Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zgodnie z prawem musi być minimum 500 metrów pomiędzy kontrolami :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba jeździć bez rejestracji. inne opcji nie ma. jak policja złapie to udawać głupka bo:wink:

Opublikowano

ile jest za brak? 100? :decayed:

Opublikowano

O tym samym wczoraj pomyślałem, bo inaczej k... się nie da, ale i na to pały znajdą rozwiązanie.

Opublikowano

No dobra, ale jak masz fotke od przodu to jest jeszcze nalepka na szybie, i masz normalny mandat + 100 za tablice., jak cie scigna to samo. najlepiej jechać do niemcowni i tam zrobić prawko i tamte im pokazywać ;) bedzie kasa nie bedzie punktów ;), tylko kasze zawsze musisz mieć przy sobie

Opublikowano
Góral to powiedz mamie że idziesz do kolegi/koleżanki się uczyć :P

nie uwierzy :kwasny:

ale popatrzę w necie :grin:

Opublikowano

słyszałem , że uwaga pirat dziś będzie kręcił odcinek jak norbi, bajk i cała reszta ruszą na przejażdżkę:P, ma być transmisja na żywo :)

Opublikowano

Ja już wypadek przypadek byłem w rzeczoznawcy też, to teraz czas na pirata! Zawsze mi się marzyła kariera w tym gównie.

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Norbi kamera cię lubi lub tvn turbo ;) a co robiłeś w tych 2 programach? pochwal się:)

Opublikowano

to się chyba nazywa parcie na szkło :grin:

Opublikowano
No dobra, ale jak masz fotke od przodu to jest jeszcze nalepka na szybie, i masz normalny mandat + 100 za tablice., jak cie scigna to samo. najlepiej jechać do niemcowni i tam zrobić prawko i tamte im pokazywać ;) bedzie kasa nie bedzie punktów ;), tylko kasze zawsze musisz mieć przy sobie

będę chyba kombinował z czymś takim- mam już nawet patent. Potrzebny ktoś z giętarką :D

na nalepke na szybe też jest patent- zawsze możesz ją nakleić na kawałek przezroczystej folii... resztę musisz wykombinować sam :wink:

PS. Po nowelizacji za brak rejstracji grozi chyba trochę więcej... s..nsyny się przygotowały przed wrzuceniem więcej foto...

Opublikowano

No jak to co , ganiał piratów :D

Nie wiem co sie tak przyjebaliscie do tych fotoradarow , jakoś ja od 6 lat nie dostałem pkt , da sie ? Leszcze :D

Opublikowano

To gdzie ta ustawka dzisiaj? Wpadniemy z chłopakami trochę podreperować budżet.

Opublikowano
No jak to co , ganiał piratów :D

Nie wiem co sie tak przyjebaliscie do tych fotoradarow , jakoś ja od 6 lat nie dostałem pkt , da sie ? Leszcze :D

też nie dostałem, chociaż dwa razy po gałach dostałem fleszem, ale mnie wk***iają niemiłosiernie, bo szyscy na trasie z2walniają, czy nabity, czy nie i mi RSina przez to w ramach spalania wyznaczonych przez fabrykę nie mieści.
Opublikowano

looool :grin:

Opublikowano
To gdzie ta ustawka dzisiaj? Wpadniemy z chłopakami trochę podreperować budżet.
hahahaha lowjuman!!!!:polew:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

Kolega bedzie białym EVO, trudno nie zauważyć i nie usłyszeć :decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin:
Opublikowano
... jakoś ja od 6 lat nie dostałem pkt , da sie ? Leszcze :D

To się bardzo szybko zmieni kolego. Szykujemy dla ciebie przesyłeczkę zbiorową z tych minionych 6ciu lat.

Niebieskie A4 B7 Avant + Mustang, zgadza się? No trochę się tego uzbierało.

Opublikowano

Chłopaki się będą ścigać po parkingu Arkadii... od śpiącego do śpiącego a to i tak teren prywatny :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.