Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie walcz, daj innym się wykazać :decayed: jeden dzień wolnego możesz sobie wziąć :grin:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

a co pany myślicie o Arkadiowej sesji fotograficznej ?? :decayed:

a masz chęć i umiejętności?

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

:hi::kawa:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie walcz, daj innym się wykazać :decayed: jeden dzień wolnego możesz sobie wziąć :grin:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

a co pany myślicie o Arkadiowej sesji fotograficznej ?? :decayed:

a masz chęć i umiejętności?

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

:hi::kawa:

:hi::siema:

hmmm fakt , chęci tak, umiejętności kto wie może ukryty talent, ale na bank brak porząnego sprzętu by to ogarnąć :kwasny:

Opublikowano

:hi::siema:

hmmm fakt , chęci tak, umiejętności kto wie może ukryty talent, ale na bank brak porząnego sprzętu by to ogarnąć :kwasny:

zdjęcia zdjęciami tylko potem ktoś by mi w foto shopie musiał auto umyć :grin:

Opublikowano

raczej wyciąć:decayed:

Opublikowano
Lukas , dzięki za zmianę miejscówki :hi:

nie ma za co :whistling::naughty:

kto wpada dzis? ja bede.

Opublikowano

może i ja wpadne:mysli:

Opublikowano
raczej wyciąć:decayed:

:grin::grin:

Opublikowano
:hi:

Tylko teraz zobaczymy ile osób przyjedzie :polew:

Jak znam życie to więcej jak 10 fur nie będzie (chyba że Filip wystawi ze trzy ...:grin: )

Mogę wziąć dwie :grin:

Opublikowano
Lukas , dzięki za zmianę miejscówki :hi:

nie ma za co :whistling::naughty:

kto wpada dzis? ja bede.

może i ja podjadę :decayed:

Opublikowano

ja tez wpadnę, jeszcze u Was nie byłem

Opublikowano

też na 99% będę

Opublikowano

ło kuwa ile ludzi...

nie wiem czy jechać bo miejsc na parkingu nie będzie:grin:

Opublikowano

A ja chyba podjadę do Norbiego. Zrobimy browara na deszczu :decayed:

Opublikowano

kufa nie lubie tłumów nie jadę :klamie:

Opublikowano
Lucas do czorta :decayed: zmień kuźwa na Arkadie bo nas L4 wykończą ... pozatym jak musze Pixiego wkońcu dorwać bo ma coś dla mnie - co nie Adaś ? ;)

Adaś , dzwoniłem dziś do Lukiego zmieni na arkadię lada dzień ... tak zgadza się już wożę to z 3/4 tygodnie :wink: dla Ciebie (dobrze że mam avanta :grin: ).

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

yo

dzisiaj dokonamy transakcji :decayed:

Opublikowano

To dzisiaj spot w Arkadii czy w promenadzie? Już zgłupiałem:)

Opublikowano

w sumie tez nie wiem, wiec spot w promenadzie ?

Opublikowano

Pierwszy post na każdej stronie: Arkadia :decayed:

Opublikowano

Pierwszy post: Arkadia, podpis pod postem : Promenada. Jak dla mnie bałagan :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.