadam..a tak chciałem iść

adaś no co ty w kulki se lecisz :mrgreen:

to dawaj chociaz Chemika :mrgreen: w zastepstwie

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pracuje tak jak ja..więc też odpada..

Opublikowano
to dawaj chociaz Chemika w zastepstwie

daj spokój Chemikowi na B5 malinowego zarabia :wink:

Opublikowano
pospacerowal spac

nie chce mi sie spac - poszedlem poczytac

Opublikowano

to jak nie śpisz to zlikwiduj brachu ten napis o polarku....już wystarczy :razz:

Opublikowano

nie wystarczy...do 6 listopada bedzie bo czym wiecej polarkow tym mniejsza cena

Opublikowano

Adamoo gdzie te głośniki do naszych furek??

I jaką średnice mają nasze głośniki fabryczne w B6??

Opublikowano

Foty z Paintballa nie bangladzą :evil: panie Lukasik. Moja żonka też z chęcią dygnie z nami i jak jeszcze są to biore te kulki.

Opublikowano

Norbi powiedz żonie, że kulka boli :):P

Opublikowano
Foty z Paintballa nie bangladzą panie Lukasik

to nie moja wina problem zostal juz zgloszony :wink:

Opublikowano

Panowie a może tak walniemy sobie na łeb na jakimś spociku?????? POCZYTAJCIE: http://www.jumping.pl/biby.php

Opublikowano

ja to moge tylko pokibicować na gore nie wleze :razz:

Opublikowano

ja z chęcią popatrze jak inni skaczą :oops:

Opublikowano
jak masz interfejs do B5 to czemu nie :razz:
no raczej nie... myslalem ze ktos na miejscu bedzie takowy posiadal :(
za tydzien to idzemy sie pozabijac :twisted:

no to wtedy to juz mi nikt nie pomoze czemu moja niunia pali tak duzo...

[ Dodano: 31-10-2006, 16:56 ]

SPOTA DZISIAJ NIE MA

dzieki

Opublikowano
Panowie a może tak walniemy sobie na łeb na jakimś spociku??????

jak znajdziemy jeszcze jakis wariatow to ja skacze...

Opublikowano
jak znajdziemy jeszcze jakis wariatow to ja skacze...

i potem moze wybijesz sobie z głowy zakup tych różnych dziwolągów :razz: :wink: :mrgreen:

Opublikowano

Słuchajcie skoczyłem z tego k**estwa!!!! Posrać sie nie mozna bo wszystko masz scisniete, ale jeszcze nigdy nie mialem tak miętko jak tam przed skokiem. POLECAM!!!!!!!!!!!!, gdyby bylo troche taniej sieknal bym jeszcze raz i z pewnoscia znowu bylo by miętko jak cholera :mrgreen: Co do kulek mister Pozio to powtorze, ze boli. Moze tylko przejedzie sie z nami i pokibicuje.

[ Dodano: 01-11-2006, 13:36 ]

Za kazdym razem musze sie logowac kiedy wchodze na forum i juz mnie h... strzela ( dzialo sie juz tak przed przerwa w forum) i nie przychodza maile z powiadomieniami o odp. Tez tak macie????

Opublikowano
Za kazdym razem musze sie logowac kiedy wchodze na forum

moze nie za każdym razem ale u mnie też zaobserwowałem taką sytuacje

[ Dodano: 01-11-2006, 13:39 ]

Słuchajcie skoczyłem z tego ku...a!!!! Posrać sie nie mozna bo wszystko masz scisniete, ale jeszcze nigdy nie mialem tak miętko jak tam przed skokiem. POLECAM!!!!!!!!!!!!, gdyby bylo troche taniej sieknal bym jeszcze raz i z pewnoscia znowu bylo by miętko jak cholera :mrgreen: Co do kulek mister Pozio to powtorze, ze boli. Moze tylko przejedzie sie z nami i pokibicuje.

[ Dodano: 01-11-2006, 13:36 ]

Za kazdym razem musze sie logowac kiedy wchodze na forum i juz mnie h... strzela ( dzialo sie juz tak przed przerwa w forum) i nie przychodza maile z powiadomieniami o odp. Tez tak macie????

Opublikowano

Norbi ty to jestes Dzik ja to moze bym i skoczyl a raczej jak ktos by mnie zepchnal :lol:

Opublikowano
ja to moze bym i skoczyl a raczej jak ktos by mnie zepchnal

myślę, ze z tym to raczje nie będzie problemu :razz: :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.