Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahoj wszystkim :kox::hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zdrófko pany :decayed:

najjjlepszego :decayed::drunk:

Opublikowano

Pany możecie luknąć i podrzucić pomysł co może być tego powodem?

MOV 0020 - YouTube

MOV 0022 - YouTube

auto to A3 1.9 tdi

Opublikowano

nastawnik w pompie padł :co: jak mniemam to 110 PS ?

Opublikowano
nastawnik w pompie padł :co: jak mniemam to 110 PS ?

tak 110 PS. ogólnie było tak. Po kilku dniach stania padł aku z kabli ładowany 15 minut plus próba rozruch i nic. potem aku ładowane cała noc z prostownika i po podłaczeniu jest taki efekt. napiecie 12,2V po podpięciu klem 11V , pobór pradu znikomy. jeszcze raz spróbuje podbić napięcie na aku na około 13V moze to wina niskiego napięcia??

Opublikowano
nastawnik w pompie padł :co: jak mniemam to 110 PS ?

tak 110 PS. ogólnie było tak. Po kilku dniach stania padł aku z kabli ładowany 15 minut plus próba rozruch i nic. potem aku ładowane cała noc z prostownika i po podłaczeniu jest taki efekt. napiecie 12,2V po podpięciu klem 11V , pobór pradu znikomy. jeszcze raz spróbuje podbić napięcie na aku na około 13V moze to wina niskiego napięcia??

raczej nie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:kawa:

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

wie ktoś gdzie można dostać żarniki w okolicach centrum/ochota/mokotów?

Opublikowano
Opublikowano

funny:grin:

Opublikowano

Powinien być guzik : pomógł , hyhyhy

Opublikowano

:grin: niezły humor :)

ono to nie elektroda że się klika pomógł :wink:

Opublikowano
:kawa:

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

wie ktoś gdzie można dostać żarniki w okolicach centrum/ochota/mokotów?

Buba, może nie ochota ale ja swoje żarniki kupowałem tutaj:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mają oryginalne żarówki we własnych opakowaniach (kupują od producenta całe kartony).

Opublikowano
:kawa:

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

wie ktoś gdzie można dostać żarniki w okolicach centrum/ochota/mokotów?

Buba, może nie ochota ale ja swoje żarniki kupowałem tutaj:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mają oryginalne żarówki we własnych opakowaniach (kupują od producenta całe kartony).

Potwierdzam, kupowałem tam żaróweczki i służą do tej pory :)

Opublikowano

dzieki. musieli się przenieść w to miejsce bo pamiętam że kiedyś u nich brałem ale gdzieś dalej mieli siedzibe

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

golić bobra czy nie?

!
Opublikowano
nastawnik w pompie padł :co: jak mniemam to 110 PS ?

tak 110 PS. ogólnie było tak. Po kilku dniach stania padł aku z kabli ładowany 15 minut plus próba rozruch i nic. potem aku ładowane cała noc z prostownika i po podłaczeniu jest taki efekt. napiecie 12,2V po podpięciu klem 11V , pobór pradu znikomy. jeszcze raz spróbuje podbić napięcie na aku na około 13V moze to wina niskiego napięcia??

Po podpeciu samych klem masz spadek na aku o 1,2v? Bez zapiętej stacyjki? Jeśli tak to jakiś nadprogramowy odbiornik energii większy masz.

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

nie sadze co do tego nadprogramowego odbiornika bo miernik pokazał mi pobór prądu 0.23A co wygenerowało spadek napięcia 1,2v dla porównania nie zamknięta A4 b6 ma pobór około 0,9A . Z tego zakładam , że coś nie jest halo z akumulatorem, ale mogę sie mylić. Jutro postaram się podpiąć do tej a3 mój aku i zobaczymy jej zachowanie. przy zapiętej stacyjce jest pobór 2,4A i napięcie 10,9V

Opublikowano

wygląda na to, że bateria na śmietnik, bo tak dużych spadków przy tak śmiesznym obciążeniu nie powinno być.

Opublikowano
wygląda na to, że bateria na śmietnik, bo tak dużych spadków przy tak śmiesznym obciążeniu nie powinno być.

Dokładnie to wina aku, nowy powinien dać radę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.